سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

 برنامه ریزی برای کنکور ریاضی

رشته تحصیلی ریاضی که با نام رشته ریاضی فیزیک نیز شناخته می شود همانطور که از اسمش مشخص است درس اصلی و در واقع اسکلت این رشته را درس های ریاضی و فیزیک تشکیل می دهند. کسانی که خواهان ورود به این رشته هستند و یا وارد رشته ...

برنامه ریزی برای کنکور زبان

گروه زبان های خارجی یکی از گروه های پنجگانه آزمون های سراسری ورود به دانشگاه می باشد که به صورت مستقل و با برگزاری آزمون سراسری مستقل دانشجو جذب می کند. رشته های زبان های خارجی جزء رشته های بسیار خوب...

برنامه ریزی برای کنکور هنر

گروه هنر یکی از گروه های پنجگانه کنکور سراسری را تشکیل می دهد که به صورت مستقل و با برگذاری آزمون دانشجو جذب می کند. برای شرکت در کنکور هنر داشتن مدرک پیش دانشگاهی الزامی می باشد و دانش اموزان هنرستانی می توانند...

برنامه ریزی برای کنکور تجربی

رشته تجربی پرطرفدارترین رشته در کشورمان می باشد که بیشترین تعداد شرکت کنندگان کنکور را به خود اختصاص می دهد. رشته تجربی به دلیل داشتن رشته های پزشکی وپیراپزشکی همیشه جزء رشته های پرطرفدار بوده و خواهد بود...

برنامه ریزی برای کنکور علوم انسانی

کنکور علوم انسانی یکی از پنج گروه ازمون سراسری ورود به دانشگاه (کنکور) می باشد که به صورت مستقل آزمون ورودی برای دانشگاه برگزار می کند. رشته های انسانی رشته های بسیار ارزشمندی هستند که در واقع بخش مدیریت و برنامه ریزی یک کشور را رشته های انسانی بر عهده دارند...

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان به عنوان سال اولی محسوب گردیده و با زمان و نحوه اعلام نتایج کنکور سراسری 97 آشنایی چندانی ندارند ، مطالعه این مقاله میتواند داوطلبان عزیز را به منظور دریافت نتایج کنکور سراسری 97 راهنمایی نماید.

انتخاب رشته کنکور سراسری

پس از اعلام نتایج کنکور سراسری از طریق سامانه سازمان سنجش گام بعدی و بسیار مهم در مسیر پذیرش دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد.

نتایج کنکور سراسری

نتایج کنکور سراسری در واقع آخرین مرحله از فرایند کنکور سراسری می باشد که در آن داوطلبان ثمره تلاش های خود را کسب می نمایند. از این رو در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

در فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان بایستی در ابتدا این مرحله اقدام به دریافت و مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری نمایند.

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری

از مهمترین و تاثیرگذار ترین مراحل پذیرش در دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد ، که داوطلبان بایستی اطلاعات مناسب در این زمینه داشته باشند.

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور