سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

مقطع کارشناسی ارشد از مقاطع تحصیلی پر متقاضی در دانشگاه پیام نور به حساب می آید که در آن داوطلبان برای ورود به دکتری آماده می گردند.

 

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

 

برای مشاوره درباره ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد به دو طریق دانشجو پذیرش می نماید. مورد اول ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور و مورد دوم ثبت نام آزمون ارشد می باشد. در مطلبی تحت عنوان ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور به طور کامل در این زمینه توضیحات لازم را ارائه نمودیم اما در این بخش در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور توضیحاتی ارائه خواهیم نمود. در ابتدا لازم است بیان شود که در این ثبت نام داوطلبان در واقع در آزمون کارشناسی ارشد شرکت می نمایند و از طریق این آزمون در دانشگاه پیام نور مورد پذیرش قرار می گیرند. از این رو برای آن دسته از داوطلبان که به دنبال پذیرش با آزمون دانشگاه پیام نور در این مقطع می باشند به ادامه این مطلب توجه نمایند.

زمان شروع ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

پس از تغییراتی که در آزمون ها ورودی دانشگاه ها صورت گرفت آزمون کارشناسی ارشد برای تمامی دانشگاه ها از جمله دانشگاه های سراسری . آزاد به صورت مشترک برگزار گردید. از این رو برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نیز داوطلبان بایستی در آزمون کارشناسی ارشد سراسری شرکت نمایند. نتیجه این آزمون در واقع برای پذیرش کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه ها از جمله دانشگاه پیام نور ملاک می باشد. از این رو برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور داوطلبان بایستی به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراعه نمایند. زمان شروع این ثبت نام نیز بر اساس سنوات گذشته اواسط آذر ماه می باشد البته برای داوطلبان جا مانده از ثبت نام نیز معمولا بازه زمانی مشخصی برای ثبت نام نیز وجود دارد که معمولا بهمن ماه و اواخر آن می باشد.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

بیان شد که برای ثبت نام داوطلبان بایستی به سامانه سنجش به نشانی www.sanjesh.org بایستی مراجعه نمایند. از این رو ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی انجام می گیرد. به هنگام ورود به این سامانه داوطلبان بایستی به بخش کارشناسی ارشد سامانه مراجعه نموده و در ابتدا با دریافت دفترچه شرایط و ضوابط ثبت نام را مطالعه نمایند و از رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور اطلاع حاصل نمایند. پس از مطالعه این شرایط و ضوابط با خرید کارت ثبت نام نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام نمایند. در این فرایند داوطلبان اطلاعات شناسایی و تحصیلی خود را در بخش های تعیین شده بایستی وارد نمایند. در این مرحله همچنین داوطلبان رشته آزمون خود را نیز بایستی انتخاب نمایند. یکی دیگر از تغییرات اعمال شده در زمینه رشته آزمون شناور می باشد. به این صورت که داوطلبان جدا از رشته اصلی خود می توانند رشته آزمون دیگری را با عنوان رشته شناور انتخاب نمایند.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

از جمله شرایط اصلی ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور داشتن مدرک کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته می باشد. همچنین داوطلبانی که در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکتری می باشند نمی توانند در این آزمون شرکت نمایند مگر این که تا قبل از ثبت نام که آذر ماه می باشد نسبت به تکمیل فرم انصراف خود اقدام نمایند. البته داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند نیازی به تکمیل فرم انصراف وجود ندارند. مورد دیگر اینکه داوطلبانی که قبلا در مقطع کارشناسی ارشد از تحصیل رایگان استفاده نموده باشند در این دوره دیگر نمی توانند از این امتیاز استفاده نمایند و در صورت قبولی نیز ملزم به پرداخت شهریه می باشند.

توضیحات پایانی در ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

لازم به ذکر می باشد که آزمون کارشناسی ارشد به احتمال زیاد و بر اساس سنوات گذشته در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و همچنین اعلام نتایج این آزمون نیز در خرداد ماه انجام می گیرد. از این رو داوطلبان پس از ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور زمان مناسبی برای آمادگی جهت شرکت در آزمون خواهند داشت.

 

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

 

برای مشاوره درباره ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور 

بدون کنکور دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته کنکور سراسری

www.sanjesh.org

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته های دکتری دانشگاه پیام نور

نتایج دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور