جدیدترین اخبار دانشگاه ازاددانشگاه آزاد اسلامی

دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های معتبر کشور است که هر ساله به دو صورت با کنکور و بدون کنکور از دانشجویان ثبت نام به عمل می آورد. داوطلبانی که علاقه دارند به صورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شده و به تحصیل بپردازند، می توانند در یکی از نوبت های مهر یا بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام نمایند. امکان ثبت نام بدون کنکور آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته فراهم می باشد.
همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد در سایت دانشگاه آزاد، لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 هم فعال می شود و داوطلبان باید پس از مطالعه قسمت های مختلف دفترچه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 دو بار در سال و برای ورودی مهر و بهمن ماه برگزار می شود که همزمان با شروع ثبت نام لینک دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 فعال می شود. علاقه مندان به ادامه تحصیل در یکی از مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باید ابتدا به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه نموده و دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دانلود نمایند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه های آزاد مهر 1401 از تاریخ 15 تیر اغاز شده و دفترچه ثبت نام نیز منتشر شده و لینک دانلود در ادامه ارائه شده است.

برای مشاوره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

معمولا چند روز پیش از آغاز ثبت نام، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد دفترچه ای را که حاوی کد رشته های هر یک از مقاطع تحصیلی می باشد، از طریق سایت خود منتشر می کند. علاوه بر لیست رشته، جزئیاتی از قبیل زمان، نحوه، هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، مدارک، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، ظرفیت پذیرش دانشجو، واحدهای دانشگاهی ارائه دهنده هر یک از رشته ها نیز در این دفترچه ذکر می گردند. همان طور که اشاره کردیم، دفترچه های مرتبط با هر یک از نیمسال های تحصیلی به تفکیک مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) تدوین و منتشر می گردند.

دفترچه راهنمای ثبت نام شامل شرایط و ضوابط، مدارک، زمان، نحوه و هزینه ثبت نام، سهمیه، مقررات وظیفه عمومی، مقررات انصراف از تحصیل، ضوابط اتباع غیر ایرانی، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 می باشد که لازم است هر داوطلب پیش از ثبت نام از آنها مطلع شود، از این رو در ادامه این مقاله لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 را برای هر مقطع ارائه داده ایم.

لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر1401

متقاضیان ادامه تحصیل در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده برای ورودی نیمسال دوم تحصیلی لازم است دفترچه مقطع مورد نظرخود را از سایت دانشگاه آزاد azmoon.org دریافت نمایند. با توجه به اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401، دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401 نیز در بازه زمانی 15 تیر منتشر می شود.

  داوطلبان با مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم 3 ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در ثبت نام رشته های این مقطع شرکت نمایند.

 متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته هستند می توانند از میان لیست رشته های ارائه شده، رشته محل مورد علاقه خود را پیدا نمایند.

 فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید تنها مجاز به انتخاب رشته از میان لیست رشته های مقطع کاردانی پیوسته هستند. 

 دانش آموختگان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم 3 ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی مجاز به انتخاب رشته از میان رشته محل های مقطع کاردانی ناپیوسته هستند.

پس از این که متقاضیان با بررسی دفترچه راهنمای ثبت نام از کلیه ضوابط و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 به طور کامل آگاه شدند، می توانند سایر اقدامات لازم در خصوص نام نویسی و انتخاب رشته خود را به انجام برسانند. با توجه به این که احتمالا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت اینترنتی انجام شود، متقاضیان نیازمند اطلاع از هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 و نحوه پرداخت آن در سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هستند.

اگر پس از مطالعه مقاله دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران سامانه ندای مشاور جویا شوید.

برای مشاوره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *