دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

برای مشاوره درباره شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

در رابطه با شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سوالات متعددی ممکن است برای داوطلبان تحصیل در این دانشگاه مطرح بوده باشد که زا جمله این سوالات می توان به میزان این شهریه در زیرگروه های مختلف ، انواع آن و یا حتی نحوه پرداخت آن باشد. در ادامه این مقاله به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. در ابتدا نیز به بیان انواع شهریه و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در زیرگروه های مختلف می پردازیم.

انواع شهریه

همانگونه که در شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بیان کردیم هشهریه های پرداختی توسط دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی به دو دسته شهریه ثابت و متغییر تقسیم می گردد. شهریه متغیر میزان شهریه های است که دانشجویان در هر ترم تحصیلی بر اساس تعداد واحد ها و نوع واحد های اخذ شده خود بایستی پرداخت نمایند. از این رو این شهریه در هر ترم متقاوت خواهد بود اما شهریه ثابت به میزان شهریه پرداختی توسط دانشجویان اطلاق می گردد که در آن دانشجویان میزان ثابتی را رد هر ترم پرداخت می نمایند.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در زیرگروه صنعت

گروه صنعت از جمله گروه های دانشگاه علمی کاربردی به حساب می آید که در آن در رشته های آن اکثر واحد ها واحد های عملی می باشند که که میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را افزایش می دهد. با توجه به این توضیحات می توان میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به این صورت بیان نمود که شهریه ثابت گروه صنعت مبلغی در حدود 485000 تومان می باشد. شهریه متغیر این گروه نیز در دروس عمومی واحد نظری 20108 تومان و واحد عملی 32879  تومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی واحد نظری 26933 تومان ، واحد آزمایشگاهی 43136 تومان ، واحد کارگاهی و پروژه 46644 تومان ، واحد کاربینی و کارورزی 91252 تومان می باشد. البته این مبالغ ممکن است تغییراتی داشته باشد.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در زیرگروه مدیریت و خدمات اجتماعی

زیرگروه مدیریت و خدمات اجتماعی از زیرگروه هایی به حساب می آید که دارای رشته های کم هزینه ای می باشد. کم هزینه از این لحاظ که اکثر واحد های آن نظری بوده که هزینه بر نمی باشد. این امر بر خلاف رشته های گروه صنعت و یا حتی سایر گروه ها می باشد. از این رو می توان بیان کرد که در مجموع میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در این زیرگروه کمتر از سایر زیرگروه ها به حساب می آید. با توجه به این توضیحاتی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در زیر گروه مدیریت و خدمات اجتماعی به این شکل می باشد.

شهریه ثابت این گروه مبلغ 353724 تومان می باشد. شهریه متغیر این گروه نیز در دروس عمومی واحد نظری 20108 تومان و واحد عملی 32879 تومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی واحد نظری 179865 تومان ، واحد آزمایشگاهی 29589 تومان ، واحد کارگاهی و پروژه 32791 تومان ، واحد کاربینی و کارورزی 83317 تومان می باشد.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در زیر گروه فرهنگ و هنر

گروه فرهنگ و هنر با توجه به نوع رشته های آن و عملی بودن این رشته ها معمولا از میزان شهریه بالاتری به نسبت گروه مدیریت برخوردار می باشد. از این رو میزان شهریه ثابت گروه فرهنگ و هنر با توجه به آخرین تغییرات صورت گرفته مبلغی در حدود 400 هزار تومان می باشد. شهریه متغیر این گروه نیز در بخش دروس عمومی واحد نظری 20 هزار تومان و واحد عملی 32 هزار تومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی واحد نظری 20 هزار تومان ، واحد آزمایشگاهی 30 هزار تومان ، واحد کارگاهی و پروژه 35 هزار تومان ، واحد کاربینی و کارورزی 88 هزار تومان می باشد.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در زیرگروه کشاورزی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در این زیرگروه به این صورت می باشد که شهریه ثابت بر اساس آخرین تغییرات مبلغ 380 هزار تومان می باشد. شهریه متغیر این گروه نیز در دروس عمومی واحد نظری 20 هزار تومان و واحد عملی 32 هزار تومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی واحد نظری 21 هزار تومان ، واحد آزمایشگاهی 30 هزار تومان ، واحد کارگاهی و پروژه 35 هزار تومان ، واحد کاربینی و کارورزی 91 هزار تومان می باشد.

زمان و نحوه پرداخت شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به مانن دیگر دانشگاه های کشور در ابتدای هر ترم و به هنگام انتخاب واحد بایستی پرداخت شود. از این رو داوطلبان هم زمان با انتخاب واحد در سامانه هم آوا بایستی برای پرداخت شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از طریق این سامانه نیز اقدام نمایند.

برای مشاوره درباره شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. با سلام وخسته نباشید
    من مدرک کاردانی دارم و در حال حاظر شغلم انبار داری است چه طور میتونم مدرک کارشناسی انبار داری رو بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *