تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد

📚 خلاصه ای از مقاله کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد:

کارت ورود به چلسه ارشد فراگیر

در این مقاله جزئیات کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲ شامل زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ارائه شده است

کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد

کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد

برای ورود به جلسه امتحان ارشد فراگیر پیام نور، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 1402 الزامی میباشد و متقاضیانی که در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت نموده اند، لازم است کارت ورود به آزمون ارشد فراگیر خود را دریافت نموده و سپس با همراه داشتن این کارت با آمادگی کامل در جلسه کنکور ارشد فراگیر شرکت نمایند.

کارت ورود به چلسه ارشد فراگیر

دانش پذیران می توانند بعد از ثبت نام در رشته مورد علاقه خود؛ در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور که هر ساله از سوی سازمان سنجش برگزار می شود، شرکت کنند. همچنین، داوطلبانی که موفق به قبولی در رشته های با آزمون ارشد دانشگاه پیام نور نشده اند، می توانند برای تحصیل در این مقطع به صورت فراگیر در این دانشگاه بعد از پذیرش در آزمون ارشد فراگیر پیام نور ادامه تحصیل دهند.

بنابراین، کلیه متقاضیانی که در آزمون ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اند، موظف هستند برای حضور در جلسه، کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور خود را دریافت نموده تا از شماره داوطلبی، زمان و محل برگزاری کنکور ارشد فراگیر خود مطلع شوند.

در ادامه مقاله برای آشنایی با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و نیز ویرایش اطلاعات ثبت شده بر روی کارت تصمیم داریم توضیحاتی را در رابطه با زمان انتشار کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور به همراه راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه ارائه دهیم.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲

سازمان سنجش پس از فراهم کردن مقدمات لازم برای برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور کارت ورود به جلسه داوطلبان را منتشر کرده و چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت خود قرار می دهد.

از این رو کلیه داوطلبانی که در مهلت قانونی اقدام به ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند؛ می توانند مانند متقاضیان کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد در این بازه زمانی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲ اقدام نمایند.

✔ سال گذشته آزمون ارشد فراگیر در تاریخ 24 تیر ماه برگزار شد و داوطلبان به مدت 3 روز فرصت داشتند کارت خود را از تاریخ 21 تا 23 تیرماه دریافت نمایند؛ اما در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 1402، هنوز اطلاعیه ای منتشر نشده و به محض اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از مشخص شدن زمان انتشار کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲ داوطلبان می بایست به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی، پرینت کارت ورود به جلسه خود را تهیه نمایند.

بدین منظور باید از منوی سمت راست بخش ” پیام نور ” را انتخاب کرده و بر روی لینک دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور کلیک کنند تا روش های جستجوی کارت به نمایش درآید.

حال کافی است یکی از روش ها را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی به کارت ورود به جلسه خود دست یابند. راهنمای تصویری زیر گویای مراحل ذکر شده می باشد.

بیش تر بخوانید: کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲

به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و گزینه “پیام نور” را انتخاب کنید.

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

روی لینک “کارت شرکت در آزمون دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 1402” کلیک نمایید.

مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

در این مرحله با چهار روش می توانید کارت خود را مشاهده کنید.

مرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

 • روش اول: جستجو بر اساس شماره سریال ثبت نامی
 • روش دوم: جستجو بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری
 • روش سوم: جستجو بر اساس مشخصات فردی
 • روش چهارم: جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

لازم به ذکر است در صورتی که داوطلبان اطلاعات کاربری خود را فراموش کرده باشند، می توانند از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن ها اقدام کنند.

بیش تر بخوانید : ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

ویرایش کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲

داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 1402 متوجه خطا یا اشتباهی در اطلاعات مندرج روی کارت می شوند باید نسبت به اصلاح و ویرایش آن اقدام نمایند.

اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، موسسه فارغ التحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی، معدل کارشناسی، معدل کاردانی و کد رشته محل های انتخابی داوطلب را با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به قسمت ویرایش کارت می توان اصلاح کرد.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 1401 - 1402

هم چنین مغایرت در سهمیه ثبت نامی ( برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران « سازمان بسیج مستضعفین »، وزارت جهاد كشاورزی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد كل نیروی مسلح ) نیز از همین قسمت قابل ویرایش می باشد.

نکته : داوطلبانی كه در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند و سهمیه درخواستی آنان از طرف ارگان مربوط مورد تأیید قرار نگرفته است ، ضرورت دارد پس از مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه ، عدم تأیید سهمیه خود را از ارگان ذیربط پیگیری نمایند.

✅ اهمیت ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲:

پیرو مطالب فوق الذکر یکی از بندهای قابل ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، معدل کاردانی و کارشناسی داوطلبان می باشد. با توجه به تاثیر 20 درصدی معدل کارشناسی در نمره نهایی این آزمون به داوطلبان توصیه می کنیم در صورت مشاهده مغایرت معدل حتما نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

فارغ التحصیلان کارشناسی می بایست معدل مندرج در مدرک کارشناسی و دانشجویان سال آخر معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 31 شهریور سال جاری را وارد کنند . آن دسته از داوطلبانی که معدل خود را اشتباه درج نمایند در صورت پذیرفته شدن، قبولی آنان لغو و مطابق ضوابط و مقررات رفتار خواهد شد.

بیش تر بخوانید اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه پیام نور

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲

با توجه به این که برخی مندرجات کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1402 به روش مذکور قابل ویرایش نمی باشد سازمان سنجش لیستی از باجه های رفع نقص کارت را در سایت خود منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

از این رو چنان چه داوطلبان مغایرتی در بندهای ” جنس و معلولیت ” مشاهده کنند می توانند به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲ مراجعه نمایند.

هم چنین در صورتی که عكس الصاقی به كارت داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملی یا شناسنامه عكسدار به باجه های رفع نقص مراجعه کرده و کارت خود را اصلاح کند.

✅ مواردی که داوطلبان می بایست برای ویرایش اطلاعات خود به محل های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد 1402 مراجعه نمایند، عبارت است از:

 1. عدم وجود عکس یا مغایرت آن با عکس داوطلب
 2. فاقد مهر بودن عکس مندرج بر کارت ورود به جلسه ارشد
 3. تفاوت در جنسیت و دین ثبت شده در کارت با شخص داوطلب
 4. نوع معلولیت داوطلب (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی)
 5. مغایرت زبان خارجی ثبت شده در کارت با توجه به مفاد مواد امتحانی
 6. وجود مغایرت در سهمیه داوطلبان کارشناسی ارشد
 7. ناخوانا بودن شماره داوطلبی

بیش تر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

برای دانلود فایل pdf مطلب روی دانلود مقاله کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد

کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد

برچسب ها

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1402 دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲ زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر 1402 کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۲

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل