تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل

📚 خلاصه ای از مقاله مدارس پیش دبستانی استان اردبیل:

مدارس کشور

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل با توجه به اینکه اساس تعلیم و تربیت نظام های آموزشی جهان از آموزش ابتدایی بوده و پایه اصلی نظام تعلیم و تربیت ،دردوره آموزش ابتدایی پایه ریزی می شود، لازمه حرکت به سوی افق های روشن، توجه به مرکز ثقل (آموزش ابتدایی) است و در واقع توجه به دوره […]

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل

با توجه به اینکه اساس تعلیم و تربیت نظام های آموزشی جهان از آموزش ابتدایی بوده و پایه اصلی نظام تعلیم و تربیت ،دردوره آموزش ابتدایی پایه ریزی می شود، لازمه حرکت به سوی افق های روشن، توجه به مرکز ثقل (آموزش ابتدایی) است و در واقع توجه به دوره پیش دبستانی بستر ساز عدالت آموزشی است.

استان اردبیل در منطقه غربی کشور و جزئی از منطقه آذربایجان محسوب میشود.این استان دارای نواحی مرزی با کشور آذربایجان میباشد و یکی از مناطق گردشگری کشور محسوب میشود که دارای آب و هوای معتدل و خنک میباشد و جاذبه های توریستی و تاریخی فراوان دارد.

شهر مقدس اردبیل مرکز این استان میباشد که خواستگاه تشیع با هویت تاریخی و فرهنگی است.اردبیل در طول تاریخ، به نام‌های گوناگونی ازجمله «دارالارشاد»، «دارالملک»، «دارالعرفان»، «دارالامان» و «شهر مقدس» ملقب بوده‌ است.

شهرستانهای این استان بشرح جدول ذیل میباشد:

اردبیل بیله‌سوار   پارس‌آباد   خلخالسرعین
کوثر گرمی نمین نیر مشگین شهر

شهر اردبیل و شهرستان های استان اردبیل  دارای مدارس پیش دبستانی دولتی ، مدارس پیش دبستانی غیر دولتی و نمونه دولتی میباشد.

برای اطلاع از بهترین مدارس پیش دبستانی استان اردبیل  و مراکز مهد کودک استان اردبیل با مشاورین مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت نیاز به مشاوره و هر سوال دیگری با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.
تماس از استان تـهران: ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴
تماس از تمامی استان ها: ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
تماس از طریق همراه اول: ۹۹۲۲۱۱۰۶

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل

برچسب ها


  1. امیر گفت:

    بسیار عجیبه که در لینک مربوط به مدارس پیش دبستانی اردبیل، بجای اعلام فهرست به اسامی شهر اردبیل اشاره شده و انهم تنها به اسامی مذهبی مربوط به دوران صفویان.!!!

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

مدارس پیش دبستانی استان اردبیل

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل