تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

📚 خلاصه ای از مقاله درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی:

توضیحات جامع درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی و معرفی شرایط ثبت نام و زمان و نحوه هر کدام از مدارس در سال تحصیلی جدید بیان شده است.

درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

درباره ی مدارس غیرانتفاعی – نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

مرکز مشاوره مدارس استعداد درخشان

برای مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و قبولی در مدارس استعدادهای درخشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8_24 حتی ایام تعطیل

درباره ی مدارس غیرانتفاعی – نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی باید بگوییم که این مدارس شرایط خاصی در زمان ثبت نام و پذیرش و همچنین ارایه محتوای آموزشی دارند. این مدارس اگر چه اسامی متفاوتی دارند، ولی محتوای آموزشی همه آن ها یکی است، چون منابع آموزشی در همه آن ها یکی است.

بیش تر بخوانید: ثبت نام مدارس نمونه دولتی

اگر چه در این جا قصد نقد و بررسی مدارس فوق الذکر را نداریم، ولی باید متذکر شد که تنها تفاوت آن ها در میزان حجم تکالیف درسی با شیوه ها و عناوین مختلف است، مثلاً در یک مدرسه چندین کتاب کمک آموزشی معرفی می شود و در دیگری در هر ماه چندین آزمون به عمل می آید. در یک مدرسه در هفته چند ساعت اضافه با بچه ها کار می شود و در مدرسه ای دیگر کلاس های فوق برنامه بیشتری گذاشته می شود .

نتیجه این كه در این مدارس دانش آموزان فرصت اضافی برای وقت تلف کردن نیز ندارند، چون تا دلشان بخواهد برایشان کلاس اضافه، کتاب های کمک آموزشی، آزمون های گوناگون، برنامه های جانبی و. . . در نظر می گیرند. اگر چه متولیان آموزشی در این مدارس مدعی هستند که هدف اساسی آن ها افزایش و گسترش ابعاد علمی، مذهبی، اخلاقی و اجتماعی فراگیران است که اثبات این ادعا بررسی و پژوهش های لازم را نیز طلب می کند.

بیش تر بخوانید: ثبت نام مدارس شاهد

مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی در چند سال اخیر متقاضیان بسیاری را پیدا کرده است.ثبت نام مدارس تیزهوشان در دو پایه تحصیلی صورت میگیرد:ثبت نام تیزهوشان ششم و ثبت نام تیزهوشان نهم

ثبت نام مدارس نمونه دولتی نیز در دو پایه تحصیلی صورت میگیرد:ثبت نام نمونه دولتی ششم و ثبت نام نمونه دولتی نهم

ثبت نام مدارس تیزهوشان و  ثبت نام مدارس نمونه دولتی شامل مدارس تیزهوشان دخترانه و مدارس تیزهوشان پسرانه می باشد.

لیست مدارس تیزهوشان و لیست مدارس نمونه دولتی

سازمان سمپاد( مرکز ثبت نام مدارس استعداد درخشان) لیست مدارس تیزهوشان و لیست مدارس نمونه دولتی را اعلام کرد. مدارس تیزهوشان  و مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم و دهم می باشد.

بیش تر بخوانید: ثبت نام  مدارس تیزهوشان

لیست مدارس تیزهوشان در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان اعلام شد. هم چنین لیست مدارس نمونه دولتی نیز در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی اعلام شد. ثبت نام مدارس استعداد درخشان بصورت کشوری میباشد. مدارس سمپاد شامل مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشد.سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان از طریق سمپاد می باشد.ثبت نام مدارس تیزهوشان بصورت اینترنتی و تلفنی می باشد.سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی نیز از طریق سمپاد می باشد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورت چند مرحله ای می باشد.مرحله اول ثبت نام تیزهوشان قبل از عید صورت می گیرد.ثبت نام تبزهوشان از طریق سایت تیزهوشان  انجام می گیرد.ثبت نام مدارس نمونه دولتی نیز به صورت چند مرحله ای است.ثبت نام مدارس نمونه دولتی پسرانه و دخترانه هم زمان می باشد.

مرکز مشاوره مدارس استعداد درخشان

مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان و مشاوره ثبت نام آزمون نمونه دولتی

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099081375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8_24 حتی ایام تعطیل

www.azmoon.medu.ir

 درباره مدارس تیزهوشان؟

ویژگی و مزایای مدارس تیزهوشان؟

درباره مدارس غیرانتفاعی؟

ویژگی و مزایای مدارس غیرانتفاعی؟

درباره مدارس نمونه دولتی؟

ویژگی و مزایای مدارس نمونه دولتی؟

تاریخ آزمون تیزهوشان؟

تازیخ آزمون نمونه دولتی؟

زمان اعلام نتایج تیزهوشان؟

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی؟

منابع آزمون تیزهوشان؟

منابع آزمون نمونه دولتی؟

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان؟

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی؟

مشاوره و برنامه ریزی آمادگی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

کلاسهای آمادگی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی

مشاوره تحصیلی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد

مشاوره تحصیلی و ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

مرکز مشاوره مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

کلاسهای تقویتی تیزهوشان

کلاسهای تقویتی نمونه دولتی

دفترچه ثبت نام تیزهوشان

دفترچه ثبت نام نمونه دولتی

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

دانلود نمونه سوالات آزمون هفتم تیزهوشان

دانلود نمونه سوالات آزمون دهم تیزهوشان

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی

درباره ی مدارس غیرانتفاعی – نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی و ثبت نام مدارس تیزهوشان

مرکز تخصصی ثبت نام آزمون تیزهوشان و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و مشاوره قبولی و موفقیت در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

دانش آموزان عزیز و اولیای محترم میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و جزئیات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی و مزایا و معایب مدارس مختلف با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099081375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8_24 حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان هرساله معمولا از بهمن ماه شروع می شودد و ثبت نام مدارس تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان انجام می گیرد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان در دو پایه ثبت نام مدارس هفتم تیزهوشان و ثبت نام مدارس دهم تیزهوشان میباشد.

دانش آموزان برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان  باید شرایط شرکت در مدارس تیزهوشان را داشته باشند، یعنی هر دانش آموزی نمیتواند در آزمون تیزهوشان شرکت کند.

پس از انجام ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان داوطلبان باید هزینه آزمون تیزهوشان را پرداخت کنند تا بتوانند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت کنند.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان بصورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان می باشد. دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان  باید وارد سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان شده و با خرید کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان  وارد پنل دانش آموزی بشوند. سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ( www.snd.medu.ir ) می باشد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان دارای 6 مرحله بصورت اینترنتی می باشد که داوطلبان ثبت نام تیزهوشان باید همه مراحل ثبت نام تیزهوشان را به صورت کامل به اتمام برسانند تا کد رهگیری ثبت نام مدارس تیزهوشان را دریافت کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مدارس تیزهوشان  در دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان  قید می شود. دانلود دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان از سایت تیزهوشان قابل دسترس می باشد.

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان (استعداد درخشان) کلیک کنید.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان، دانش آموزان باید شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان سال  را داشته باشند.از شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان مهم ترین ملاک،شرط معدل می باشد.بدین صورت که داوطلبی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارد باید حد نصاب معدل مجاز برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را کسب کند.

دانش آموزان پایه ششم که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان هفتم  را دارند باید در دروس کلاس پنجم نمرات خیلی خوب را کسب کنند و  دانش آموزان پایه نهم که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان دهم  می باشند باید معدل پایه هشتم آنها حداقل 19 باشد.

زمان برگزاری آزمون استعداد درخشان (آزمون های سمپاد)

آزمون های استعداد درخشان و آزمون های سمپاد بر اساس بازه زمانی تعیین شده برگزار می شود. طبق روال سال های گذشته و بر اساس ترتیب برگزاری آزمون های استعداد درخشان، آزمون تیزهوشان قبل از آزمون نمونه دولتی برگزار می شود و زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی پس از برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد و دانش آموزان برای ورود به مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی رقابت می کنند.

 ثبت نام مدارس شاهد

مدارس شاهد در مقاطع مختلف تحصیلی از داوطلبانی که تمایل به ادامه تحصیل در مدارس شاهد را دارند ثبت نام بعمل می آورد. ثبت نام مدارس شاهد در سه مقطع : ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی ، ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول ، ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم و ثبت نام میان پایه مدارس شاهد صورت می گیرد

ثبت نام مدارس شاهد بصورت اینترنتی و از طریق سایت مدارس شاهد به آدرس www.saja.medu.ir انجام می گیرد که همه متقاضیان تحصیل در مدارس شاهد باید براساس زمانبندی اعلام شده به تکمیل مراحل ثبت نام خود بپردازند.

پذیرش در مدارس شاهد بر اساس امتیازاتی می باشد که داوطلب کسب می کند و هر داوطلبی براساس شرایط خود نمره ای را دریافت می نماید و منتظر اعلام نتایج مدارس شاهد می ماند.

داوطلبان عزیز میتوانند برای ثبت نام در مدارس شاهد و اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد با مشاورین سامانه تماس بگیرند

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8_24 حتی ایام تعطیل

 

درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

درباره ی مدارس نمونه مردمی – تیزهوشان، شاهد و استثنایی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل