سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

انصراف از دانشگاه دولتی روزانه

انصراف از دانشگاه دولتی روزانه

شرایط انصراف از دانشگاه دولتی روزانه

شرایط انصراف از دانشگاه دولتی

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه

نحوه پرداخت هزینه برای انصراف از دانشگاه دولتی روزانه

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط انصراف از دانشگاه دولتی روزانه

بسیاری از داوطلبان شرکت در کنکور سراسری که در دوره های روزانه مجاز به انتخاب رشته شده اند ولی بنا به هر دلیلی از شرکت در انتخاب رشته کنکور سراسری صرف نظر کرده و یا داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند و در دانشگاه روزانه قبول شده اند ولی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه و رشته قبولی را ندارند،با سوالاتی مشابه سوالات ذیل مواجه میشوند.

اگر شما در کنکور سراسری یک سال شرکت کنید و در یک رشته محل روزانه دانشگاه دولتی روزانه قبول شوید به هیچ عنوان حق شرکت در کنکور سراسری سال بعد نخواهید داشت.

اگر شما دانشجوی روزانه یک دانشگاه دولتی باشید و در ترم های بالا باشید (یعنی دانشجوی ترم جدید و سال اول نیستین ) و در این حالت از دانشگاه دولتی روزانه خود و یا رشته خود ناراضی هستید و میخواهید در سال بعد کنکور سراسری شرکت کنید حتما باید تا یک اسفند ماه سال قبل از کنکور سراسری از دانشگاه فعلی تان انصراف خود را داده  و یا حداقل درخواست انصراف از دانشگاه دولتی روزانه خود را داده باشید .

(نکته ی مهم)

کسانی که از مقطع دبیرستان تا دکتری تخصصی تحصیل کرده اند فقط یکبار میتوانند از دانشگاه دولتی روزانه خود انصراف دهند.

محرومیت از کنکور سراسری سال بعد فقط شامل کسانی میشود که در سال کنکور سراسری خود دانشگاه دولتی روزانه قبول شده اند .(قبول شدن در دانشگاه دولتی شبانه و هر دانشگاه غیر دولتی هیچ گونه محرومیتی را برای شما ایجاد نمی کند.)

دانشجویانی که در رشته مورد نظر خود به هر دلیلی انصراف می دهند به دلیل اینکه از آموزش رایگان بهره میگیرند باید مبالغی را برای جریمه انصراف از دانشگاه سراسری پرداخت کنند.

هزینه پرداخت این جریمه در دانشگاه دولتی روزانه در مقاطع مختلف متفاوت است.

دانشجویان هر رشته که در دانشگاه روزانه دولتی به تحصیل ادامه می دهند برای انصراف از دانشگاه دولتی روزانه باید مدارک خود را برای انصراف از دانشگاه دولتی روزانه تسلیم کنند.

برای اطلاع دقیق و برای نحوه پرداخت هزینه های انصراف از دانشگاه دولتی روزانه با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید