دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

 

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به این دلیل که ورودی دانشگاه علمی کاربردی می باشد از اهمیت بیشتری برخوردار است و حساسیت های بیشتری در این زمینه وجود دارد.

برای مشاوره درباره ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

 

شرایط ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به مانند دیگر مقاطع برخی شرایط و ضوابط وجود دارد. از جمله این شرایط و ضوابط داشتن مدرک دیپلم می باشد. از این رو بر خلاف سایر دانشگاه ها برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی نیازی به داشتن مدرک پیش دانشگاهی وجود ندارد. همچنین داوطلبان این مقطع تحصیلی بدون توجه به مدرک دیپلم خود می توانند از هرکدام از زیرگروه های انتخاب رشته نمایند به شرط آن که تمامی رشته های انتخابی آنها از یک زیرگروه بوده باشد.

زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

همانگونه که در بخش های مختلف بیان کردیم ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در دو ورودی مهر و بهمن ماه صورت می گیرد. به این شکل که برای ورودی مهر ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از مرداد ماه شروع می شود . داوطلبان بایستی از اواخر مرداد ماه با مراجعه به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org به عنوان متولی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند. همچنین ثبت نام کاردانی ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی نیز در بازه های زمانی دی ماه تا اسفند ماه می باشد. دلیل این که بازه زمانی متفوتی بیان کردین این مورد است که دوره های اخیر زمان ثبت نام ورودی بهمن این دانشگاه تغییرات زیادی به خود دیده است به گونه ای که در آخرین دوره آن ، ثبت نام ورودی بهمن در اسفند ماه انجام گرفت.

نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی همچون دیگر ثبت نام های این دانشگاه به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سازمان سنجش انجام می گیرد. به همین جهت داوطلبان بایستی در بازه زمانی شروع این ثبت نام به این سامانه به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه از طریق نوار ابزاری که رد قسمت راست سایت قرار دارد آیکون علمی کاربردی را انتخاب نموده و وارد آن بخش شوید. در این بخش ابتدا بر روی لینک دریافت دفترجه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی کلیک نموده و این دفترچه را دریافت نمایید. در این دفترچه تمامی مورادی که برای ثبت نام داوطلبان نیاز است گنجانده شده است. داوطلبان از طریق این دفترجه رشته محل های انتخابی خود را مشخص و کد رشته های آن را بایستی یاداشت نموده و در انتخاب رشته وارد نمایند. در مرحله بعدی داوطلبان بایستی کارت ثبت نام را از طریق سامانه خریداری نمایند. هزینه خرید این کارت نیز در آخزین دوره 20 هزار تومان تعین شده بود. خرید این کارت نیز از طریق بخش خرید کارت سامانه سنجش می باشد. با خرید کارت و دریافت کد دوازده رقمی و وارد نمودن آن در بخش تعیین شده مراحل ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان شروع می گردد. در این مرحله داوطلبان ابتدا اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود را در بخش های تعیین شده وارد می نمایند. در مرحله بعدی کد رشته محل های انتخابی خود را در مرحله آخر وارد نموده و در نهایت ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به اتمام می رسد. پس از اتمام این مراحل داوطلبان بایستی نسبت به دریافت شماره پروند و کد پیگیری ثبت نام خود را دریافت نمایند تا رد زمان اعلام نتایج با وارد نمودن این اطلاعات از نتیجه ثبت نام خود اطلاع حاصل نمایند.

توضیحات پایانی در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در واقع مهمترین مرحله برای ورود به دانشگاه و تحصیل در این مقطع به حساب می آید. حال اگر داوطلبان در زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی نتیجه مورد نظر خود را کسب نکرده باشند در این صورت می توانند رد زمان تکمیل ظرفیت درباره شانس خود را برای تحصیل در این دانشگاه امتحان نمایند. تکمیل ظرفیت نیز معمولا در هر دو ورودی مهر و بهمن ماه صورت می گیرد و اکثر چند روز پس از اتمام ثبت نام داوطلبان پذیرفته شده شروع می گردد.

 

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

 

برای مشاوره درباره ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *