سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

پس از اتمام فرایند ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی را می توان از مهمترین مراحل پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی به حساب آورد.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

 

برای مشاوره درباره اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

پس از این که داوطلبان اقدام به ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و یا ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نمودند بایستی منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بمانند. این مرحله نیز برای خود بازه زمانی مشخص و فرایند مختصی دارد که بایستی داوطلبان برای آن اقدام نمایند. در ادامه این مقاله نیز به بیان توضیحاتی در این رابطه ارائه خواهیم نمود که می تواند برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی مفید به حساب آید.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی آخرین مرحله از فرایند ثبت نام به حساب می آید که در آن داوطلبان نتیجه ثبت نام خود را کسب می نمایند. از این رو می توان زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی را در انتهای این فرایند اعلام نمود. به همین جهت زمان اعلام نتایج برای ورودی مهر ماه دانشگاه علمی کاربردی را می توان اواخر شهریور ماه تخمین زد. داوطلبان نیز بایستی با توجه به دستورالعملی که در ادامه بیان می شود برای دریافت نتایج ثبت نام خود اقدام نمایند. برای ورودی بهمن ماه این دانشگاه با توجه به این که بازه ثبت نامی متغییر می باشد از این رو زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی نیز به همان نسبت نتغییر می باشد اما در مجموع یک الی دو هفته پس از اتمام فرایند ثبت نام نتایج نیز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که به طور تقریبی اواخر دی ماه را می توان برای این منظور اعلام نمود.

نحوه دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان بایستی برای دریافت نتایج به سامانه سازمان سنجش مراجعه نمایند. سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org با توجه به این که فرایند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را بر عهده دارد اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی نیز از طریق این سامانه صورت می گیرد. از این رو در بازه زمانی اعلام نتایج بایستی به این سامانه و بخش علمی کاربردی آن مراجعه نمود. پس از مراجعه به این بخش داوطلبان بایستی بر روی لینک دریافت نتایج مقطع مورد نظر کلیک نموده و اقدام به وارد نمودن اطلاعات داوطلبی خود نمایند. این اطلاعا در واقع شامل شماره پروند ، کد پیگیری ثبت نام ، شماره شناسنامه و سایر اطلاعات شناسایی می باشد. پس از وارد نمودن این اطلاعات امکان دریافت نتیجه برای داوطلبان فراهم می گردد.پس از این مرحله با توجه به نتیجه اعلام شده داوطلبان بایستی اقدامات لازم را انجام دهند.

اقدامات موثر پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

پس از این که داوطلبان با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمودند با توجه به نتایجه اعلام شده بایستی اقدام نمایند. در صورتی داوطلب مورد نظر در یکی از کد رشته های انتخابی پذیرش کسب نماید در این صورت بایستی برای مراحل بعدی فرایند ثبت نام اقدام نماید. مرحله بعدی این فرایند نیز به صورت اینترنتی و از طریق سامانه هم آوا انجام می گیرد. این سامانه در واقع ثبت نام اینترنتی پذیرفتگان دانشگاه علمی کاربردی را بر عهده دارد. در حالت بعدی که در آن داوطلب در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی پذیرش کسب ننماید در این صورت می تواند برای تکمیل ظرفیت دانشگاهعلمیکاربردی اقدام نماید. تکمیل ظرفیت در واقع آخرین فرصت داوطلبان برای ورود به دانشگاه می باشد که در آن برای ظرفیت های خالی مانده رشته های دلخواه خود می توانند اقدام نمایند.

 

برای مشاوره درباره اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور