سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 شروع شد

دانش آموزانی که داوطلب شرکت در کنکور سراسری سالتحصیلی 96-97 میباشند،برای شرکت در جلسه کنکور سراسری باید کارت ورود به جلسه کنکور سراسری را دریافت کنند. در واقع داوطلبان برای شرکت در کنکور سراسری ،باید کارت ورود به جلسه کنکور سراسری را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری شامل مشخصات داوطلب، شماره داوطلبی کنکور سراسری، زمان برگزاری کنکور سراسری و آدرس محل برگزاری کنکور سراسری می باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96-97

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

همه داوطلبانی که در ثبت نام آزمون سراسری شرکت کرده اند، برای حضور در جلسه کنکور سراسری نیاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری می باشند. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری چندروز قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری منتشر میشود. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 شامل مشخصات فردی داوطلبان می باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق سایت سنجش به آدرس sanjesh.org منتشر میشود و داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری میتوانند از طریق سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری اقدام کنند. پس در واقع دریافت کارت آزمون سراسری بصورت اینترنتی میباشد. همچنین داوطلبان در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری میتوانند با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

برای شرکت در جلسه کنکور سراسری ضروری می باشد

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور  96-97

کارت ورود به جلسه مدارس سراسری 96-97 از امروز بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر و توزیع می شود و داوطلبان باید در بازه زمانی تعیین شده اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری بکنند و در جلسه کنکور سراسری همراه خود داشته باشند.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96-97

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه مدارس سراسری بصورت کشوری توزیع می شود، بدین صورت که هر استانی بر اساس بازه زمانی تعیین شده، یعنی یک هفته قبل از برگزاری کنکور سراسری اقدام به توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری می نماید که داوطلبان باید از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری نمایند. در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه سراسری و آزاد 96

متقاضیان شرکت در کنکور مدارس سراسری سال 96 پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باید دقت نمایند تا اطلاعات هویتی داوطلب با اطلاعات مندرج بر روی کارت کنکور مدارس سراسری یکسان بوده و هیچ نقص و اشتباهی نداشته باشد. داوطلبان باید توجه داشته باشند که در صورت مغایرت اطلاعات کارت ورود به جلسه باید نسبت به اصلاح مشخصات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 اقدام کنند.

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

نحوه ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری: متقاضیان شرکت در کنکور سراسری پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، در صورت مغایرت مشخصات مندرج بر روی کارت آزمون سراسری با مشخصات داوطلبی میتوانند اقدام به ویرایش کارت کنکور سراسری نمایند. ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 از طریق سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری انجام می گیرد.

زمان برگزاری آزمون سراسری 96-97

کنکور سراسری 96-97 در روزهای 14 و 15 تیرماه برگزار می شود. کنکور سراسری 96 در تمامی استان های کشور بصورت هم زمان برگزار می شود و کنکور سراسری گروه تجربی، کنکور سراسری گروه ریاضی فیزیک،کنکور سراسری گروه انسانی،کنکور سراسری گروه هنر و کنکور سراسری گروه زبان بصورت جداگانه برگزار می شود. داوطلبان شرکت در کنکور سراسری باید توجه داشته باشند که تا روز قبل از کنکور میتوانند کارت کنکور سراسری 96 را دریافت کنند. علاوه بر دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، داوطلبان باید شناسنامه خود را هم به هنگام حضور در جلسه کنکور سراسری همراه خود داشته باشند.

نحوه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

و رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کنکور سراسری 96-97

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

www.sanjesh.org

مطالب مفید

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه سراسری و آزاد

آدرس محل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

دانلود کلید سوالات کنکور سراسری 96

دانلود پاسخنامه کنکور سراسری 96

تخمین رتبه کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور 96

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 96

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96

منبع:

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور