سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 

چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم

 

کنکور یکی از مهمترین مشکلات و چالش های دانش اموزان در طول دوران تحصیلشان می باشد که همیشه استرس زیادی به دانش اموزان عزیز وارد می کند. همیشه سوالات زیادی داوطلبان درباره اینکه چگونه برنامه ریزی تحصیلی انجام دهند که در کنکور موفق شوند مطرح می باشد. در روش سنتی مشاورین بدون در نظر داشتن روحیه داوطلب یک برنامه ثابت و غیر قابل انعطاف را به داوطلبان می دادند که اکثر داوطلبان قادر به انجام و پیروی از این برنامه ریزی تحصیلی کنکور نبودندو بنابراین پیشرفتی نداشتند.

ولی در چند سال اخیر با گسترش دانش روانشناسی این علم وارد حوضه برنامه ریزی تحصیلی بخصوص برنامه ریزی تحصیلی کنکور شده است که در این روش ابتدا روحیه و عادت های داوطلبان مورد ارزیابی قرار می گیرد و سپس با توجه به روحیه و کمک خود داوطلب برنامه های روزانه ، هفتگی، کوتاه مدت و بلند مدت برای داوطلب داده می شود که برنامه بسیار منعطف بوده و داوطلب قادر به پیروی از این برنامه و در نتیجه کسب بهترین رتبه می باشد.

کنکور در پنج گروه متفاوت بر گزار می گردد که عبارتند از : کنکور علوم تجربی ، کنکور علوم انسانی ، کنکور ریاضی ، کنکور زبان و کنکور هنر. قبل از هر کاری داوطلب باید منابع درسی که در کنکور از آن ها برای طرح سوال استفاده می شود را بشناسند. در زیر می توانید منابع کنکور سراسری را برای هر گروه مشاهده نمایید.

منابع کنکور علوم تجربی

منابع کنکور علوم انسانی

منابع کنکور ریاضی فیزیک

منابع کنکور زبان

منابع کنکور هنر

بعد از شناخت و تهیه منابع درسی کنکور زمان برنامه ریزی فرا می رسد که انتخاب مشاور خوب و با تجربه یکی از مهمترین مراحل برنامه ریزی می باشد. مشاورین سامانه ندای مشاور با تجربه چندین و چند ساله خود در زمینه برنامه ریزی کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری می توانند شما را در این راه یاری رسانند. کسب رتبه ها ی تک رقمی و دو رقمی را می توانید با سامانه ندای مشاور بدست اورید.

هر داوطلب می تواند یک مشاور را تا روز کنکور همراه خود داشته باشد و در هر زمان که به مشاور نیاز داشته باشد با یک تلفن با مشاور خود در ارتباط باشد. مشاورین سامانه ندای مشاور تا روز کنکور پشتیبانی و برنامه ریزی شما را انجام می دهند و برنامه ریزی کنکور سراسری شما را به صورت هفتگی تغییر می دهند تا به یک شرایط ایده ال و مناسب با روحیه خود دست یابید تا بیش ترین بازدهی را در داشته باشید.
 همچنین مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور اطلاعات لازم درباره رشته ها و اینده هر رشته را در اختیار داوطلب قرار می دهند تا داطلبان با دید و شناخت کامل مسیر خود را انتخاب کرده و برای دست یابی به این هدف قام بردارند.

برای مشاوره درباره:

برنامه ریزی کنکور علوم تجربی

برنامه ریزی کنکور علوم انسانی

برنامه ریزی کنکور ریاضی

برنامه ریزی کنکور زبان

برنامه ریزی کنکور هنر

بهترین منابع کمک درسی کنکور علوم تجربی

بهترین منابع کمک درسی کنکور علوم انسانی

بهترین منابع کمک درسی کنکور ریاضی

بهترین منابع کمک درسی کنکور زبان

بهترین منابع کمک درسی کنکور هنر

نحوه برنامه ریزی کنکور

روش خواندن برای کنکور

پشتیبانی تا روز کنکور

مشاوره تحصیلی تلفنی

نحوه بدست اوردن رتبه های تک رقمی در کنکور سراسری

درصدهای نفرات قبول شده در دانشگاه های برتر کشور

و...

می توانید با مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید. تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید