تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org

📚 خلاصه ای از مقاله سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org:

مشاوره تحصیلی

سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org :  زمان و تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 98 اعلام شد و از این رو امسال بر اساس اطلاع رسانی سایت sanjesh.org  نتایج کنکور سراسری 98 روز چهارشنبه 16 مرداد اعلام خواهد شد. سایت اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 نتیجه کنکور 98 سایت sanjesh.org ،  تنها سایت اعلام […]

سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org

سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org

سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org :  زمان و تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 98 اعلام شد و از این رو امسال بر اساس اطلاع رسانی سایت sanjesh.org  نتایج کنکور سراسری 98 روز چهارشنبه 16 مرداد اعلام خواهد شد.

سایت اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

نتیجه کنکور 98 سایت sanjesh.org ،  تنها سایت اعلام نتایج کارنامه کنکور سراسری 98 سایت sanjesh.org می باشد که با ورود به آن و کلیک بر روی قسمت سراسری و مشاهده کارنامه اولیه کنکور سراسری 98 می توانید با استفاده از روش های زیر نتایج اولیه کنکور 98 خود را مشاهده نمایید.

نتیجه کنکور 98 سایت sanjesh.org ، آن دسته از داوطلبانی که به دلایل مختلف دسترسی به اطلاعات ثبت نامی خود ندارند می توانند در سایت سنجش در قسمت سیستم پاسخگویی روی لینک ارسال درخواست کلیک کرده و با حساب کاربری خود درخواست بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری را ثبت کنند .

 

جزئیات مهم و اساسی کارنامه کنکور سراسری ۹۸

نتیجه کنکور 98 سایت sanjesh.org  ،   از جمله جداول مهم در کارنامه آزمون ، جدول نمره و رتبه داوطلب در هر زیرگروه ، رتبه در سهمیه و رتبه کشوری بدون اعمال سهمیه می باشد. داوطلب می بایست وضعیت تحصیلی خود را مورد بررسی قرار داده و با در نظر گرفتن رشته مدنظر خود در هر زیر گروه ، علاقمندی های خود را طبق اولویت های صحیح و واقع بینانه انتخاب نماید.

نکته مهم : داوطلبان در صورتی که پس از ثبت نهایی انتخاب رشته خود ، تمایل به تغییر دوباره در آن ، اضافه و یا کاهش رشته در سامانه انتخاب رشته شدند ، سازمان سنجش این امکان را به داوطلبان کنکور سراسری داده تا در صورت بروز خطا و اشکالاتی در این زمینه ، نسبت به ویرایش انتخاب رشته خود اقدام نمایند. البته شایان ذکر می باشد که زمان ویرایش ، همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد و داوطلبان قادر به انتخاب رشته و ویرایش آن در زمان مقرر شده خواهند بود. لذا طبق سال های گذشته ، سازمان سنجش زمانی را برای داوطلبان جا مانده از انتخاب رشته کنکور سراسری در نظر گرفته و معمولا چند روزی را جهت تمدید مهلت زمانی ، به این داوطلبان اختصاص می دهد.

جزییات کارنامه نهایی کنکور سراسری 98

نتیجه کنکور 98 سایت sanjesh.org  ، مطابق جدول زمان بندی مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری، نتایج نهایی در دهه دوم شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت . نتیجه نهایی در قالب کارنامه در پنل کاربری داوطلب موجود بوده و داوطلب در هر زمان دسترسی به آن را خواهد داشت. در کارنامه مذکور یک کد رشته محل ، رشته و دانشگاهی که داوطلب پذیرش شده ، وجود دارد. داوطلب با توجه به رشته پذیرش شده و علاقه مندی خود ،می تواند در زمان مقرر شده به ثبت نام حضوری و اینترنتی خود اقدام کرده و در دانشگاه پذیرش شود.

قبل از مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 بدانید

نتیجه کنکور 98 سایت sanjesh.org  ، داوطلبان و متقاظیان کنکور سراسری 98 باید بدانند در مرحله اول خونسردی خود را حفظ کنید، رتبه ها هر سال با میانگین سختی محاسبه شده و ظرفیت دانشگاهها افزایش یافته و در بدترین حالت و رتبه کارنامه کنکور 98 می توان یا با بهترین نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و یا در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمود و وارد دانشگاه شد.

توصیه می شود: برای مشاهده نتایج کنکور نهایی و کارنامه کنکور 98 خود، تحلیل کارنامه نتایج کنکور سراسری 1398، انتخاب رشته تخصصی رایگان و حضوری تمامی رشته ها، حداقل رتبه قبولی تمامی رشته ها، مشاوره رشته های بدون کنکور و معرفی آنها و .. می توانید با مشاوران سامانه ندای مشاور از طریق تماس با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه تحلیل کارنامه کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 98 چگونه است؟

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ به سه روس می باشد و بعد از ورود به سایت اعلام نتایج کنکور 98 که در بالا توضیح دادیم شما می توانید به 3 روش زیر نتایج خود را مشاهده نمایید:

    شماره داوطلبی * شماره شناسنامه * تاریخ تولد * کد امنیتی
    شماره پرونده * شماره شناسنامه * شماره سریال * کد امنیتی
    شماره سریال * کد رهگیری * شماره شناسنامه * کد امنیتی

نحوه مشاهده نتایج کنکور 98 بدون شماره پرونده و داوطلبی

آن دسته از داوطلبانی که شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را در دسرس ندارند می توانند در قسمت ارسال درخواست سایت سنجش آموزش کشور در قسمت بازیابی شماره داوطلبی درخواست خود را ارسال نمایند.

نحوه اعتراض به نتایج اولیه کنکور 98

نتیجه کنکور 98 سایت sanjesh.org  ، بسیاری از داوطلبان به محض دریافت نتایج و مشاهده کارنامه سبز کنکور 98 سراسری خود و محاسبه درصدها قبل از مشاهده نتایج نسبت به درصد های کارنامه نتیجه خود و همجنین رتبه منطقه اعتراض دارند و نمی دانند که اعتراض به نتایج اولیه کنکور 98 خود را چگونه اعلام کنند که ما:

مشاهده نتایج و ارسال درخواست، اعتراض به نتایج کنکور 98 در سایت سنجش کنکور سراسری 98 را به مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور بسپارید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org

سایت اعلام نتایج کنکور www.sanjesh.org