سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

به طور کلی تکمیل ظرفیت را آخرین فرصت برای حضور در دانشگاه می توان دانست. تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور نیز یکی از همین آخرین فرصت ها به حساب می آید که در ادامه در زمینه آن توضیحاتی ارائه می گردد.

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

 

برای مشاوره درباره تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. پس از این که داوطلبان اقدام به ثبت نام دانشگاه پیام نور نمودند برای ظرفیت های خالی نیز می توان اقدام نمود. از این رو تکمیل ظرفیت به حالتی گفته می شود که در آن ظرفیت های خالی مانده هر رشته محل دوباره برای انتخاب رشته و ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. به همین جهت تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور را فرصت آخر برای ثبت نام و پذیرش در دانشگاه پیام نور می توان دانست. فرایند تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور در بازه های زمانی خاصی و با توجه به شرایط و ضوابط خاص انجام می گیرد. به همین جهت برای داوطلبانی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند توصیه می گردد در این زمینه اطلاعات مناسبی داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور شرکت نموده و پذیرش این دانشگاه را کسب نمایند.

زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

همانگونه که بیان شد تکمیل ظرفیت به طور کلی پس از مشخص شدن ظرفیت های خالی هر کدام از رشته محل ها شروع می گردد. ظرفیت خالی این رشته محل ها نیز پس از این که داوطلبان پذیرش شده اقدام به ثبت نام می نمایند مشخص می گردد. از این رو برای زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور با توجه به این که این ثبت نام برای ورودی مهر ماه هم زمان با انتخاب رشته سراسری شروع می گردد می توان اواخر مهر ماه را که زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه های سراسری می باشد تخمین زد. البته این بازه ی زمانی ممکن است دچار تغییراتی شوند از این رو داوطلبان نسبت به اطلاعیه هایی که از سوی سازمان سنجش در این زمینه انتشار می یابد توجه نمایند.

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

در بازه زمانی شروع فرایند تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور داوطلبان بایستی در ابتدا وارد سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شوند. پس از ورود به این سامانه بر روی لینک تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور و با دانلود و مطالعه دفترجه تکمیل ظرفیت از رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور که در این مرحله می توانند انتخاب نمایند اطلاع حاصل نمود. پس از این اقدام داوطلبان بایستی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز از جمله مدارک تحصیلی خود که شامل مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم می باشد و مدارک شناسایی به واحد دانشگاهی مراجعه نمایند. لازم به ذکر می باشد که قبل از این اقدام بایستی داوطلبان کارت ثبت نام را که مبلغی در حدود 20 هزار تومان می باشد را از سامانه سنجش خریدار نمایند. همچنین داوطلبان تنها می توانند در یک رشته محل ثبت نام نمایند. اعلام نتیج نیز از سوی واحد دانشگاهی اطلاع رسانی می گردد.

توضیحات پایانی در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

در فرایند تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور تمامی رشته ها بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش می گردد و معدل داوطلبان در دوره پیش دانشگاهی و دیپلم مورد بررسی قرار می گیرد. از این رو شرکت در آزمون سراسری ملاک نمی باشد و داوطلبانی که در این آزمون شرکت نکرده اند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت نمایند. همچنین داوطلبان تنها می توانند در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ثبت نام نمایند و اگر داوطلبی در دو رشته محل ثبت نام نمایند بدیهی است اطلاعات ثبت نام داوطلب حذف می گردد. همچنین داوطلبان بایستی دارای مدرک پیش دانشگاهی بوده باشند و داوطلبان مرد از لحاظ نظام وظیفه مانعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند. در نهایت تمامی رشته محل هایی که در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور امکان ثبت نام آنها وجود دارد در مقطع کارشناسی پیوسته می باشد و در سایر مقاطع در این مرحله ثبت نامی صورت نمی گیرد. در نهایت لازم به ذکر می باشد

 میزان شهریه دانشگاه پیام نور در تکمیل ظرفیت هیج تفاوتی ندارد.

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

برای مشاوره درباره تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور 

بدون کنکور دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته کنکور سراسری

www.sanjesh.org

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته های دکتری دانشگاه پیام نور

نتایج دانشگاه پیام نور

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور