سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 95 www.sanjesh.org

برای دریافت مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

www.sanjesh.org

 

زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری یکی از مهمترین مرحله های ورود به انشگاه برای داوطلبان کنکور می باشد. بسیاری از داوطلبانی که می خواهند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 شرکت کنند معمولا از اشتباه رشته اشتباه دچار زیان شده اند و یا در رشته مورد نظر خود قول نشده اند. بنابراین داوطلبان کنکور سراسری استرس بسیار زیادی دارند که برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 چه کاری انجام دهند که دیگر این مشکل به وجود نیاید. زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری طبق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور 30 آبان ماه شروع می گردد.

اولین گام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 مراجعه به کارنامه کنکور سراسری و کارنامه سبز

در اولین مرحله برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری داوطلب باید به کارنامه خود مراجعه کرده و رتبه و تراز تحصیلی خود را ببیند و سپس به کارنامه نهایی مراجعه نماید. در کارنامه نهایی تا حدودی می شود به احتمال قبولی در رشته های مختلف پی برد. برای مثال اگر در کارنامه سبز در یکی از اولویت های قبلی قبول شده باشید احتمال اینکه در تکمیل ظرفیت در آن رشته و یا دانشگاه قبول شوید تا حدودی وجود دارد.

گام دوم دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

در گام بعدی دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 را از سایت سازمان سنجش دانلود کرده و لیست رشته هایی که در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری آمده اند را مشاهده می کنیم. با مراجعه به دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری متوجه می شویم که رشته ها به دو دسته تقسیم می شوند. 1- تکمیل ظرفیت رشته ها براساس سوابق تحصیلی و 2- تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بر اساس رتبه کنکور. در رشته های براساس سوابق تحصیلی پذیرش داوطلب بر اساس معدل کتبی دیپلم صورت می پذیرد ولی بر اساس رتبه کنکور پذیرش بر اساس رتبه کنکور داوطلب صورت می گیرد.

گام سوم : قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری باعث لغو رشته قبوای در انتخاب رشته کنکور می شود

گام سوم انتخاب رشته ها و چیدمان رشته ها می باشد که باید توجه ویژه ای به این مرحله داشته باشید و آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری قبول شده و هم اکنون در دانشگاه هستند ولی می خواهند در تکمیل ظرفیت هم شرکت کنند باید بدانند که در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 قبولی در رشته فعلی آن ها لغو می شود پس با دقت انتخاب خود را انجام دهید.

من با رتبه ایکس در رشته ایکس در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 قبول می شوم؟

سوال عمده داوطلبان این است من با رتبه فلان آیا در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 می توانم در رشته فلان و دانشگاه فلان قبول شوم؟ در پاسخ به این داوطلبان باید گفت هیچ بانک اطلاعاتی کاملا دقیقی در این باره وجود ندارد زیرا رتبه های قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری قابل پیش بینی دقیق نمی باشد. ولی با توجه به سال های قبل می توان تخمین زد که شانس داوطلب تا حدودی چقدر است.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 95

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 96 www.sanjesh.org

داوطلبان عزیز برای مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 و تخمین اینکه چه رشته ای می توانند قبول شوند و کمک به انتخاب رشته کنکور سراسری می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز از 8 تا 12 شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

9099071375

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دو هفته بعد از اتمام زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت شروع می شود.اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور 96 میتوانند با وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود از نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 96 اطلاع پیدا کنند و کارنامه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را مشاهده کنند.داوطلبان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری میتوانند نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 را مشاهده کنند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه سراسری

اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه ازاد

شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد

اعلام نتایج ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سال 96

اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سال 96

نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کنکور سراسری

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کنکور سراسری

زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

ثبت نام اینترنتی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری تجربی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری انسانی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری هنر

شروع تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

تمدید ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

دیدگاه‌ها  

#42 احمد 1395-10-30 13:09
یعنی من میتونستم در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به جز سهمیه شهری که هستم شهرهای دیگه ای رو هم انتخاب رشته کنم؟
پاسخ: احمد عزیز نه متاسفانه فقط بومی امکانپذیر بود
نقل قول کردن
#41 بهار 1395-10-29 14:37
سلام ببخشید میشه بگید جواب تکمیل ظرفیت کی مییییاد؟؟
مگه ورودی بهمن نیست؟؟
خب اگه نیم دوم بهمن ماه بیاد که نمیشه
میشه دقیق بگید لطفااااا
پاسخ: بهار عزیز نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری نیمه اول بهمن اعلام میشه
نقل قول کردن
#40 احمد 1395-10-29 08:50
سلام آیا نحوه گزینش دانشگاه فرهنگیان در تکمیل ظرفیت بصورت بومی استانی است یا خیر لطفا جوابم رو بدید
پاسخ: احمد عزیز بله به صورت بومی می باشد
نقل قول کردن
#39 shekoofe 1395-10-25 16:07
سلام ببخشید جواب منو بدین لطفا پس کیییی نتایج تکمیل ظرفیت دانشگا سراسری میاد؟؟؟؟؟؟
پاسخ:با سلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری نیمه دوم بهمان ماه میاد
نقل قول کردن
#38 مهدی 1395-10-11 01:11
سلام. من رتبه ام نه هزار شده . رشته منحصرا زبان. منطقه دو ایا شانس دارم واسه قبولی تکمیل ظرفیت
با سلام رتبه شما ی کم بالاست ولی تو مرحله تکمیل ظرفیت شانس قبولیتون زیاده...اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از طزیق سامانه اطلاع رسانی میشه
نقل قول کردن
#37 پویا 1395-08-30 16:46
سلام خدمت شما
من الان دانشجوی مهندسی کامپیوتر غیرانتفایی تهران هستم و رتبم 10 هزار منطقه 1 ریاضی بود و الان واقعا پشیمونم که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردم به نظرتون من میتونم رشته هایی مثل مهندسی مکانیک یا مهندسی شیمی و یا مهندسی متالوژی حالا هر دانشگاهی ولی روزانه قبول بشم؟
بعد من شنیدم که در صورت قبولی باید از دانشگاهی که هستم انصراف داد نمیشه تا اخر ترم صبر کرد واحد های عمومی یا مشترک رو پاس کرد که معادل سازی کنم؟
پاسخ: پویا عزیز متاسفانه اگر قبول شوید باید انصراف بدید از دانشگاه و نسبت به ثبت نام در دانشگاه جدید اقدام نمایید نه متاسفانه صبر نمی کنند چون موقع ثبت نام باید حتما انصراف داده باشین
نقل قول کردن
#36 m 1395-08-22 16:15
سلام
من الان توی یکی از دانشگاه های دولتی هستم ولی رشته ای رو که توش قبول شدم دوس ندارم میخواستم بدونم که برای انتخاب رشته تو تکمیل ظرفیت باید به کارنامه ی سبز هم توجه داشته باشیم یا نه؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین
پاسخ :سلام هر داوطلبی که در ازمون سرارسری شرکت کرده باشد چه قبول شده باشد چه نشده باشد میتواند در تکمیل ظرفیت که در تاریخ بیست و سوم آبان ماه شروع میشود شرکت کند برای تحلیل کارنامه سبز شما میتوانید با مشاورین مجموعه ندای مشاور تماس بگیرید
نقل قول کردن
#35 هادي 1395-08-22 14:29
با سلام.دفترچه انتخاب رشته تكميل ظرفيت كي مياد؟رشته داروسازي چقدر ممكنه در تكميل ظرفيت باشه؟اگر دارو در تكميل ظرفيت باشه من با رتبه٢٩٥٠زيرگروه دو منطقه يك چقدر احتمال داره بيارم؟با تشكر
پاسخ: سلام از 23 آبان ماه تکمیل ظرفیت اغاز خواهد شد و شما بر اساس این رتبه باید ببینید کدام یک از دانشگاهها رشته داروسازی زا ارائه میکنند تا بتوانیم براورد کنیم
نقل قول کردن
#34 پروانه 1395-08-22 13:54
آیا رشته های پیراپزشکی مثل اتاق عمل برای من که رتبه ام 4700منطقه سه شده میگیره؟دانشگاه دولتی رو میگم.من تو انتخاب رشته اصلی شانس نیاوردم بد انتخاب رشته کردم.
پاسخ : بله میتونید شرکت کنید و احتمال قبولی شما زیاد هست باید با مشاور خبره تماس میگرفتید لطفا اشتباهتون رو تکرار نکنید با این رتبه خیلی حیفه
نقل قول کردن
#33 زهرا 1395-08-22 13:27
سلام من برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 خیلی استرس دارم نمیدونم چیکار باید بکنم من رتبم خیلی خوب شده بود ولی در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری خراب کردم و جایی قبول نشدم میخوام هرجوری شده در انتخاب رشته کنکور سراسری قبول بشم لطفا کمکم کنید
پاسخ: زهرا عزیز فردا انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 فردا شروع میشود می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید تا در انتخاب بهترین رشته بهتون کمک کنند
نقل قول کردن
#32 سهیلا 1395-08-22 13:25
سلام چرا اینجوریه هر چی برای تکمیل ظفیت کنکور سراسری 95 زنگ میزنم خطوط اشغاله؟ چه زمانی خلوت میشه خطوط من نیاز به مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 دارم خیلی واسم مهمه نمیخوام دیگه از تکمیل ظرفیت کنکور سراسری عقب بمونم
پاسخ: سهیلا عزیز متاسفانه خطوط خیلی شلوغ می باشد شما برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چند بار پشت سر هم تماس بگیرید وصل میشه
نقل قول کردن
#31 مریم 1395-08-22 13:23
سلام ببخشید زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت سراسری 95 چه زمانی هست؟ و ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را هم شما انجام می دهید؟
پاسخ: مریم عزیز تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از فردا 23 آبان شروع می شود. بله برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری تمامی داوطلبان را یاری می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشند.
نقل قول کردن
#30 حسین 1395-08-22 13:21
با سلام و خسته نباشید. میشه برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 منو راهنمایی کنید نمیدونم چه رشته ای را انتخاب کنم. انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری هم مثل انتخاب رشته کنکور سراسری هست یا فرق داره؟
پاسخ: حسین عزیز تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 فردا شروع می شود. بله انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مشابه انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد شما برای مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.
نقل قول کردن
#29 ali 1395-08-22 13:19
سلام و خسته نباشید دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 را باید از کجا دانلود کنم؟ آیا دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در سایت قرار می دهید؟
پاسخ: علی عزیز دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 را می توانید از سایت سازمان سنجش دانلود نمایید البته ما هم دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را در سایت قرار می دهیم که بتوانید دانلود کنید
نقل قول کردن
#28 hosein 1395-08-22 13:16
با سلام و خسته نباشید و تشکر از خدمات خوبتون من می خوام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 را شرکت کنم الان دانشجوی رشته مهندسی پزشکی هستم بنظر شما تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت بکنم یا نه؟
پاسخ: حسین عزیز شما در کدام دانشگاه تحصیل می کنید؟ هدف شما از شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 چیست؟ آیا می خواهید رشته را عوض کنید یا دانشگاه؟
نقل قول کردن
#27 mitra 1395-08-21 14:52
با سلام خوبین وقت بخیر...ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه تاریخی شروع میشود.
پاسخ:باسلام،تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از روز یکشنبه شروع میشود.برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 95 میتوانید با مشاورین سامانه در تماس باشید.
نقل قول کردن
#26 nazi 1395-08-21 14:46
سلام خوبی..در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه رتبه ای باید باشم تا شرکت کنم...یه سوال دیگه اینکه زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری به چه صورت اطلاع رسانی میشه.
پاسخ:باسلام و وقت بخیر،زمان شروع تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از کانال سامانه اطلاع رسانی میشه و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری 95 شده اند میتوانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کنند.
نقل قول کردن
#25 lida 1395-08-21 14:24
سلام خدمت مشاوران مهربان
تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در چه سایتی هست ایا از طریق سنجش اقدام کنیم یا با شما تماس بگیریم تا در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کنم
پاسخ:تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام میشه و شما میتونید برای اطلاع از لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 و همچنین مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت با مشاورین سامانه تماس بگیرید.
نقل قول کردن
#24 faeezeh 1395-08-21 14:22
سلام عزیزان ندای مشاور ..با رتبه های زیر پنج هزار در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری رشته های پیراپزشکی را میشه قبول بشم.
پاسخ:سلام فائزه خانوم،لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اعلام شده است و شما میتوانید با انتخاب رشته صحیح در رشته مورد علاقتون قبول بشید.برای انتخاب رشته مناسب میتوانید از مشاورین سامانه مشاوره بگیرید.
نقل قول کردن
#23 kiyan 1395-08-21 14:20
سلام وقت بخیر میخاستم بدونم میشه هر رشته ای در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کرد ..تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کی هستش
پاسخ:سلام دوست گلم،شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری باید متنایب با رشته امتحانی و گروه امتحانی در کنکور سراسری باشد.ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از روز یکشنبه شروع می شود.
نقل قول کردن
#22 raha 1395-08-21 14:17
سلام خوبین..اگه میشه بگید اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری به چه صورت است و در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه معیارهایی برای قبولی لازم است.
پاسخ:زمان شروع تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از طریق کانال اطلاع رسانی ندای مشاور اطلاع رسانی میشه و داوطلبانی میتوانند در تکمیل طرفیت کنکور سراسری 95 شرکت کنند که در کنکور سراسری 95 مجاز به انتخاب رشته شده باشند.
رتبه شما در کنکور سراسری چنده؟
نقل قول کردن
#21 kambiz 1395-08-21 14:15
سلام وقت بخیر...از طریق ندای مشاور میتونم در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کنم و ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در چه تاریخی میباشد
پاسخ:سلام،بله شما میتونید از طریق تماس با مشاورین ندای مشاور در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 شرکت کنید و مشاورین ما بر اساس رتبه کنکور شما انتخاب رشته مناسبی را انجام می دهند.
نقل قول کردن
#20 علی 1395-08-21 14:13
سلام دوستان خسته نباشید....برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه رشته هایی مجازند.
پاسخ:سلام دوست عزیز،همه داوطلبانی که در کنکور سراسری 95 شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند میتوانند متناسب با رشته امتحانی خود در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ثبت نام کرده و انتخاب رشته کنند.
نقل قول کردن
#19 مهراد 1395-08-21 14:10
با سلام خدمت مشاورین زحمت کش ندای مشاور----من با رتبه هفت هزار در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه رشته هایی را ممکنه قبول بشوم.
سلام،مهرداد جان شما چه رشته ای کنکور داده بودین؟شما از طریق تماس با مشاورین ندای مشاور میتوانید از نرم افزار تخمین قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 استفاده کرده و از شانس قبولی خود در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مطلع شوید.
نقل قول کردن
#18 چنگیز 1395-08-21 14:07
با سلام وت بخیر---اطلاع رسانی از زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چگونه است و برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه مدارکی لازم ست.
پاسخ:زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از طریق کانال اطلاع رسانی سامانه اعلام میشه و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری95 اطلاع پیدا کنید.
نقل قول کردن
#17 فرشاد 1395-08-21 14:05
سلام خوبین--در کنکور سراسری برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از مشاوران ندای مشاور میشه راهنمایی گرفت.
باسلام،فرشاد جان شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین ندای مشاور در زمینه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 راهنمایی بگیرید.
نقل قول کردن
#16 الهام 1395-08-21 14:02
سلام بر مشاورین عالی و زحمت کش ندای مشاور..میشه بگید تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چگونه انجام خواهد شد.
پاسخ:سلام،ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 بصورت اینترنتی میباشد و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز از زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری95 اطلاع پیدا کنید.
نقل قول کردن
#15 محمد کریم 1395-08-21 14:00
سلام وقت بخیر...ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کی هست و چه رشته هایی را میتوان در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری انتخاب نمود.
پاسخ:سلام محمد جان،ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از روز یکشنبه شروع می شود و شما مجاز به انتخاب 50 کد رشته محل بر اساس رشته امتحانی خود میباشید.
نقل قول کردن
#14 مهدی رضازاده 1395-08-21 13:57
سلام خوبین..افرادی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند آیا میتوانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت نمایند.
سلام،فقط داوطلبانی میتوانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کنند که در کنکور سراسری شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته بشوند.شما میتونید در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنید.
نقل قول کردن
#13 ملیکا 1395-08-21 13:55
سلام عزیزان خسته نباشید..چه رشته هایی مجاز به ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری میباشند..
پاسخ:باسلام،داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری شده اند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 ثبت نام کنند.
نقل قول کردن
#12 کامرانی 1395-08-21 13:53
سلام خسته نباشید آیا ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری امسال انجام میشود...و چگونه از ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مطلع شویم...ممنون و سپاس بی پایان از شما
پاسخ:سلام،بله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 95 از روز یکشنبه شروع می شود و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین سامانه اطلاعات مربوط به ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را دریافت کنید.
نقل قول کردن
#11 مرجان 1395-08-21 13:35
سلام خسته نباشید اگه میشه اطلاع رسانی کنید که کی میتوانیم در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ثبت نام نماییم و ایا همه میتوانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت نمایند
پاسخ:سلام،تکمیل ظرفیت کنکور 95 از روز یکشنبه شروع می شود و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری شده اند میتوانند شرکت کنند.
نقل قول کردن
#10 شیوا 1395-08-21 13:32
سلام خوبین
یه سوال داشتم ...میخاستم بدونم آیا میشود با کنکور انسانی که شرکت کردم در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برای تکمیل ظرفیت کنکور در رشته تجربی شرکت کنم و اینکه زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کی هست...سپااااس
پاسخ:سلام شیوا جان،شما فقط میتونید در رشته امتحانی خود در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری انتخاب رشته کنید.برای اطلاع از زمان شروع تکمیل رفیت کنکور سراسری عضو کانال اطلاع رسانی سامانه بشید.
نقل قول کردن
#9 رضا 1395-08-21 13:29
سلام خسته نباشید ..تکمیل ظریت کنکور سراری چه زمانی شروع میشود...ممنون
پاسخ:با سلام،بر اساس زمان بندی سازمان سنجش تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از اوایل هفته آتی شروع میشه و شما میتونید متناسب با رشته امتحانی خود در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 انتخاب رشته کنید.
نقل قول کردن
#8 نسترن 1395-08-21 13:29
سلام تکمیل ظرفیت کنکور کی شروع میشه و چندتا رشته میتونیم تو تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 انتخاب کنیم؟
باتشکر
پاسخ:سلام نسترن خانوم،تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از اوایل هفته شروع میشه و داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور 95 متناسب با رشته امتحانی خود مجاز به انتخاب 50 رشته محل میباشند.
نقل قول کردن
#7 فرشید 1395-08-21 13:26
با سلام زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کی شروع میشه؟
نقل قول کردن
#6 سبحان 1395-08-21 13:25
سلام و خسته نباشید
رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مشخص شده است؟
پاسخ:باسلام،تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از روز یکسنبه شروع میشه و لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در قالب دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 اعلام میشه.
نقل قول کردن
#5 سعید 1395-08-21 13:10
سلام
تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از چه تاریخی شروع میشه؟
نقل قول کردن
#4 یلدا 1395-08-21 13:08
باسلام و وقت بخیر
زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کی اعلام میشه؟
پاسخ:سلام دوست عزیز تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از فردا شروع میشه و شما میتونید در تکمیل ظرفیت کنکور انتخاب رشته کنید.
نقل قول کردن
#3 نیاز 1395-08-16 11:45
سلام خسته نباشید
پس کی تکمیل ظرفیت سراسری 95 میاد ماهاک فرصته دوباره نداریم چکارکنیم اخه کی جوابگوعه
منی که برانیمه متمرکزها ثبت نام کرده بودم و تو کارنامه سبز رشته ام انتخاب شده بود اما تو نتایج اولیه برام هیچ دانشگاه ی معرفی نشده بود چکارکنم اخه خواهش یکی ب من جواب درست بده اگه میتونید جواب منو به ایمیلم ارسال کنید

پاسخ: سلام شما باید تا 23 آبان ماه منتظر بمانید تا تکمیل ظرفیت اعلام شود
نقل قول کردن
#2 خسروی 1395-08-07 11:27
با سلام
تاخیر در اعلام نتایج دانشگاه دولتی باعث عقب افتادن خیلی از دانشجوها در صورت عدم قبولی در دانشگاه دولتی برای سایر دانشگاه ها میشود.
لطفا اطلاع رسانی نتایج را زودتر اعلام بفرمایید
با سپاس خسروی
نقل قول کردن
#1 خسروی 1395-08-07 11:24
دانشگاه سراسری خیلی با تاخیر نتایج رو اعلام میکنه و‌خیلی ها ممکنه اگر به جز دانشگاه دولتی واسه دانشگاه های دیگه برنامه ریزی کرده باشن لاجرم یک ترم یا یک از تحصیل باز میمونن٬ اما اگر نتایج رو زود اعلام کنن این‌مشکل هم برطرف میشه.
با سپاس خسروی- اهواز
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید