تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

sahat.medu.ir

📚 خلاصه ای از مقاله sahat.medu.ir:

مشاوره تحصیلی

سامانه ساهت (sahat.medu.ir) به منظور جمع آوری سوابق فارغ التحصیلان شرکت کننده در کنکور سراسری فعال شد.لذا مدیران محترم متوسطه دوم همه ی شاخه ها اعم از مدارس روزانه و بزرگسال ، دولتی و غیردولتی سریعا نسبت به تعریف کاربری خود در این سامانه اقدام نمایند‌.در ضمن مدارسی که چند کد مدرسه فعال در متوسطه […]

sahat.medu.ir

sahat.medu.ir

سامانه ساهت (sahat.medu.ir) به منظور جمع آوری سوابق فارغ التحصیلان شرکت کننده در کنکور سراسری فعال شد.
لذا مدیران محترم متوسطه دوم همه ی شاخه ها اعم از مدارس روزانه و بزرگسال ، دولتی و غیردولتی سریعا نسبت به تعریف کاربری خود در این سامانه اقدام نمایند‌.
در ضمن مدارسی که چند کد مدرسه فعال در متوسطه دوم دارند باید برای همه ی آنها کاربری تعریف نمایند و مدیران مدارس غیردولتی که کد پرسنلی ندارند بجای آن کد ملی ثبت نمایند.

سوابق تحصیلی دانش آموزان از جمله اطلاعات بسیار مهمی است که باید به درستی ثبت شوند. این موضوع به خصوص برای داوطلبان ورود به دانشگاه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است و به همین جهت، وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفت سامانه ای طراحی کند که از طریق آن، تمام اطلاعات تحصیلی دانش آموزان سراسر کشور جمع آوری شود و قابل دریافت و مشاهده باشد.

از این رو، سعی شده است در خصوص سامانه ساهت آموزش و پرورش مطالب بیشتری ارائه شود و به جزئیات دیگری از آن شامل راهنمای ورود به sahat.medu.ir، نحوه ثبت نام دانش آموزان، کارشناسان و مدیران در سایت و راهنمای بازیابی کلمه عبور در ساهت پرداخته شده است.

در واقع، هدف اصلی راه اندازی سامانه ساهت از نام آن که سامانه جمع آموری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه هاست، مشخص است. این سامانه از اهمیت ویژه ای برای داوطلبان ورود به دانشگاه ها برخوردار می باشد و مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش که تنها کاربران مجاز ورود به sahat.medu.ir هستند، قادر به دریافت این اطلاعات و کد سوابق تحصیلی دانش آموزان هستند.

برای مشاوره در زمینه سایت ساهت sahat.medu.ir سوابق تحصیلی دیپلم
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ورود به سامانه ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir

تمامی مدیران، کارشناسان و دانش آموزانی که قصد مشاهده و دریافت سوابق تحصیلی را دارند، می توانند به سامانه ساهت مراجعه کنند. این سایت، مرکزی جهت جمع آوری اطلاعات تحصیلی دانش آموزان داوطلب ورود به دانشگاه است که در ادامه این بخش، راهنمای ورود به سامانه ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir ارائه شده است.

برای شروع، به سایت ساهت به آدرس sahat.medu.ir بروید و گزینه ثبت نام دانش آموز را انتخاب کنید.

 در کادر باز شده، کد ملی و شماره همراه خود را وارد کنید و در پایان، روی دکمه ثبت نام بزنید.

در گذشته، تنها کارشناسان آموزش و پرورش و مدیران مدارس امکان دسترسی به سامانه ساهت را داشتند، اما اکنون، با تغییر سایت، دانش آموزان نیز می توانند در این سامانه ثبت نام کنند و سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند. به همین جهت، برای ورود به سامانه دانش آموزان بایستی پس از انجام مراحل در ثبت نام در سامانه ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir منتظر دریافت نام کاربردی و رمز عبور از طریق پیامک باشند:

جهت ورود به سایت ساهت دریافت سوابق تحصیلی بایستی پس از دریافت رمز عبور مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید و در کادر باز شده، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد و روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید:

پس از ورود به سامانه در صفحه باز شده مقطع خود را انتخاب نموده و کد دانش آموزی خود را وارد نمایید و گزینه نمایش کارنامه را بزنید:

پس از زدن گزینه نمایش کارنامه به صفحه زیر منتقل خواهید شد که در این مرحله بایستی دانش آموز مشخصات نمایش داده شده را با اطلاعات تحصیلی خود تطبیق داده و در نهایت گزینه تایید اطلاعات را زده و کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نماید.

در صورتی که اطلاعات دانش آموز در سامانه ساهت www.sahat.medu.ir به ثبت نرسیده است، امکان ایجاد حساب کاربری برای دانش آموز در ساهت وجود ندارد،  در این صورت دانش آموز بایستی همانند تصویر زیر، وارد سامانه شده و کد ملی و شماره موبایل  خود را وارد کند. کد تایید ارسال میشود و فرد مذکور باید مجدد وارد سامانه شود و با وارد کردن رمز خود و کدملی، وارد پنل کاربری شده تا امکان مشاهده کد سوابق تحصیلی در کارنامه برایش فراهم شود.

برای مشاوره در زمینه سایت ساهت sahat.medu.ir سوابق تحصیلی دیپلم
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

sahat.medu.ir

sahat.medu.ir