تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99

📚 خلاصه ای از مقاله اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99:

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها انتشار یافت. بر این اساس اسامی چند برابر ظرفیت جهت ادامه فرایند استخدامی اعلام گردید. در ادامه اطلاعیه مربوط به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99 را می توانید مشاهده نمایید. پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ […]

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها انتشار یافت. بر این اساس اسامی چند برابر ظرفیت جهت ادامه فرایند استخدامی اعلام گردید. در ادامه اطلاعیه مربوط به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99 را می توانید مشاهده نمایید.

پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های 98/10/15 و 98/11/26، بدين­وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که متقاضی جذب و استخدام در سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور بوده اند و در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده اند، می رساند که کارنامه نتایج بررسی مدارک داوطلبان امروز یکشنبه مورخ 99/01/17 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.Sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا داوطلبان پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان برای شرکت در مصاحبه می باشند، موظف اند برای اقدامات بعدی در تاریخ 1399/2/1 به آدرس سایت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به نشانی: www.prisons.ir مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی های مندرج در اطلاعیه سازمان مذکور، اقدام نمایند. ضمناً برای معرفی شدگان پیامکی بدین منظور توسط سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ارسال خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99 کلیک نمایید.

منبع

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99 با مشاوران ندای مشاور در ارتباط باشید.
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
تماس از استان تـهران با تلفن ثابت: ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴
تماس از طریق همراه اول با شماره: ۹۹۲۲۱۱۰۶
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان زندان ها 99