تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

آدرس مرکز علمی کاربردی شهيد صياد شيرازی

📚 خلاصه ای از مقاله آدرس مرکز علمی کاربردی شهيد صياد شيرازی:

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی […]

آدرس مرکز علمی کاربردی شهيد صياد شيرازی

آدرس مرکز علمی کاربردی شهيد صياد شيرازی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی در دو مقطع تحصیلی صورت می پذیرد که این دو مقطع تحصیلی عبارتند از کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. منظور از ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی این است که  شما برای ورود به این دانشگاه در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید و با هر مدرک دیپلمی می توانید بصورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شوید و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن انجام می گیرد و کاملا بصورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد که داوطلبان باید برای ثبت نام وارد این سایت گردند. البته توجه داشته باشید که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی بصورت حضوری در داخل دانشگاه انجام می گیرد.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می شود. رشته های این مرکز به تفکیک مقطع تحصیلی در ادامه اشاره شده است.

معرفی رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

لیست رشته های کاردانی: کاردانی حرفه ای تامین فیزیکی اطلاعات ، کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات سیگنالی ، کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات نظامی ، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی ، کاردانی حرفه ای حقوق – دستیاری قضای ، کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی ، کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری ، (ICT) کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات ، کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری.

معرفی رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

کارشناسی حرفه ای اطلاعات نظامی ، کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل ، کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی ، کارشناسی حرفه ای عملیات روانی ، کارشناسی حرفه ای مترجمی – خبر انگلیسی ، کارشناسی حرفه ای مدیریت سرمایه انسانی مخابرات – ICT مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات ، سیار  مهندسی فناوری اطلاعات – امنیت اطلاعات

تاثیر سهمیه شاغل در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

سهیمه شاغل دانشگاه علمی کاربردی این امتیاز را به داوطلبان میدهد که کلاس هایشان حدالامکان در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا بعد از ظهرها برگزار گردد که البته باز این منوط به برنامه دانشگاه می باشد و صد در صد نیست و همچنین شانس قبولی داوطلبان شاغل برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بیشتر می باشد و در واقع داوطلبان در صورت استفاده از سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میتوانند از شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی بهره مند شوند.

در دانشگاه شهید صیاد شیرازی شاغل به فردی اطلاق میگردد كه در جامعه اطلاعاتی كشور، نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بسیج و یا ارگانهای وابسته به نیروهای مسلح نظیر سازمان عقیدتی سیاسی و سازمان حفاظت اطلاعات و همچنین كاركنان حراست وزارتخانهها، نهادها و سازمانهای دولتی جزو نیروهای ثابت یا پیمانی باشد.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی با در دست داشتن مدارک زیر میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی در مقطع کاردانی و کارشناسی بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، مدارک داوطلبی خود را از طریق ورود به سامانه هم آوا اسکن نمایند. همچنین پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی نیز از طریق سامانه هم آوا می باشد.

مدارک مورد نیاز :

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کاردانی و اصل مدرک فوق دیپلم و یا گواهی آن برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

5- دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

آدرس مرکز علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی : اتوبان لشگرک-ضلع شمالی ستاد نیروی زمینی ارتش  – شماره تماس ۰۲۱۲۲۴۴۴۱۸۱

مشاوره تخصصی ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071375

تماس از استان تهران با تلفن ثابت 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آدرس مرکز علمی کاربردی شهيد صياد شيرازی

آدرس مرکز علمی کاربردی شهيد صياد شيرازی

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

آدرس مرکز علمی کاربردی شهيد صياد شيرازی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل