تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری 99

📚 خلاصه ای از مقاله فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری 99:

مشاوره تحصیلی

آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری 99 که مبتلا به کرونا بوده ، لازم است از روز جمعه مورخ 99/05/03 لغایت شنبه مورخ 99/05/04 با مراجعه به سایت سازمان سنجش فرم خوداظهاری را تکمیل و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا شامل تاییدیه بیمارستان یا نتیجه آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا را […]

فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری 99

فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری 99

آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری 99 که مبتلا به کرونا بوده ، لازم است از روز جمعه مورخ 99/05/03 لغایت شنبه مورخ 99/05/04 با مراجعه به سایت سازمان سنجش فرم خوداظهاری را تکمیل و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا شامل تاییدیه بیمارستان یا نتیجه آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری

1- تکمیل فرم خوداظهاری ویژه داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا:

چند روزی بیشتر به برگزاری آزمون دکتری 99 باقی نمانده است و شیوع بیماری کرونا در کشور همچنان ادامه دارد . برخی از داوطلبان آزمون دکتری نیز مبتلا به کرونا شده و در قرنطینه خانگی یا بیمارستان به سر می برند ، از این رو تلاش سازمان سنجش بر این است که این دسته از داوطلبان فرصت شرکت در این آزمون را داشته باشند . این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت تدابیر ویژه‌ای برای داوطلبان مبتلا به کرونا در نظر گرفته است تا آنها در محیطی جدا از سایر داوطلبان و مورد تایید وزارت بهداشت بتوانند در کنکور شرکت کنند .

داوطلبان کرونایی آزمون دکتری ۹۹ جهت شرکت در این آزمون می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و فرم خود اظهاری را تکمیل نمایند که جهت رفاه حال این دسته از داوطلبان در ادامه نحوه تکمیل این فرم شرح داده شده است .

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری سال 1399 که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ نموده است.

بر این اساس داوطلبانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 99/04/28 بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز جمعه مورخ 99/05/03 لغایت شنبه مورخ 99/05/04 با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون دکتری) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند.

داوطلباني كه اين فرم را تكميل نمايند براساس دستورالعمل‌هاي وزارت بهداشت از ساير داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

2- تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه داوطلبان آزمون:

همه داوطلبان این آزمون لازم است از روز سه‌شنبه مورخ 99/05/07 به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی تحویل نمایند.

دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و الزامات بهداشتی آزمون دکتری

ضمن آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت برای شما، براساس، آخرین اطلاعات درباره راه های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالي آن در حوزه هاي برگزاري آزمون، انتظار می رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود، سایر داوطلبان و خانواده های محترم خود، آن را رعایت کنید.

1- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت 6:30 صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.

2- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.

3- از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.

4- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر داوطلبان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.

5- همراه داشتن ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی میباشد.

6- حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافي از جمله تلفن همراه، ماشين حساب، كيف دستي، ساك دستي، كتاب، جزوه و … معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.

7- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.

8- در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر داوطلبان مجاور جداً خودداری نمایید.

9- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری کنید.

10- از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.

11- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. در صورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.

12- در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.

13- در پايان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرايي همچنان بر صندلي خود مستقر باشيد.

14- به پیامهایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.

15- لوازم التحریر مورد نیاز از قبیل مداد، تراش و پاک کن به همراه داشته باشید. تاکید میشود رد و بدل کردن این لوازم در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.

16- پاک کردن و ضدعفونی کردن دست بعد از درج اثر انگشت در پاسخنامه با پدالکلی (که توسط حوزه امتحانی به شما تحویل می‌شود) حتما انجام شود.

17- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس مي شود نظير صندلی ها، دستگيره درب ها و شیرآلات سرويس بهداشتي و… خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.

نحوه تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان کرونایی آزمون دکتری

افرادی که مبتلا به بیماری کرونا بوده و قصد شرکت در آزمون دکتری 99 را دارند می بایست پیش از پر کردن فرم خود اظهاری گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا اعم از تاییدیه بیمارستان یا نتیجه آزمایش مبنی بر مثبت بودن ابتلا به ویروس کرونا را اخذ کرده و سپس با مراجعه به سایت سازمان سنجش و بارگذاری این مدارک ، نسبت به تکمیل فرم خود اظهاری اقدام نمایند .

مراحل تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا

1- مراجعه به سایت SANJESH.ORG و انتخاب گزینه ” دکتری تخصصی ” از منو سمت راست .

2- کلیک بر روی لینک ” فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون دکتری سال 99 جهت حضور در امتحان “

3- وارد کردن اطلاعات به یکی از 3 شیوه زیر :

  • شماره پرونده و شماره سریال
  • شماره پرونده و کد پیگیری
  • شماره پرونده و کد ملی

4- بارگذاری تصویر گواهی ابتلا به کرونا و پر کردن فرم خوداظهاری

مشاوران سامانه ندای مشاور آماده اند تا در هر مرحله از آزمون دکتری راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند ، در صورتی در خصوص تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا سوالی دارید می توانید از خدمات مشاوره تلفنی این مرکز استفاده نمایید .

برای تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری سال 99
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويي همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتي ايام تعطيل

فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری 99

فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری 99

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری 99

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل