دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

برای مشاوره درباره ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

شرایط و ضوابط ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

از اولین مباحثی که در زمینه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای داوطلبان مطرح می گردد شرایط و ضوابط این ثبت نام می باشد. چرا که در ابتدا بایستی داوطلبان از این شرایط و ضوابط اطلاح حاصل نمایند تا بتوانند در آن شرکت نمایند. از جمله اولین شرایط ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می توان به داشتن مدرک کاردانی اشاره نمود. همچنین نیاز نیست که حتما این مدرک برای خود دانشگاه علمی کاربردی بوده باشد. بلکه بایستی از موسسات و مراکز آموزشی مورد تایید وزارت علوم بوده باشد. همچنین اجباری در متناسب بودن رشته کاردانی داوطلبان با رشته انتخابی آنان در کارشناسی وجود ندارد و داوطلبان آزاد هستند رشته دلخواه خود را انتخاب نمایند.

زمان شروع ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همانند ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در دو ورودی مهر و بهمن ماه این دانشگاه صورت می گیرد. از این رو در زمینه زمان شروع ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بایستی دو بازه زمانی را اعلام نمود. از این رو شروع ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر ماه این دانشگاه را اواخر مرداد اه و پس از اتمام ثبت نام کاردانی این دانشگاه نخمین زد. چرا که ابتدا ثبت نام کاردانی این دانشگاه شروع می گردد و به دنبال آن و بلا فاصله ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شروع می گردد. همچنین برای ورودی بهمن ماه این دانشگاه نیز داوطلبان بهتر است از دی ماه نسبت به اطلاعیه هایی که از سوی دانشگاه علمی کاربردی در سامانه سازمان سنجش انتشار می یابد توجه داشته باشند. چرا که معمولا ثبت نام ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی در بازه های زمانی متفاوت و متغییری انجام می گیرد به گونه ای که رد سال گذشته ثبت نام ورودی مهر این دانشگاه اسفند ماه شروع گردید.

نحوه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به مانند ثبت نام کاردانی این دانشگاه به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد. به همین جهت داوطلبان تحصیل رد مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بایستی در بازه زمانی شروع ثبت نام به این سامانه مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه ابتدا به بخش علمی کاربردی که مختص دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام ها و اعلام نتایج آن است وارد شوید. پس از ورود به این بخش اولین اقدام دانلود و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. با دانلود این دفترچه داوطلبان می توانند از لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی اطلاع حاصل نمایند و از میان آنها رشته های دلخواه خود را انتخاب نمایند. پس از این مرحله خرید کارت ثبت نام و دریافت کد دوازده رقمی آن اقدام بعدی به حساب می آید. خرید کارت ثبت نام مبلغی در حدود 25 تا 30 هزار تومان نیزا دارد. با خرید این کارت بایستی کد دوازده رقمی آن را در بخش ورود اطلاعات برای تکمیل فرایند ثبت نام وارد نمود. پس از این اقدام فرایند ورود اطلاعات داوطلب شروع می گردد و پس از آن داوطلب بایستی کد رشته محل های مورد نظر خود را در بخش های تعیین شده وارد نماید. در نهایت شماره پروند و کد پیگیری ثبت نام صادر می گردد که بایستی داوطلب تا اعلام نتایج آن را به همرا خود داشته باشد.

توضیحات پایانی در ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از بسیاری جهات با ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شباهت هایی دارد اما یکی از وجو تمایز این دو ثبت نام در تعداد انتخاب های داوطلبان می باشد. به این صورت که داوطلبان در ثبت نام کاردانی سی انتخاب می توانند داشته باشند اما در ثبت نام کارشناسی تنها امکان بیست انتخاب برای آنها وجود دارد. همچنین ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پس از اتمام ثبت نام کاردانی شروع می گردد که البته ممکن است این ثبت نام تمدید گردد اما بهتر است داوطلبان با شروع ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند.

برای مشاوره درباره ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *