تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور:

دانشگاه پیام نور

از جمله ثبت نام های پرمتقاضی دانشگاه پیام نور ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور می باشد که همه ساله در دو نوبت انجام می گیرد. از این رو داوطلبان در دو بازه زمانی شانس حضور در این دانشگاه را دارند.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

 

 

برای مشاوره درباره ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

 

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه پیام نور اولین مقطع تحصلی در این دانشگاه مقطع کارشناسی می باشد. در این مقطع تحصیلی داوطلبان هشت ترم چهار ساله بایستی به تحصیل بپردازند. ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در دو وردی مهر و بهمن ماه صرت می گیرد از این رو داوطلبان بایستی در دو بازه زمانی متفاوتی برای این ثبت نام اقدام نمایند. همچنین برای داشتن یک ثبت نام موفقیت آمیز لازم است اطلاعات درستی از این فرایند داشته باشید این مقاله نیز با همین هدف انتشار یافته شده است تا بتواند در این فرایند کمک مناسبی برای داوطلبان باشد. همچنین لازم به ذکر می باشد برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور پذیرش بدون آزمون صورت می گیرد که البته این نوع از پذیرش در واقع بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و معدل دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان ملاک می باشد.

زمان شروع ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور همانطور که مشخص می باشد در دو نوبت و در دو ورودی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد از این رو داوطلبان برای ورودی مهر این دانشگاه بایستی هم زمان با شروع انتخاب رشته کنکور سراسری در مرداد ماه اقدام نمایند. به همین جهت صورتی زمان شروع انتخاب رشته کنکور سراسری دچار تغییراتی گردد به همان نسبت زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور ورودی مهر نیز تغییر خواهد نمود. برای ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز داوطلبان معمولا از دی ماه بایستی برای این ثبت نام آمادگی داشته باشند.

نحوه ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در ابتدا به صورت اینترنتی انجام می گیرد. از این رو داوطلبان با توجه به زمان بندی شروع این ثبت نام باید به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org به عنوان متولی ثبت نام های دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند. با توجه به این که این ثبت نام ا انتخاب رشته کنکور سراسری ادغام گردیده است از این رو برای شروع اقدام به دانلود و مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری نمایید. در این دفترچه داوطلبان با لیست رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور مواجه می گردند. البته برخی از این رشته ها ممکن است با آزمون بوده باشد که در این صورت رتبه داوطلبان در کنکور سراسری ملاک می باشد. اما در مجموع اکثر رشته ها بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد. از این رو در اصل در این مرحله داوطلبان رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور آشنا می شوند. پس از مطالعه و یاداشت برداری از کد رشته های منتخب داوطلب می تواند با خرید کارت انتخاب رشته یا کارت ثبت نام اقدام به شروع فرایند ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور می توان نمود.

شرایط ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

به طور کلی برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور دو دسته شرایط وجود دارد که با عنوان شرایط عمومی و اختصاصی شناخته می شود. شرایط عمومی به دسته از شرایط که برای تمامی دانشگاه ها معمولا یکسان می باشد گفته می شودکه اکثر داوطلبان دارای این شرایط می باشند. اما شرایط اختصاصی مختص به ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور می باشد که از جمله این شرایط می توان به مدرک پیش دانشگاهی می باشد. لازم به ذکر می باشد داوطلبان می توانند از مدرک معادل پیش دانشگاهی نیز برای این منظور استفاده نمایند.

توضیحات پایانی در ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

برای آن دسته از داوطلبان که در بازه زمانی شروع ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور اقدامی برای ثبت نام نکرده باشند می توانند در بازه زمانی شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشد تکمیل ظرفیت این دانشگاه پس از اتمام زمان ثبت نام حضوری و مشخش شدن ظرفیت خالی رشته محل های مختلف شروع می گردد.

 

برای مشاوره درباره ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور 

بدون کنکور دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته کنکور سراسری

www.sanjesh.org

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته های دکتری دانشگاه پیام نور

نتایج دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

 

 

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور

ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور