تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir

📚 خلاصه ای از مقاله دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir:

مشاوره تحصیلی

www.dipcode.medu.ir دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir برای دریافت کد سوابق تحصیلی برای ازمون ورودی دانشگاه سراسری و آزاد میتوانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل زمان و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی […]

دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir

www.dipcode.medu.ir
www.dipcode.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir

برای دریافت کد سوابق تحصیلی برای ازمون ورودی دانشگاه سراسری و آزاد

میتوانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی

کد سوابق تحصیلی در سایت www.dipcode.medu.ir برای چه کسانی صادر می گردد؟

داوطلبان توجه کنند کد سوابق تحصیلی برای همه داوطلبان صادر نمی گردد و کسانی که شرایط زیر را ندارند کدی در این سایت دریافت نمی کنند.

1- کسانی که قبل از سال 1384 فارغ التحصیل شده اند.

2- فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی قدیم آموزش متوسطه

3- کسانی که در رشته های نظری یعنی تجربی ، انسانی و ریاضی فارغ التحصیل نشده اند

4- کسانی که در خارج از کشور دیپلم گرفته اند.

سایت دریافت کد سوابق تحصیلی

سایت www.dipcode.medu.ir سایتی شناخته شده برای داوطلبان کنکور می باشد. در این سایت داوطلبان کنکور سراسری برای دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام می نمایند. در واقع داوطلبان با ورود به این سایت سوابق تحصیلی خود را مشاهده می کنند و با مشاهده و تایید اطلاعات تحصیلی خود کدی را دریافت می کنند که باید در مراحل ثبت نام کنکور سراسری 97 آن را وارد کنند.

با ورود به سایت www.dipcode.medu.ir و با کلیک بر روی گزینه نمایش کارنامه داوطلب وارد صفحه ای شده که با وارد کردن اطلاعات خواسته شده وارد صفحه ای می شوید که مشخصات تحصیلی خود را می بینید که با تایید این مشخصات کد سوابق تحصیلی شما صادر می گردد.

با وارد کردن مشخصات خواسته شده که شامل کد دانش آموزی ، کد منطقه ، کد مقطع و تاریخ تولد است وارد صفحه یا پنل خود می شوید که بعد از وارد شدن به این صفحه از سایت که نام اداره آموزش پرورش در بالای آن ذکر شده است و تایید نمرات خود کد سوابق تحصیلی را دریافت می کنید.

کسانی که هنوز پیش دانشگاهی خود را تمام نکرده اند چگونه کد سوابق تحصیلی بگیرند؟

داوطلبانی که هنوز مقطع پیش دانشگاهی خود را نگذرانده اند برای دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی باید وارد سایت www.dipcode.medu.ir بخش مشاهده کارنامه داوطلب شده و در گزینه کد مقطع متوسطه را انتخاب نموده و سوابق تحصیلی سه ساله خود را تایید نموده و کد دریافت نمایند.

در صورت مغایرت اطلاعات و نمرات هنگام دریافت کد سوابق تحصیلی چه قدامی باید انجام داد؟

داوطلبان کنکور سراسری در صورتی که اطلاعات و نمرات که بر روی سامانه قرار می گیرد را مغایر با کارنامه خود ببیند باید بر روی گزینه اطلاعات با مدرک تحصیلی من مغایرت دارد کلیک نمایند. در این هنگام بر روی صحفه باز شده داوطلبان باید نسبت به ثبت اعتراض خود و توضیح در این زمینه اقدام نمایند و در نهایت کد رهگیری اعتراض خود را دریافت می نمایند. و پس از گذشت چند روز مطابق با اطلاعیه که بر روی سایت قرار گرفته نسبت با ورود به بخش پیگیری در خواست و با وارد کردن کد پیگیری و همچنین کد دانش آموزی به دریافت اعتراض خود اقدام می نمایند.

به اطلاع کلیه داوطلبان عزیزی که می خواهند در کنکور سراسری 98 شرکت کنند می رسانیم که سایت www.dipcode.medu.ir برای دریافت کد سوابق تحصیلی باز می باشد و می توانند هم اکنون با مراجعه به سایت یا از طریق تماس با مشاورین سامانه نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام نمایند.

برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

میتوانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir