تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور:

دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور دانشگاه […]

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های بزرگ کشور می باشد که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد دانشجویان بسیار زیادی را در خود جای داده است. دانشگاه پیام نور در هر سال دو مرحله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را انجام می دهد. ویژگی هایی مانند میزان پایین شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها و اجباری نبودن حضور در کلاس ها در دانشگاه پیام نور موجب شده داوطلبان زیادی به سمت این دانشگاه سوق پیدا کنند.

در سال های اخیر پذیرش اکثر رشته های دانشگاه پیام نور بصورت بدون کنکور می باشد و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه می توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شرکت نموده و از میان رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.

داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارند نیازی به شرکت در هیچ کنکوری ندارند و در واقع پذیرش و ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور ، براساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور برای دو نوبت مهر و بهمن انجام می گیرد که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ورودی مهرماه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ورودی بهمن ماه از نیمه اول آذرماه شروع می گردد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می گیرد که متقاضیان عزیز موظف میباشند در بازه زمانی اعلام شده از طریق این سایت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام اولیه کاملا بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان میتوانند با خرید کارت اعتباری ثبت نام خود را مطالبق با فرم مربوطه تکمیل نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

همانطور که گفتیم ثبت نام دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد و مهمترین فاکتور قبولی ، نمره معدل داوطلب می باشد. همچنین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه پیام نور باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشند تا مجاز به ثبت نام شوند. هر داوطلبی می تواند بدون در نظر گرفتن مدرک تحصیلی ، در گروه های آزمایشی مختلف بر اساس علاقه خود انتخاب رشته نماید.

 • 1- دیپلم 4 ساله نظام قدیم

 • 2-مدرک پیش دانشگاهی

 • 3-مدرک فوق دیپلم ( کاردانی )

لازم به ذکر است داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی آنها دیپلم فنی و حرفه ای است ، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را ندارند و این داوطلبان تنها می توانند در مقطع کاردانی آغاز به تحصیل داشته باشند . از آنجایی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تنها در مقطع کارشناسی ( لیسانس ) ممکن است ، اگر قصد تحصیل در مقطع کاردانی را دارید به شما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را توصیه می کنیم .

زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه پیام نور

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور معمولا سه هفته پس از اتمام زمان ثبت نام بر روی سایت سنجش منتشر می شود و داوطلبان می توانند با داشتن شماره پرونده و شماره داوطلبی نسبت به اطلاع از نتایج دانشگاه پیام نور و دریافت کارنامه خود اقدام کنند.

همچنین پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور می بایست قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه قبولی خود ، ثبت نام اینترنتی خود را از طریق سیستم جامع گلستان www.reg.pnu.ac.ir انجام دهند و مدارک خود را در این سایت اسکن نمایند. ثبت نام ابنترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه پذیرفته شده الزامی می باشد.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید :

رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته های دکتری دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 1. سلام اگر لیسانس مدیریت خانواده از دانشگاه علمی کاربردی داشته باشیم میتوانیم در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه پیام نور ثبت نام کنیم؟؟

  • سلام
   بله هیچ مانعی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد نخواهید داشت.

 2. حداقل معدل برای ورودی کارشناسی پیوسته روان شناسی چند هست؟

  • معمولا معدل های 14 به بالا در دوره های بدون کنکور دانشگاه پیام نور پذیرفته می شوند.

 3. ثبت نام و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

 4. با سلام معدل کارشناسی 12/26 زبان و ادبیات فارسی دارم و مدیریت مدرسه را بر عهده دارم آیا ثبت نام بدون کنکور پیام نور ارشد میتوانم ؟

 5. با سلام خدا حفظتان کند همکاران بزرگوار و توانمند و فعال در عرصه علم و پیشرفت میهن عزیزمان زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد چه موقع است دقیقا میشود اعلام نمایید

  • سلام، ممنون از لطف شما، زمان ثبت نام فعلا اعلام نشده و به احتمال زیاد اواخر آذرماه اطلاع رسانی بشه.

 6. با سلام ثبت نام بدون کنکور پیام نور ارشد چه زمانی است آیا هنوز شروع نشده

  • باسلام،دوستعزیزفعلازمانثبتنام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور اعلام نشده و به محض دریافت اطلاعیه در همین بخش اطلاع رسانی خواهد شد.

 7. با سلام خدا نگهدار خود و خانواده بزرگوارتان باشد زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد روشن نشده است