سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش می نماید که یکی از روش های پذیرش در این مقطع به صورت فراگیر می باشد به همین جهت ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور در این زمینه مطرح می باشد.

 

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

 

برای مشاوره درباره ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری و ثبت نام فراگیر اقدام به پذیرش دانشجو دارد. اما در این مقاله ما تنها به بررسی ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور  این ثبت نام شرایط و ضوابط منحصر به فردی دارد که تنها مختص به دانشگاه پیام نور دارد که یکی از روش های آسان برای ورود به این مقطع به حساب می آید. در این روش داوطلبان پس از ثبت نام بایستی در آزمون شرکت نمایند و در صورت کسب حد نصاب لازم امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای داوطلبان فراهم می گردد.

شرایط ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

همانگونه که بیان کردیم ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد از جمله این شرایط و ضوابط در ابتدا داشتن مدرک کارشناسی می باشد. از این رو تنها داوطلبانی که مدرک کارشناسی یا معادل آن را داشته باشند می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند. پس از ثبت داوطلبان بایستی اقدام به شرکت در آزمون نمایند و در صورت کسب حد نصاب تعیین شده امکان تحصیل برای این دسته از داوطلبان فراهم می گردد. لازم به ذکر می باشد برای ثبت نام در این آزمون نیازی وجود ندارد که حتما رشته کارشناسی با رشته ارشد مرتبط بوده باشد البته در صورت مرتبط نبودن تعدادی واحد به عنوان پیش نیاز به این دسته از داوطلبان در صورت قبولی تعلق می گیرد. اما برای رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری به جهت این که آزمون پروژه عملی طراحی گزینش در این مقطع از داوطلبان گرفته نمی شود از این رو بایستی داوطلبان تحصیل در این دو رشته دارای مدرک کارشناسی مرتبط بوده باشند.

منابع آزمون فراگیر پیام نور

از جمله ویژگی های مهم ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور اطلاع از منابع این آزمون می باشد. از این رو در داخل دفترچه ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور بخشی از دفترچه اختصاص به بیان منابع آزمون اختصاص داده شده است. این منابع به تفکیک رشته ها می باشد که در آن عنوان منبع ، مولف ، سال انتشار ، قسمت های حذف شده و... به طور دقیق بیان شده است. داوطلبان برای شرکت در این آزمون و همچنین موفقیت در آن بایستی به طور دقیق این منابع را تهیه و مطالعه نمایند. لازم به ذکر می باشد در میان تمامی آزمون ها ورودی دانشگاه در وزرات علوم تنها آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور منابع این آزمون را از قبل اعلام می دارد که این امر یک امتیاز مثبت برای داوطلبان به حساب می آید.

زمان شروع ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور در دوره های اخیر معمولا در بازه زمانی آر ماه برگزار می گردید اما با تغییراتی که در این زمینه صورت گرفت زمان شروع این ثبت نام نیز تغییر نمود و شروع ثبت نام به مهر ماه تغییر پیدا کرد. البته این تغییر مربوط به آخرین دوره برگزاری این آزمون می باشد از این رو ممکن است در دوره بعدی دوباره تغییراتی در این زمینه به وجود آید.

نحوه ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی و به مانند دیگر ثبت نام های دانشگاه پیام نور از طریق سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می گیرد. از این رو داوطلبان در بازه زمانی شروع این ثبت نام بایستی به این سامانه و بخش پیام نور آن مراجعه نمایند. با ورود به این بخش در ابتدا اقدام به دریافت و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور نموده و از دیگر شرایط و ضوابط آن اطلاع حاصل نموده و با خرید کارت ثبت نام به ادامه فرایند ثبت نام اقدام نمایید. در ادامه این فرایند با کلیک بر روی لینک ثبت نام و وارد نمودن اطلاعات کارت خریداری شده فرایند ثبت نام خود را تکمیل نموده و کد رهگیری ثبت نام را دریافت نمایید.

توضیحات پایانی در ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

یکی از ویژگی های اصلی ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور و شرکت در این آزمون در زمینه نحوه برگزاری آزمون و قبولی آن می باشد. به این صورت که داوطلبان حدنصاب تعیین شده را که 80 درصد آن نمره آزمون و 20 درصد باقی مانده معدل کارشناسی می باشد را کسب نمایند در این آزمون قبول می شوند. پس از قبولی به تعداد واحد های تعیین شده در بخش منابع آزمون واحد پاس شده برای آنها منظور می گردد. از این رو عملا با قبولی در این آزمون داوطلبان می توانند بدون این که در کلاس درس حاضر شده باشند یک ترم تحصیلی خود را در قالب یک آزمون سپری نمایند. معمولا تعداد این واحد ها هشت الی ده واحد می باشد.

 

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

 

برای مشاوره درباره ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور 

بدون کنکور دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته کنکور سراسری

www.sanjesh.org

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته های دکتری دانشگاه پیام نور

نتایج دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور