جدیدترین اخبار سازمان سنجش اموزش کشور

sanjesh.org

sanjesh.org
sanjesh.org

سایت سازمان سنجش sanjesh.org

سایت sanjesh.org سایتی آشنا برای تمامی دانشجویان عزیز می باشد. سازمان سنجش و آموزش کشور وظیفه اعلام نتایج و ثبت نام آزمون های مهم دانشگاه های دولتی و پیام نور و علمی کاربردی در تمامی مقاطع و آزمون های دیگر و حتی آزمون ها استخدامی را بر عهده دارد. سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org می باشد. داوطلبان عزیز برای ثبت نام در آزمون ها دانشگاهی کشور برای تمامی دانشگاه ها حتی دانشگاه آزاد و تمامی مقاطع می توانند از سایت این مرکز به نشانی sanjesh.org استفاده نمایند.

همانطور که می دانید سایت سازمان سنجش صرفا جهت مدیریت و ارزیابی آزمون ها است و امکان مشاوره تحصیلی در آن وجود ندارد. این در صورتی است که کاربران این سایت سوالات و ابهامات بسیاری در این زمینه دارند. به همین جهت سامانه ندای مشاور زیرساختی مناسب را جهت راهنمایی و رفع مشکلات شما در نظر گرفته است. به اینصورت که شما می توانید با شماره گیری 9099071375 از طریق تلفن ثابت با مشاورین مجرب این مجموعه در تماس بوده و مشاوره بگیرید.

www.sanjesh.org

با توجه به اینکه سایت سنجش آزمون های متعددی را در زمینه های مختلف برگزار می کند ، داوطلبان زیادی در مقاطع مختلف تحصیلی و آموزشی از مخاطبان اصلی این سایت می باشند. در واقع سامانه sanjesh.org را میتوان به عنوان مهم ترین پایگاه سنجش و آموزش کشور در نظر گرفت که تمامی اطلاعیه ها و بخش نامه های مربوط به آزمون های مختلف از طریق این پایگاه اعلام می گردد.

ثبت نام کنکور سراسری در www.sanjesh.org

ثبت نام کنکور های سراسری دولتی در مقاطع مختلف تحصیلی از طریق این سایت صورت می پذیرد. مقاطع مختلف دانشگاه های دولتی عبارتند از: کنکور سراسری ، کنکور کاردانی به کارشناسی، کنکور کارشناسی ارشد ، کنکور دکتری و کنکور فنی حرفه ای از طریق همین سایت یعنی www.sanjesh.org صورت می پذیرد. در ضمن کلیه ها اعلام نتایج آزمون های ذکر شده نیز از طریق همین سایت صورت می پذیرد.

ثبت نام دانشگاه ها در www.sanjesh.org

 

یکی از مهم ترین بخش های مربوط به سایت sanjesh.org مربوط به ثبت نام دانشگاه ها می باشد داوطلبان زیادی برای ورود به دانشگاه ها در مقاطع مختلف با این بخش سر و کار دارند.

سازمان سنجش و آموزش کشور در سال های اخیر به عنوان مجری ثبت نام دانشگاه سراسری ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام دانشگاه پیام نور ، ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی و ثبت نام پردیس های خودگردان می باشد که هر ساله در بازه های زمانی مختلف اقدام به ثبت نام و برگزاری آزمون می نماید. همانطور که اطلاع دارید هرکدام از این دانشگاه ها دارای شرایط خاصی برای پذیرش و ثبت نام می باشند که داوطلبان عزیز می توانند هر گونه مشکل یا ابهام خود در مورد نحوه ثبت نام دانشگاه ها در سایت www.sanjesh.org را با همکاران ما مطرح کرده و پاسخ مناسب برای آن دریافت نمایند.

همچنین ثبت نام آزمون وکالت ، ثبت نام آزمون قضاوت و ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های tolimo ، استعدادهای درخشان آزمون های بین المللی ، آزمون های استخدامی نیز از طریق سایت www.sanjesh.org نیز صورت می پذیرد که هر بخش از این آزمون ها در منو سمت راست مشخص شده که می توانید با مراجعه به این بخش ثبت نام و اعلام نتایج خود را مشاهده نمایید. در آخر اگر داوطلبی در هر مقطع و هر دانشگاهی در روند ثبت نام و اعلام نتایج مشکلی داشته باشد می تواند با شماره گیری 9099071375 از طریق تلفن ثابت از مشاوران مرکز یاری بگیرد. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *