سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

پس از ثبت نام داوطلبان در دانشگاه علمی کاربردی از مورادی مهم برای این دسته از داوطلبان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی می باشد که در ادامه مطلب توضیحاتی در این زمینه ارائه خواهیم نمود.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

برای مشاوره درباره اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

 

نتایج دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مقاطع بسیار حساس برای داوطلبانی که اقدام به ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و یا ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نموده اند اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی می باشد. در این مرحله از فرایند ثبت نام داوطلبان بایستی اقدام به دریافت نتیجه ثبت نام خود نمایند. در این مقاله به بیان توضیحاتی در زمینه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ارائه خواهیم نمود.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

از مراحل پایانی فرایند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی می باشد. در این مرحله داوطلبان در واقع نتیجه اقدامات خود را کسب خواهند نمود. از این رو داوطلبان بایستی توجه داشته باشند که اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر ماه این دانشگاه معمولا در اواخر شهریور ماه صورت می گیرد. البته در بعضی دوره ها اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی تا اوایل مهر ماه نیز به طول می انجامد. از این رو زمان این اعلام نتایج ممکن است تغییراتی داشته باشد. برای ورودی بهمن ماه این دانشگاه نیز بستگی به زمان اتمام ثبت نام این ورودی دارد. از این رو می توان اواخر دی ماه را به صورت تقریبی برای اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی تخمین زد.

نحوه دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی  به مانند دیگر مراحل ثبت نام و پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد از این رو داوطلبان در بازه زمانی شروع اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بایستی به این سامانه مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه و بخش دانشگاه علمی کاربردی برای دریافت نتیجه ثبت نام خود بر روی لینک اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی  کلیک نموده و با وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی که شامل شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام می باشد نتیجه این ثبت نام را دریافت نمایید.

اقدامات پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

پس از این که داوطلبان با در بازه زمانی اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی نتیجه ثبت نامی خود را دریافت نمودند دو حالت برای داوطلبان وجود خواهد داشت. در صورت پذیرش داوطلب مورد نظر بایستی با توجه به زمانبندی اعلامی با مراجعه به سامانه هم آوا نسبت به تکمیل سایر مراحل ثبت نام خود اقدام نماید. اما در صورتی که داوطلب مورد نظر در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی پذیرش کسب نکرده باشد می تواند برای تکمیل ظرفیت اقدام نماید. در تکمیل ظرفیت در واقع داوطلبان شانس خود را برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی دوباره امتحان می نمایند. زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی به مانند دیگر دانشگاه ها پس از اتمام فرایند ثبت نام حضوری داوطلبان پذیرش شده می باشد به همین جهت می توان به طور تقریبی اواسط مهر ماه را برای شروع فرایند تکمیل ظرفیت تخمین زد.

برای مشاوره درباره اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور