سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام کارشناسی ارشد مهندسی شیمی - پلیمر فراگیر پیام نور

برای دریافت مشاوره و ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه پیام نور براساس روال هر ساله اقدام به جذب و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بصورت فراگیر می نماید. ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بسیار متفاوت تر از بقیه دانشگاه ها می باشد و شرایط پذیرش ارشد فراگیر پیام نور در واقع مختص همین دانشگاه می باشد ، بدین صورت که داوطلبان در صورت تمایل برای شرکت در دوره های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در ابتدا باید به عنوان دانش پذیر و در صورت کسب نمره قبولی در رشته مورد انتخابی خود به عنوان دانشجو به دانشگاه پذیرفته شده معرفی گردند.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در رشته های مختلفی انجام می گیرد که یکی از مهمترین و پرطرفدارترین رشته های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ، رشته مهندسی شیمی - پلیمر می باشد که در ادامه به زمان و نحوه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر و معرفی منابع آن می پردازیم.

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر

اولین شرط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر داشتن مدرک کارشناسی می باشد. از این رو آن دسته از داوطلبانی که بنا به هر دلیلی تا زمان ثبت نام  کارشناسی خود را به اتمام نرسانده اند نمی توانند در این آزمون شرکت نمایند. داوطلبان دقت داشته باشند که برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی شیمی - پلیمر نیازی به داشتن مدرک کارشناسی مرتبط با رشته مهندسی شیمی - پلیمر نمی باشند و تمامی دارندگان مدرک لیسانس در رشته های مختلف مجاز به شرکت در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر می باشند.

در صورتی که داوطلبان در رشته غیر مرتبط ثبت نام نمایند ، در صورت قبولی تعدادی واحد ( حداکثر 12 واحد ) به عنوان پیش نیاز بایستی بگذرانند. البته تنها در دو رشته مهندسی معماری و طراحی شهری به جهت عدم برگزاری آزمون پروژه عملی طراحی گزینش دانشجو از میان داوطلبان دارای مدرک مرتبط صورت می گیرد.

از دیگر شرایط عمومی شرکت در دوره های ارشد فراگیر پیام نور این که برای داوطلبان مرد نیز عنوان شده است که از لحاظ نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر

یکی از مهمترین شرایط اختصاصی ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر در نحوه پذیرش آن می باشد. به این صورت که قبل از برگزاری آزمون و هم زمان با شروع ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور منابع آزمون برای رشته های مختلف اعلام می گردد. منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در قالب دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور منتشر می شود. داوطلبان باید در فاصله زمانی اتمام زمان ثبت نام تا زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مطالعه منابع مرتبط با رشته امتحانی ، خود را برای شرکت در آزمون ارشد فراگیر آماده کنند.

شرایط علمی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر رشته مهندسی شیمی - پلیمر :

1 . نمره نهايی لازم برای قبولی بر اساس تاثير 80 درصدی ميانگين دروس حاصل از آزمون و تاثير 20 درصدی ميانگين معدل مدرک كارشناسی ميباشد.
2 . ميانگين معدل مدرک كارشناسی برای داوطلبانی كه دانش آموخته دوره كارشناسی ناپيوسته مي باشند، حاصل ميانگين معدل دو مقطع كاردانی و كارشناسی ناپيوسته مي باشد.
3 . دانشجويان سال آخر مي بايست ميانگين نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود را تا تاريخ 97/06/31 در محل مربوط در تقاضانامه ثبت نام اينترنتی اعلام نمايند.

پس از برگزاری آزمون داوطلبان در صورتی که حد نصاب لازم برای قبولی در رشته مورد انتخابی خود را کسب نمایند به تعداد واحد هایی که آزمون داده اند ، واحد پاس شده برای آنها منظور می گردد. در واقع یک ترم تحصیلی آنها به این صورت گذرانده می شود. به همین سبب می توان گفت پذیرش داوطلبان در فراگیر دانشگاه پیام نور به این صورت است که داوطلب یک ترم را بدون شرکت در کلاس می گذراند و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون ، از ترم دوم به ادامه نحصیل می پردازد.

زمان و نحوه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش از هفته آخر مهر ماه شروع می گردد که البته به مانند دیگر ثبت نام های دانشگاه پیام نور ممکن است با تغییراتی مواجه شود که در اینصورت تاریخ دقیق را از همین سایت اطلاع رسانی خواهیم نمود.  ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر نیز به مانند ثبت نام سایر رشته ها از طریق سایت سنجش و آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org انجام می گیرد و داوطلبان باید در بازه زمانی اعلام شده از طریق همین سایت نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر و ثبت اطلاعات داوطلبی در این سامانه اقدام نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر

یکی از مهمترین موارد که مختص ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می باشد منابع آزمون است. منابع آزمون ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر به صورت جداگانه همراه با عنوان دقیق کتاب ، نویسنده یا مولف ، انتشارت و همچنین فصول حذفی در ذیل عنوان شده است که داوطلبان می توانند با مطالعه دقیق این منابع شانس بالایی برای قبولی در رشته مهندسی شیمی - پلیمر مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور داشته باشند. در صورت عدم دسترسی به منابع آزمون ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر می توانید از مشاورین سامانه راهنمایی بگیرید.

نام درس کد درس تعداد واحد نام منابع درسی نام مولف/ مترجم نام ناشر ملاحضات

ترموديناميك مهندسی شيمی پيشرفته

1317198 3 ترموديناميك مولكولی تعادلات فازی سيال جان ام پراوزنيتز.ليش تنتالر.
دي ازودو- مترجم: سعيد
سلطانعلی.فاطمه قاری
انديشه هاي گوهربار

فصول 1 تا پايان 8 مطالعه شود

 

تئوری آلاستيسيته

1317199 3 پديده های انتقال

بايرن برد.وارن استوارت.
ادوين لايت فوت
مترجم: محمدرضا افضلی

نشر كتاب دانشگاهی

 فصول 9 تا پايان 11 مطالعه شود

 

رياضيات پيشرفته

1317200 3 كاربرد رياضيات و  مدل سازی در مهندسی شيمی

شهره فاطمی

دانشگاه تهران

 فصول 1 تا پايان 6 مطالعه شود

زمان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در رشته مهندسی شیمی - پلیمر نیز به مانند سایر رشته ها در دی ماه برگزار می گردد . البته تاریخ اعلام شده بر اساس زمان برگزاری آخرین آزمون دوره های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می بلاشد و زمان دقیق برگزاری آزمون متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر باید یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام نمایند . داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون ارشد فراگیر الزامی می باشد.

هزينه ثبت نام و شهريه رشته مهندسی شیمی - پلیمر در ارشد فراگیر پیام نور

هزینه ثبت نام در دوره فراگير كارشناسی ارشد دانشگاه پيام نور حدود 700000 ریال می باشد که داوطلبان باید همزمان با شروع ثبت نام و با تکمیل اطلاعات اولیه با استفاده از کارت های اعتباری از طریق سایت سنجش نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

شهريه تحصيل رشته مهندسی شیمی - پلیمر در فراگیر پیام نور پس از پذيرش (دانشجويی) :

شهريه دانشجويان دانشگاه پيام نور مطابق مصوبات هيات امنای دانشگاه سالانه افزايش مي يابد.

مابه التفاوت شهريه دوره دانش پذيری متقاضيانی كه موفق به ورود به دانشگاه گردند، در اولين نيمسال دانشجويی متناسب با تعداد واحد انتخابي دوره دانش پذيری دريافت خواهد شد.

شهريه دانشجويان كارشناسی ارشد فراگير مهندسی شیمی - پلیمر در سال تحصيلی 97-96

شهریه ثابت شهریه متغیر به ازای هر واحد درسی
دروس نظری دروس عملی کم هزینه دروس عملی پرهزینه
92697000 926200 2778600 4428600

چنانچه دانش پذيران گرامی متقاضی استفاده از خدمات آموزشی دانشگاه پيام نور (كلاس های رفع اشكال گروه ) باشند،می توانند براي اطلاع از نحوه ثبت نام و ميزان شهريه با مشاورین سامانه ندای مشاور در ارتباط بوده و پس از ثبت نام و پرداخت شهريه در اين دوره ها شركت نمايند.

برای دریافت مشاوره و ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور رشته مهندسی شیمی - پلیمر

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور