سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

سبز مشاور بزرگترین مرکز مشاوره تحصیلی در کشور

اهمیت تحصیل و گرفتن مدارک بالای تحصیلی در سال های اخیر در کشورمان تغییرات زیادی داشته است. امروزه والدین بیش از بیش به تحصیل فرزندان خود اهمیت می دهند و تمامی سعی و تلاش خود را برای بهبود وضعیت تحصیلی فرزندان خود انجام می دهد.

از جمله دروسی که بایستی مورد توجه تمامی داوطلبان قرار گیرد و در تمامی گروه های آموزشی جزو منابع آزمون به حساب می آید ، درس عربی می باشد. از این رو فعالیت های پشتیبان تلفنی عربی شامل تمامی شرکت کنندگان کنکور سراسری می باشد.

درس فیزیک از جمله دروسی می باشد که منبع آزمون سراسری گروه تجربی و ریاضی است. به همین جهت داشتن پشتیبان تلفنی فیزیک کنکور به صورت اختصاصی اهمیت بسیار بالایی دارد. داوطلبان با استفاده از راهنمایی های پشتیبان فیزیک می توانند برای موفقیت در این درس گام بلندی بردارند.

در فرایند آماده سازی کنکور سراسری داوطلبان در بسیاری از مراحل نیاز به حضور یک مشاور را در کنار خود احساس می نمایند. پشتیبان تلفنی زیست کنکور نیز با همین هدف و با توجه به اهمیت بالای این درس به دنبال ارائه بهترین خدمات برای داوطلبان کنکور سراسری می باشد.

درس ریاضی در کنکور سراسری به جهت این که جزو دروس تخصصی گروه های تجربی و ریاضی می باشد از این رو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین جهت این درس از سوی داوطلبان توجه خاصی را می طلبد. از این رو پشتیبان تلفنی ریاضی به صورت اختصاصی و جداگانه به ارایه راهکار های مطمئن و موفقیت آمیز برای این درس می پردازد.

پشتیبان تلفنی کنکور خدمات اختصاصی در زمینه مشاوره کنکور سراسری می باشد. این خدمات از برخی لحاظ نسبت به روش سنتی آن که به صورت مشاوره حضوری صورت می گیرد امتیازات ویژه‌ای دارد که در ادامه در همین زمینه توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

پس از این که داوطلبان در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت نمودند و نتایج این انتخاب رشته اعلام گردید برای پذیرفته نشدگان در این مرحله فرصت دوباره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می باشد.

نتایج انتخاب رشته کنکور

پس از اتمام زمان فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری و ثبت رشته محل های مورد نظر در سامانه سازمان سنجش داوطلبان بایستی برای نتایج انتخاب رشته کنکور منتظر بمانند.

انتخاب رشته کنکور زبان

برای داوطلبان کنکور زبان در کنکور سراسری نیز به مانند دیگر گروه ها مرحله انتخاب رشته از جمله مراحل مهم و حساس به حساب می آید.

انتخاب رشته کنکور هنر

پس از اعلام نتایج کنکور سراسری و مشخص شده رتبه های داوطلبان شرکت کننده در این آزمون داوطلبان گروه هنر نیز به مانند سایر گروه ها بایستی برا یانتخاب رشته آماده شوند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور