سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد - azmoon.org - www.azmoon.org

خدمتی دیگر از خانواده بزرگ سامانه ندای مشاور " نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و بقیه دانشگاه ها " 

بنا به درخواست دوستان عزیز بر آن شدیم تا اولین و کامل ترین نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با چند کلیک ساده هر آنچه می خواهید را بیابید. این نرم افزار به دو صورت جستجو رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد براساس واحد دانشگاه و رشته مورد نظر انجام می دهد که در زیر می توانید از هر دو این نرم افزارها استفاده نمایید. به زودی راهنمای کامل نرم افزار نیز در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت.

جستجو بر اساس واحد دانشگاهی

جستجو بر اساس رشته مورد نظر

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

اولین اقدام برای شروع فرایند انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد دریافت و مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می باشد.

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده و به دنبال تحصیل در دانشگاه آزاد می باشند فرصت مناسبی می باشد.

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

با توجه به این که آزمون سراسری دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری ادغام گردیده انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد از اهمیت دو چندانی برخودار گردیده است. از این رو در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد

پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد و مشخص شدن پذیرفته شدگان مرحله بعدی در این فرایند ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد می باشد که بایستی داوطلبان برای انجام این مرحله به سایت دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نمایند.

شهریه دانشگاه آزاد

تحصیل در دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت هزینه هایی می باشد که مهمترین این هزینه ها شهریه دانشگاهی می باشد. از این رو برای این دسته از داوطلبان اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد می تواند بسیار مفید باشد.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

 اعلام نتایج دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

برای اطلاع از نتایج کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد را می توان مهمترین مرحله ثبت نام دانشگاه آزاد عنوان نمود چرا که داوطلبان در این مرحله از فرایند ثبت نام نتیجه اقدامات خود را کسب می نمایند که می تواند به مسیر زندگی داوطلبان جهت دهد. اعلام نتایج دانشگاه آزاد نیز به مانند دیگر مراحل ثبت نام دارای شرایط خاص و زمانبندی مشخصی می باشد که بایستی داوطلبان با اطلاع دقیقی از این موارد برای دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند. از این رو در این مقاله به بررسی اعلام نتایج دانشگاه آزاد و موارد مطرح در آن خواهیم پرداخت که امید است برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد مفید واقع گردد.

" نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد 25 شهریور ماه اعلام شد "

" نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 17 شهریور ماه اعلام شد "

 نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متعاقبا اعلام خواهد شد "

زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه نموده اند برای ورودی های مهر و بهمن ماه مشخصا متفاوت خواهد بود. به این صورت که داوطلبان برای دریافت نتیجه ثبت نام خود بایستی در بازه زمانی شهریور ماه اقدام نمایند. به طور دقیق تر این اعلام نتایج از اواسط این ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. اما برای ورودی بهمن ماه با توجه به تغییرات متعددی که در زمان شروع ثبت نام ورودی بهمن ماه اوخر دی ماه تا اواسط بهمن ماه را می توان برای زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد در این ورودی تخمین زد.

نحوه نتایج دانشگاه آزاد

همچون مرحله ثبت نام داوطلبان بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند. اما با این تفاوت که سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد متفاوت با سامانه ثبت نام این دانشگاه می باشد. با توجه به این توضیحات داوطلبان بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام خود به سامانه اعلام نتایج به نشانی azmoon.net مراجعه نمایند. همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود در ابتدا بایستی بر روی لینک دریافت نتیجه مقطع مورد نظر کلیک نمود.

 

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

 

 

با کلیک بر روی لینک دریافت نتیجه داوطلبان بایستی اقدام به وارد نمودن اطلاعات مربوط به ثبت نام خود نمایند. این اطلاعات شامل کد رهگیری ثبت نام و شماره شناسنامه داوطلب می باشد. کد رهگیری ثبت نام را نیز داوطلبان به انتهای ثبت نام خود در سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دریافت می نمایند. پس از وارد نمودن این اطلاعات در بخش تعین شده نتیجه ثبت نام داوطلب در اخیار او قرار می گیرد.

اقدامان داوطلبان پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد

پس از این که داوطلبان در بازه زمانی مشخص اقدام به دریافت نتیجه ثبت نام خود نمودند در صورت قبولی در این مرحله با توجه به زمانبندی اعلام شده از سوی دانشگاه پذیرنده بایستی برای ثبت نام اینترنتی یا همان ثبت نام ده مرحله ای به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه نمود و در بخش ثبت نام پذیرفتگان جدیدالورود این مرحله را نیز به پایان رسانند. حال اگر داوطلبی در این مرحله در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی خود پذیرش را کسب نکرده باشند می توانند برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اقدام نمایند. مرحله تکمیل ظرفیت در واقع پس از اتمام ثبت نام حضوری داوطلبان پذیرفته شده و مشخص شدن ظرفیت های خلی هر مدام از رشته محل ها در صورت اعلام نیاز از سوی دانشگاه انجام می گیرد. لازم به ذکر می باشد که این مرحله برای ورودی مهر ماه معمولا در اواسط این ماه و برای ورودی بهمن ماه با توجه به زمان اعلام نتایج این ورودی به احتمال زیاد در اواسط همن ماه شروع می گردد. ثبت نام در تکمیل ظرفیت نیز همانند ثبت نام اصلی داوطلبان و از طریق سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می گیرد.

برای مشاوره درباره اعلام نتایج دانشگاه آزاد با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

لیست رشته های دکتری گروه فنی و مهندسی دانشگاه ازاد

لیست رشته های دکتری گروه علوم پایه دانشگاه ازاد

لیست رشته های دکتری گروه علوم اجتماعی دانشگاه ازاد

 

 

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از مقاطع حساس با وجود کوتاه بودن آن مقطع کارشناسی ارشد می باشد که به منزله سکوی پرش برای ورود به مقطع دکتری می باشد. ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز از این رو می توان اهمیت زیادی داشته باشد.

ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد همه ساله در مقاطع متعددی دانشجو پذیرش می نماید که اولین مقطع تحصیلی در این دانشگاه مقطع کاردانی می باشد. از این رو ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد می توان مورد توجه داوطلبان باشد.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد به مانند دیگر دانشگاه ها در مقطع کارشناسی نیز دانشجو پذیرش می نماید. از این رو ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد از موضوعات مرتبط با این امر است.

ثبت نام دانشگاه آزاد

از جمله مهمترین موضوعاتی که داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد به دنبال کسب اطلاعات صحیح در زمینه آن بایستی باشند ثبت نام دانشگاه آزاد می باشد که توضیحاتی در این زمینه ارائه خواهیم نمود.

رشته های کاردانی پیوشته دانشگاه ازاد اسلامی

 دانشگاه ازاد اسلامی در مقطع کاردانی پیوسته دانشجو جذب می کند. جذب دانشجو در مقطع کاردانی دانشگاه ازاد هم به صورت با آزمون(کنکور) و هم به صورت بدون کنکور صورت می گیرد ....

رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد اسلامی

مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد تفاوت هایی با مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد دارد و رشته هایی که در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد است با رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد متفاوت می باشند...

رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد اسلامی

مقطع کارشناسی ناپیوسته در واقع همان کاردانی به کارشناسی می باشد و اهمیت خاصی دارد و دارای کنکور به مراتب سخت تری می باشد. شما در زیر می توانید لیست رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد اسلامی را مشاهده کنید.

رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد اسلامی

کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد یکی از محبوب ترین مقاطع در بین مقاطع مختلف تحصیلی می باشد این مقطع دارای تنوع رشته ای زیادی می باشد و دست شرکت کنندگان برای انتخاب رشته در این مقطع بسیار باز می باشد ...

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد اسلامی

 کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی دوره 2 ساله آموزش عالی است که پیش نیاز ورود به آن مدرک کارشناسی میباشد کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی دارای رشته های...

رشته های دکتری دانشگاه ازاد اسلامی

مقطع دکتری یکی از بالاترین درجات علمی بالا در هر کشوری به شمار می آید. ولی هزینه ای که برای تحصیل در دکتری دانشگاه ازاد گرفته میشود کمی سنگین می باشد...

رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد

دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج از ایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد...

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور