دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

برای مشاوره درباره ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

برای آن دسته از داوطلبانی که به دنبال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند با توجه به شرایط و ضوابط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی می توانند این دانشگاه را به عنوان گزینه ای مناسب برای ادمه تحصیل خود در نظر داشته باشند. در ادامه این بخش به بیان توضیحاتی در زمینه موضوعات مرتبط با آن خواهیم پرداخت.

زمان شروع ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

آخرین دوره ای که دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نمود ثبت نام آن را از دی ماه شروع کرد. این ثبت نام که برای وروذی بهمن ماه این دانشگاه صورت گرفت دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد که در ادامه به بیان این شرایط و ضوابط خواهیم پرداخت. البته لازم به ذکر می باشد که این ثبت نام از سال 92 به بعد صورت نگرفت و در واقع سال 92 آخرین دوره پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید.

شرایط و ضوابط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی دارای برخی شرایط و ضوابط خاصی می باشد که تنها اختصاص به دانشگاه علمی کاربردی دارد که این ثرایط به طور کامل متفاوت با شرایط ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی یا ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. اولین مورد در این زمینه سابقه کار می باشد. به این صورت که داوطلبان بایستی حداقل سه سال سابقه کار داشته باشند. این سابقه کار بایستی مرتبط با رشته مورد نظر بوده باشد. این مورد همانند تعریف شاغلی که در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد می باشد. به این صورت که برای تمامی رشته ها تعاریف مشخصی از شاغل وجود دارد که بایستی داوطلبان شاغل حداقل سه سال در این زمینه سابقه کار داشته باشند. مورد دوم قبولی داوطلبان در آزمون ورودی این دانشگاه می باشد. این مورد در واقع بر خلاف پذیرش رد سایر مقاطع این دانشگاه می باشد. چرا که پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه بدون آزمون صورت می گیرد اما در مقطع کارشناسی ارشد قبولی در آزمون کارشناسی ارشد از شرایط اصلی به حساب می آید. در نهایت این که داوطلبان در صورت داشتن ای شرایط و قبولی در آزمون ورودی بایستی در جلسه مصاحبه ای شرکت نمایند. در این جلسه در واقع مشخص می گردد که آیا داوطلب مورد نظر توانایی تحصیل در این دانشگاه را دارد و یا خیر. با توجه به این توضیحات می توان بیان نمود که ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی و پذیرش در آن کار آسانی به حساب نمی آید.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی به مانند ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و یا ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد. از این رو داوطلبان بایستی در بازه زمانی مشخص که ثب نام این دانشگاه شروع می گردد به سامانه سنجش و بخش علمی کاربردی مراجعه نمایند. پس از ورود با دریافت دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی و خرید کارت ثبت نام نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام این دانشگاه اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشد که مراحل خرید کارت و دریافت دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی و حتی اعلام نتایج این آزمون از طریق سامانه سنجش صورت می گیرد.

توضیحات پایانی در ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

با توجه به مراحل متعددی که برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی و پذیرش در این مقطع طراحی شده است می توان بیان نمود که پذیرش در این مقطع تحصیلی کار آسانی به حساب نمی آید. البته از سال 92 که اخرین دوره پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد صورت گرفت تا امسال ثبت نام در این مقطع انجام نگرفته است از این رو در صورتی ثبت نام دوباه در این مقطع انجام گیرد از طریق سامانه سنجش اطلاعیه های مربوط به آن در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

برای مشاوره درباره ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

در صورت اشغال و شلوغ بودن خطوط دوباره تماس بگیرید.

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *