تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور


در زیر تمامی مقالات مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور را مشاهده می نمایید.

مشاوره تحصیلی

سبز مشاور مرکز مشاوره تحصیلی

سبز مشاور بزرگترین مرکز مشاوره تحصیلی در کشور

اهمیت تحصیل و گرفتن مدارک بالای تحصیلی در سال های اخیر در کشورمان تغییرات زیادی داشته است. امروزه والدین بیش از بیش به تحصیل فرزندان خود اهمیت می دهند و تمامی سعی و تلاش خود را برای بهبود وضعیت تحصیلی فرزندان خود انجام می دهد.

مشاوره تحصیلی

پشتیبان تلفنی عربی

از جمله دروسی که بایستی مورد توجه تمامی داوطلبان قرار گیرد و در تمامی گروه های آموزشی جزو منابع آزمون به حساب می آید ، درس عربی می باشد. از این رو فعالیت های پشتیبان تلفنی عربی شامل تمامی شرکت کنندگان کنکور سراسری می باشد.

مشاوره تحصیلی

پشتیبان تلفنی فیزیک کنکور

درس فیزیک از جمله دروسی می باشد که منبع آزمون سراسری گروه تجربی و ریاضی است. به همین جهت داشتن پشتیبان تلفنی فیزیک کنکور به صورت اختصاصی اهمیت بسیار بالایی دارد. داوطلبان با استفاده از راهنمایی های پشتیبان فیزیک می توانند برای موفقیت در این درس گام بلندی بردارند.

مشاوره تحصیلی

پشتیبان تلفنی درس زیست شناسی

در فرایند آماده سازی کنکور سراسری داوطلبان در بسیاری از مراحل نیاز به حضور یک مشاور را در کنار خود احساس می نمایند. پشتیبان تلفنی زیست کنکور نیز با همین هدف و با توجه به اهمیت بالای این درس به دنبال ارائه بهترین خدمات برای داوطلبان کنکور سراسری می باشد.

مشاوره تحصیلی

پشتیبان تلفنی ریاضی

درس ریاضی در کنکور سراسری به جهت این که جزو دروس تخصصی گروه های تجربی و ریاضی می باشد از این رو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین جهت این درس از سوی داوطلبان توجه خاصی را می طلبد. از این رو پشتیبان تلفنی ریاضی به صورت اختصاصی و جداگانه به ارایه راهکار های مطمئن و موفقیت آمیز برای این درس می پردازد.

مشاوره تحصیلی

پشتیبان تلفنی کنکور

پشتیبان تلفنی کنکور خدمات اختصاصی در زمینه مشاوره کنکور سراسری می باشد. این خدمات از برخی لحاظ نسبت به روش سنتی آن که به صورت مشاوره حضوری صورت می گیرد امتیازات ویژه‌ای دارد که در ادامه در همین زمینه توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

مشاوره تحصیلی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401

پس از این که داوطلبان در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت نمودند و نتایج این انتخاب رشته اعلام گردید برای پذیرفته نشدگان در این مرحله فرصت دوباره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می باشد.

مشاوره تحصیلی

نتایج انتخاب رشته کنکور

پس از اتمام زمان فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری و ثبت رشته محل های مورد نظر در سامانه سازمان سنجش داوطلبان بایستی برای نتایج انتخاب رشته کنکور منتظر بمانند.

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور زبان

برای داوطلبان کنکور زبان در کنکور سراسری نیز به مانند دیگر گروه ها مرحله انتخاب رشته از جمله مراحل مهم و حساس به حساب می آید.

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور هنر

پس از اعلام نتایج کنکور سراسری و مشخص شده رتبه های داوطلبان شرکت کننده در این آزمون داوطلبان گروه هنر نیز به مانند سایر گروه ها بایستی برا یانتخاب رشته آماده شوند.

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور انسانی

پس از اعلام نتایج کنکور سراسری داوطلبان گروه انسانی به مانند دیگر گروه ها بایستی برای مرحله حساس انتخاب رشته کنکور انسانی خود را آماده سازند.

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور تجربی

از جمله مراحل حساس و تعیین کننده در فرایند کنکور سراسری گروه تجربی انتخاب رشته کنکور تجربی می باشد. در این مرحله در واقع داوطلبان ثمره تلاش های خود را کسب خواهند نمود.

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور ریاضی

می توان مهمترین مرحله در فرایند پذیرش در کنکور سراسری را انتخاب رشته کنکور ریاضی عنوان نمود که دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد.

مشاوره تحصیلی

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری

از مهمترین و تاثیرگذار ترین مراحل پذیرش در دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد ، که داوطلبان بایستی اطلاعات مناسب در این زمینه داشته باشند.

مشاوره تحصیلی

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

در فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان بایستی در ابتدا این مرحله اقدام به دریافت و مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری نمایند.