دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

برای اطلاع از نتایج کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد را می توان مهمترین مرحله ثبت نام دانشگاه آزاد عنوان نمود چرا که داوطلبان در این مرحله از فرایند ثبت نام نتیجه اقدامات خود را کسب می نمایند که می تواند به مسیر زندگی داوطلبان جهت دهد. اعلام نتایج دانشگاه آزاد نیز به مانند دیگر مراحل ثبت نام دارای شرایط خاص و زمانبندی مشخصی می باشد که بایستی داوطلبان با اطلاع دقیقی از این موارد برای دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند. از این رو در این مقاله به بررسی اعلام نتایج دانشگاه آزاد و موارد مطرح در آن خواهیم پرداخت که امید است برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد مفید واقع گردد.

” نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 29 شهریور ماه اعلام شد “

” نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد 25 شهریور ماه اعلام شد “

” نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 17 شهریور ماه اعلام شد “

 نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 28 شهریور اعلام خواهد شد “

زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه نموده اند برای ورودی های مهر و بهمن ماه مشخصا متفاوت خواهد بود. به این صورت که داوطلبان برای دریافت نتیجه ثبت نام خود بایستی در بازه زمانی شهریور ماه اقدام نمایند. به طور دقیق تر این اعلام نتایج از اواسط این ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. اما برای ورودی بهمن ماه با توجه به تغییرات متعددی که در زمان شروع ثبت نام ورودی بهمن ماه اوخر دی ماه تا اواسط بهمن ماه را می توان برای زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد در این ورودی تخمین زد.

نحوه نتایج دانشگاه آزاد

همچون مرحله ثبت نام داوطلبان بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند. اما با این تفاوت که سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد متفاوت با سامانه ثبت نام این دانشگاه می باشد. با توجه به این توضیحات داوطلبان بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام خود به سامانه اعلام نتایج به نشانی azmoon.net مراجعه نمایند. همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود در ابتدا بایستی بر روی لینک دریافت نتیجه مقطع مورد نظر کلیک نمود.

 

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

 

 

با کلیک بر روی لینک دریافت نتیجه داوطلبان بایستی اقدام به وارد نمودن اطلاعات مربوط به ثبت نام خود نمایند. این اطلاعات شامل کد رهگیری ثبت نام و شماره شناسنامه داوطلب می باشد. کد رهگیری ثبت نام را نیز داوطلبان به انتهای ثبت نام خود در سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دریافت می نمایند. پس از وارد نمودن این اطلاعات در بخش تعین شده نتیجه ثبت نام داوطلب در اخیار او قرار می گیرد.

اقدامان داوطلبان پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد

پس از این که داوطلبان در بازه زمانی مشخص اقدام به دریافت نتیجه ثبت نام خود نمودند در صورت قبولی در این مرحله با توجه به زمانبندی اعلام شده از سوی دانشگاه پذیرنده بایستی برای ثبت نام اینترنتی یا همان ثبت نام ده مرحله ای به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه نمود و در بخش ثبت نام پذیرفتگان جدیدالورود این مرحله را نیز به پایان رسانند. حال اگر داوطلبی در این مرحله در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی خود پذیرش را کسب نکرده باشند می توانند برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اقدام نمایند. مرحله تکمیل ظرفیت در واقع پس از اتمام ثبت نام حضوری داوطلبان پذیرفته شده و مشخص شدن ظرفیت های خلی هر مدام از رشته محل ها در صورت اعلام نیاز از سوی دانشگاه انجام می گیرد. لازم به ذکر می باشد که این مرحله برای ورودی مهر ماه معمولا در اواسط این ماه و برای ورودی بهمن ماه با توجه به زمان اعلام نتایج این ورودی به احتمال زیاد در اواسط همن ماه شروع می گردد. ثبت نام در تکمیل ظرفیت نیز همانند ثبت نام اصلی داوطلبان و از طریق سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می گیرد.

برای مشاوره درباره اعلام نتایج دانشگاه آزاد با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

لیست رشته های دکتری گروه فنی و مهندسی دانشگاه ازاد

لیست رشته های دکتری گروه علوم پایه دانشگاه ازاد

لیست رشته های دکتری گروه علوم اجتماعی دانشگاه ازاد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *