سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور - دانشگاه پیام نور 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

از جمله ثبت نام های مهم دانشگاهی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی می باشد که همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو از میان داوطلبان دارای شرایط می نماید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

به طور کلی تکمیل ظرفیت را آخرین فرصت برای حضور در دانشگاه می توان دانست. تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور نیز یکی از همین آخرین فرصت ها به حساب می آید که در ادامه در زمینه آن توضیحاتی ارائه می گردد.

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

مقطع کارشناسی ارشد از مقاطع تحصیلی پر متقاضی در دانشگاه پیام نور به حساب می آید که در آن داوطلبان برای ورود به دکتری آماده می گردند.

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور

دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور اولین اقدام برای ثبت نام دانشگاه پیام نور به حساب می آید.

شهریه دانشگاه پیام نور

برای بسیاری از داوطلبان تحصیل در دانشگاه پیام نور موضوع شهریه و میزان آن از موارد مهمی به حساب می آید که تاثیر بالایی در انتخاب دانشگاه ممکن است داشته باشد.

نتایج دانشگاه پیام نور

پس اتمام فرایند ثبت نام دانشگاه پیام نور داوطلبان رد بازه زمانی خاصی با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور

ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور در کنار دیگر ثبت نام های این دانشگاه همه ساله مورد توجه داوطلبان قرار می گیرد.          

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش می نماید که یکی از روش های پذیرش در این مقطع به صورت فراگیر می باشد به همین جهت ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور در این زمینه مطرح می باشد.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

از جمله ثبت نام های پرمتقاضی دانشگاه پیام نور ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور می باشد که همه ساله در دو نوبت انجام می گیرد. از این رو داوطلبان در دو بازه زمانی شانس حضور در این دانشگاه را دارند.

ثبت نام دانشگاه پیام نور

اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام دانشگاه پیام نور برای داوطلبان تحصیل در این دانشگاه از موارد مهمی به حساب می آید که بایستی داوطلبان در این زمینه اطلاعات مناسبی را داشته باشند.

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

 کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور هر ساله دانشجویان بسیار زیادی را جذب می کند مقطعکارشناسی ارشد پیام نور به دو صورت دانشجو می پذیرد یکی به صورت سراسری و دیگری به صورت فراگیر...

رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور هر ساله دانشجویان بسیار زیادی را جذب می کند این مقطع دارای تنوع رشته ای زیادی می باشد و دست شرکت کنندگان برای انتخاب رشته در این مقطع بسیار باز می باشد  ...

دکتری دانشگاه پیام نور

دکتری دانشگاه پیام نور به صورت نیمه متمرکز بوده پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه پیام نور توسط کنکور سراسری انجام می گیرد. به دلیل شرایط خاصی که دانشگاه پیام نور دارد مانند شهریه پایین و ...

رشته های بدون ازمون پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های بزرگ کشور عزیزمان می باشد که در سال 1367 تاسیس گردیده است و بر براساس اعلام و رتبه‌بندی جدید پایگاه استنادی علوم جهان اسلام که در سال ...

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور