تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

sanjesh.org

📚 خلاصه ای از مقاله sanjesh.org:

مشاوره تحصیلی

sanjesh.org سایت سازمان سنجش sanjesh.org سایت sanjesh.org سایتی آشنا برای تمامی دانشجویان عزیز می باشد. سازمان سنجش و آموزش کشور وظیفه اعلام نتایج و ثبت نام آزمون های مهم دانشگاه های دولتی و پیام نور و علمی کاربردی در تمامی مقاطع و آزمون های دیگر و حتی آزمون ها استخدامی را بر عهده دارد. سایت […]

sanjesh.org

sanjesh.org

sanjesh.org
sanjesh.org

سایت سازمان سنجش sanjesh.org

سایت sanjesh.org سایتی آشنا برای تمامی دانشجویان عزیز می باشد. سازمان سنجش و آموزش کشور وظیفه اعلام نتایج و ثبت نام آزمون های مهم دانشگاه های دولتی و پیام نور و علمی کاربردی در تمامی مقاطع و آزمون های دیگر و حتی آزمون ها استخدامی را بر عهده دارد. سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org می باشد. داوطلبان عزیز برای ثبت نام در آزمون ها دانشگاهی کشور برای تمامی دانشگاه ها حتی دانشگاه آزاد و تمامی مقاطع می توانند از سایت این مرکز به نشانی sanjesh.org استفاده نمایند.

همانطور که می دانید سایت سازمان سنجش صرفا جهت مدیریت و ارزیابی آزمون ها است و امکان مشاوره تحصیلی در آن وجود ندارد. این در صورتی است که کاربران این سایت سوالات و ابهامات بسیاری در این زمینه دارند. به همین جهت سامانه ندای مشاور زیرساختی مناسب را جهت راهنمایی و رفع مشکلات شما در نظر گرفته است. به اینصورت که شما می توانید با شماره گیری 9099071375 از طریق تلفن ثابت با مشاورین مجرب این مجموعه در تماس بوده و مشاوره بگیرید.

ورود مستقیم به سایت سنجش آموزش کشور 

www.sanjesh.org

با توجه به اینکه سایت سنجش آزمون های متعددی را در زمینه های مختلف برگزار می کند ، داوطلبان زیادی در مقاطع مختلف تحصیلی و آموزشی از مخاطبان اصلی این سایت می باشند. در واقع سامانه sanjesh.org را میتوان به عنوان مهم ترین پایگاه سنجش و آموزش کشور در نظر گرفت که تمامی اطلاعیه ها و بخش نامه های مربوط به آزمون های مختلف از طریق این پایگاه اعلام می گردد.

تمامی متقاضیانی که قصد استفاده از خدمات مختلف سایت سنجش را دارند، باید ابتدا به سامانه sanjesh.org وارد شوند و سپس بسته به نوع آزمون مورد نظر خود به هر یک از بخش هایی که در این سایت قرار داده شده است، وارد شوند.

ثبت نام کنکور سراسری در www.sanjesh.org

ثبت نام کنکور های سراسری دولتی در مقاطع مختلف تحصیلی از طریق این سایت صورت می پذیرد. مقاطع مختلف دانشگاه های دولتی عبارتند از: کنکور سراسری ، کنکور کاردانی به کارشناسی، کنکور کارشناسی ارشد ، کنکور دکتری و کنکور فنی حرفه ای از طریق همین سایت یعنی www.sanjesh.org صورت می پذیرد. در ضمن کلیه ها اعلام نتایج آزمون های ذکر شده نیز از طریق همین سایت صورت می پذیرد.

از جمله مهم ترین امکاناتی که سایت سازمان سنجش، در بخش مربوط به کنکور سراسری 1401 به دانش آموزان ارائه می کند، ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۱، دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ، نحوه شرکت در کنکور ، انتشار اطلاعیه های مربوط به آزمون، دریافت نتایج نهایی و دریافت کارنامه اولیه و … می باشد.

ثبت نام کنکور سراسری 1401 از روز یکشنبه 11 بهمن ماه آغاز شده و این ثبت نام تا تاریخ 17 بهمن ماه ادامه دارد و متقاضیان می توانند با ورود به بخش کنکور سراسری sanjesh.org فرایند ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام دانشگاه ها در www.sanjesh.org

یکی از مهم ترین بخش های مربوط به سایت sanjesh.org مربوط به ثبت نام دانشگاه ها می باشد داوطلبان زیادی برای ورود به دانشگاه ها در مقاطع مختلف با این بخش سر و کار دارند.

سازمان سنجش و آموزش کشور در سال های اخیر به عنوان مجری ثبت نام دانشگاه سراسری ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام دانشگاه پیام نور ، ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی و ثبت نام پردیس های خودگردان می باشد که هر ساله در بازه های زمانی مختلف اقدام به ثبت نام و برگزاری آزمون می نماید. همانطور که اطلاع دارید هرکدام از این دانشگاه ها دارای شرایط خاصی برای پذیرش و ثبت نام می باشند که داوطلبان عزیز می توانند هر گونه مشکل یا ابهام خود در مورد نحوه ثبت نام دانشگاه ها در سایت www.sanjesh.org را با همکاران ما مطرح کرده و پاسخ مناسب برای آن دریافت نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری sanjesh.org

هر ساله دانشگاه های سراسری علاوه بر پذیرش از طریق کنکور سراسری، اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هم می کنند و افرادی که متقاضی ثبت نام این نوع رشته ها هستند می توانند در زمان مربوطه اقدام به تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور سراسری در سایت سنجش کنند.

ثبت نام صرفا بر اساس سوابق تحصیلی برای پذیرش همه دوره ها از جمله روزانه، شبانه یا نوبت دوم، پردیس خودگردان، غیر انتفاعی و پیام نور در سایت sanjesh.org انجام می شود. پذیرش دانشجو در این ثبت نام در دو ورودی مهر و  بهمن انجام می شود که ثبت نام ورودی بهمن ماه از تاریخ 14 آذر ماه آغاز شده و تا تاریخ 24 آذر ماه ادامه دارد.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی سازمان سنجش sanjesh.org

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های داخل کشور ایران است که به صورت جدا از دانشگاه های سراسری و آزاد اقدام به پذیرش دانشجویان می کند. دانشجویانی که متقاضی ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشند، می بایست که به بخش علمی کاربردی سامانه سنجش مراجعه کنند و مراحل مربوط به ثبت نام در این دانشگاه ها را انجام دهند.

لازم به ذکر است که سامانه sanjesh.org و بخش مربوط به علمی کاربردی، امکان ثبت نام دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی را فراهم می کند. همچنین، دانش آموزان و دانشجویان می توانند با ورود به این بخش از سامانه سنجش، تمامی اطلاعیه هایی که مربوط به ثبت نام دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی است را مشاهده نمایند.

مقطع زمان ثبت نام
کاردانی از 16 آذر تا 24 آذر
کارشناسی از 18 آذر تا 24 آذر

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۱ sanjesh.org

دانشجویانی که متقاضی شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش و یا متقاضی ثبت نام در رشته های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی یا رشته های دارای کنکور می باشند، می بایست حتما به بخش کاردانی به کارشناسی سایت sanjesh.org وارد شوند و از طریق این بخش مراحل مربوط به ثبت نام خود را انجام دهند.

فرایند ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۱ از ناریخ 29 خرداد ماه سال بعد در سایت سازمان سنجش آغاز می شود و متقاضیان رشته های با کنکور و بدون کنکور می توانند تا تاریخ 5 تیر ماه برای تکمیل فرم ثبت نام خود از طریق سایت sanjesh.org اقدام نمایند.

ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بهمن سال 1400 از 16 آذر اغاز شده و تا 24 آذر ادامه خواهد داشت.

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی sanjesh.org

یکی دیگر از بخش های سامانه سازمان سنجش، مربوط به آزمون دکتری می باشد. کلیه دانشجویان فارغ التحصیل از مقطع کارشناسی ارشد، می توانند در آزمون دکتری شرکت کنند. با توجه به اینکه مجری برگزاری کنکور دکتری تخصصی، سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد، تمامی روند مربوط به این آزمون از طریق سامانه sanjesh انجام می شود. لازم به ذکر است که بخش دکتری تخصصی سایت سنجش، درگاه رسمی مربوط به اطلاع رسانی های کنکور دکتری می باشد.

لذا تمامی متقاضیانی که قصد شرکت در کنکور دکتری تخصصی را دارند، می بایست با ورود به بخش دکتری تخصصی سنجش، مراحل مربوط به ثبت نام خود را انجام دهند. فرآیند ثبت نام ازمون دکتری ۱۴۰۱ از روز دوشنبه تاریخ 1 آذر ماه آغاز می شود و داوطلبان فرصت دارند تا تاریخ 12 آذر با ورود به بخش دکتری sanjesh.org فرایند ثبت نام خود را انجام دهند.

معرفی بخش پیام نور سامانه سازمان سنجش

یکی از بخش های دیگری که در سامانه سازمان سنجش قرار داده شده است، بخش مربوط به پذیرش فراگیر پیام نور می باشد. تمامی افرادی که قصد اطلاع از شرایط و ضوابط موجود برای ثبت نام و پذیرش فراگیر پیام نور را دارند، می توانند به بخش مربوط به پیام نور sanjesh وارد شوند و تمامی اطلاعیه های مربوط به آزمون را از طریق این بخش دریافت نمایند.

از جمله امکاناتی که در بخش پیام نور سنجش، ارائه می شود شامل ثبت نام در آزمون فراگیر پیام نور، دریافت کارت ورود به جلسه، دریافت دفترچه راهنمای پذیرش در رشته های فراگیر پیام نور، اعلام نتایج آزمون فراگیر پیام نور و … می باشد.

بنابراین، مرجع رسمی اطلاع رسانی های مربوط به دوره های فراگیر پیام نور سامانه سازمان سنجش و بخش پیام نور این سامانه می باشد.

معرفی سایر امکانات سایت سنجش

یکی از آزمون هایی که زیر نظر سازمان سنجش برگزار می شود، آزمون استخدامی کشوری می باشد. متقاضیانی که قصد ثبت نام در آزمون های استخدامی را دارند، می بایست به یکی از بخش های «سایر آزمون های استخدامی» و یا «استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی» مراجعه کنند و مراحل مربوط به ثبت نام خود را در آزمون انجام دهند.

همچنین ثبت نام آزمون وکالت ، ثبت نام آزمون قضاوت و ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های tolimo ، استعدادهای درخشان آزمون های بین المللی ،  نیز از طریق سایت www.sanjesh.org نیز صورت می پذیرد که هر بخش از این آزمون ها در منو سمت راست مشخص شده که می توانید با مراجعه به این بخش ثبت نام و اعلام نتایج خود را مشاهده نمایید. در آخر اگر داوطلبی در هر مقطع و هر دانشگاهی در روند ثبت نام و اعلام نتایج مشکلی داشته باشد می تواند با شماره گیری 9099071375 از طریق تلفن ثابت از مشاوران مرکز یاری بگیرد.

با توجه به اینکه سازمان سنجش و آموزش کشور مجری برگزاری بسیاری از آزمون ها در سطح کشوری می باشد، داوطلبان باید برای ثبت نام در این گونه آزمون ها به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه کنند. شما می توانید برای ورود مستقیم به هر یک از بخش های سازمان سنجش بر روی لینک های جدول زیر کلیک نمایید.

بخش های مختلف سازمان سنجش آموزش کشور
کنکور سراسری آزمون کاردانی به کارشناسی
کارشناسی ارشد دکتری تخصصی
کاردانی فنی حرفه ای جامع علمی کاربردی
دانشگاه پیام نور آزمون های بین الملل
استعدادهای درخشان عمومی
سایر آزمون های استخدامی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی
Tolimo

برای مشاوره ثبت نام آزمون های سایت سازمان سنجش و آموزش
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

sanjesh.org

sanjesh.org