سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

رشته های بدون ازمون علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، صنعتی، کشاورزی، خدماتی و افزایش مهارت های حرفه ای دانش آموختگان ...

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی که با نام دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای نیز شناخته می شود دارای تخصص بیشتری نسبت به مقطع کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد. ولی همانند مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته های در چهار گروه قرار دارند...

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد جذب دانشجو می کند. در مقطع ارشد رشته ها کاملا تخصصی و کاربردی می شوند. در زیر لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفته است ...

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردیرشته های علمی کاربردی در مقطع کاردانی دارای تنوع بسیار بالایی می باشد. در این مطلب تمامی رشته های کاردانی علمی کاربردی را بصورت کاملا طبقه بندی شده برای شما عزیزان قرار داده ایم.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از جمله ثبت نام های دانشگاهی به حساب مب آید که همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد و داوطلبان زیادی برای این ثبت نام معمولا اقدام می نمایند. از این رو در این مقاله توضیحات در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارائه خواهیم نمود.

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اولین مقطع تحصیلی در این دانشگاه به حساب می آید که متقاضیان زیادی را برای تحصیل در خود دارد. از این رو یکی از موضوعات مهم در این زمینه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی می باشد که در این مقاله در زمینه آن توضیحاتی ارائه خواهیم نمود. این مقطع تحصیلی که دو سال به طول می انجامد در دو ورودی مهر و بهمن ماه دانشجو پذیرش می نماید.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

یکی دیگر از مقاطع دانشگاه علمی کاربردی که همه ساله در آن دانشجو پذیرش می نماید مقطع کارشناسی می باشد. از این رو ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی یکی از موضوعات مهم برای این داوطلبان تحصیل در این مقطع به حساب می آید. در ادامه این مطلب نیز به دنبال بیان توضیحاتی در زمینه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خواهیم پرداخت.

 

مقطع کارشناسی ارشد یکی دیگر از مقاطع تحصیلی به حساب می آید که در آن داوطلبان به صورت تخصصی در رشته های مورد نظر خود به تحصیل می پردازند. در دانشگاه علمی کاربردی نیز به همین صورت می باشد و داوطلبان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه به تحصیل بپردازند. در ادامه این مطلب به بیان توضیحاتی در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی خواهیم پرداخت.

از سوالات متعددی که داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی معمولا به دنبال پاسخ های مطمئنی در رابطه با آن هستند شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. و این که میزان آن و نحوه پرداخت آن به چه صورت می باشد.

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از مواردی مورد پرسش برای داوطلبان تحصیل در این دانشگاه به حساب می آید که در ادامه به بیان توضیحاتی در این زمینه خواهیم پرداخت.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

پس از ثبت نام داوطلبان در دانشگاه علمی کاربردی از مورادی مهم برای این دسته از داوطلبان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی می باشد که در ادامه مطلب توضیحاتی در این زمینه ارائه خواهیم نمود.

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

برای این که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را به بهترین شکل و با موفقیت به سرانجام رساند بایستی اقدام به دانلود و مطالعه دقیقی دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نموند.

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مراحل فراین ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دریافت و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. که در ادامه در زمینه آن توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

امکان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراهم نمی باشد. به همین جهت در این مقاله توضیحاتی در این موضوع خواهیم پرداخت.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

پس از اتمام فرایند ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی را می توان از مهمترین مراحل پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب آورد.

سامانه هم آوا

در آخرین مرحله از فرایند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بایستی برای تکمیل ثبت نام خود به سامانه هم آوا مراجعه نمایند.

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور