تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

دانشگاه آزاد اسلامی


در زیر تمامی مقالات دانشگاه آزاد اسلامی را مشاهده می نمایید.

دانشگاه آزاد اسلامی

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد 1401

کارت اعتباری دانشگاه آزاد چیست؟ متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد برای شرکت در ثبت نام دانشگاه آزاد و تکمیل فرم ثبت نام ، بایستی کارت اعتباری ثبت نام را خرید کرده و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایند. کارت اعتباری دانشگاه آزاد برای هر دوره ای بصورت مجزا منتشر می شود و داوطلبان باید براساس […]

دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام و رشته های دانشگاه بین الملل فرشتگان 1401 – 1402

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل فرشتگان به عنوان تنها مرکز آموزش عالی کشور ویژه افراد با نیازهای ویژه (با محوریت جامعه کم شنوا و ناشنوا و معلولین جسمی حرکتی) در رشته های ذیل در مقاطع کاردانی – کارشناسی به صورت بدون آزمون و در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون که اطلاعات آن متعاقباً اعلام خواهد […]

دانشگاه آزاد اسلامی

دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1401

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های معتبر کشور است که هر ساله به دو صورت با کنکور و بدون کنکور از دانشجویان ثبت نام به عمل می آورد. داوطلبانی که علاقه دارند به صورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شده و به تحصیل بپردازند، با دریافت […]

دانشگاه آزاد اسلامی

azmoon99.iau.ac.ir

به منظور جلوگیری از سفرهای بین شهری با اجرای طرح تعاون آزمون ، دانشجویان دانشگاه آزاد با ثبت نام در سامانه azmoon99.iau.ac.ir و کسب موافقت از ستاد طرح تعاون آزمون در واحد دانشگاهی محل زندگی خود آزمون دهند. نایب رئیس ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اصلاحیه تقویم آموزشی و امتحانات سال تحصیلی 99-1398 […]

دانشگاه آزاد اسلامی

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده و به دنبال تحصیل در دانشگاه آزاد می باشند فرصت مناسبی می باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

اولین اقدام برای شروع فرایند انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد دریافت و مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می باشد.

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

با توجه به این که آزمون سراسری دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری ادغام گردیده انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد از اهمیت دو چندانی برخودار گردیده است. از این رو در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد

پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد و مشخص شدن پذیرفته شدگان مرحله بعدی در این فرایند ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد می باشد که بایستی داوطلبان برای انجام این مرحله به سایت دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نمایند.

دانشگاه آزاد اسلامی

شهریه دانشگاه آزاد

تحصیل در دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت هزینه هایی می باشد که مهمترین این هزینه ها شهریه دانشگاهی می باشد. از این رو برای این دسته از داوطلبان اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد می تواند بسیار مفید باشد.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد نیز به مانند دیگر مراحل ثبت نام دارای شرایط خاص و زمانبندی مشخصی می باشد که بایستی داوطلبان با اطلاع دقیقی از این موارد برای دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند.

دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از مقاطع حساس با وجود کوتاه بودن آن مقطع کارشناسی ارشد می باشد که به منزله سکوی پرش برای ورود به مقطع دکتری می باشد. ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز از این رو می توان اهمیت زیادی داشته باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد همه ساله در مقاطع متعددی دانشجو پذیرش می نماید که اولین مقطع تحصیلی در این دانشگاه مقطع کاردانی می باشد. از این رو ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد می توان مورد توجه داوطلبان باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد به مانند دیگر دانشگاه ها در مقطع کارشناسی نیز دانشجو پذیرش می نماید. از این رو ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد از موضوعات مرتبط با این امر است.

دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام دانشگاه آزاد

از جمله مهمترین موضوعاتی که داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد به دنبال کسب اطلاعات صحیح در زمینه آن بایستی باشند ثبت نام دانشگاه آزاد می باشد که توضیحاتی در این زمینه ارائه خواهیم نمود.

دانشگاه آزاد اسلامی

کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی

مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد تفاوت هایی با مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد دارد و رشته هایی که در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد است با رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد متفاوت می باشند…