مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور

اعلام نتایج کنکور سراسری 97


اعلام نتایج کنکور سراسری 97
برای اطلاع از نتایج کنکور سراسری  97 و دریافت کارنامه کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

با پایان یافتن ماراتن کنکور سراسری و پس از برگزاری کنکور سراسری 97 در پنج گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، زبان، هنر) که در صبح و بعد از ظهر روزهاي پنج‌شنبه 7 و جمعه 8 تيرماه 1397 در 375 شهرستان و بخش مختلف كشور در 479 حوزه امتحاني و هم چنين 22 كشور خارجي در 25 حوزه امتحاني خارج از كشور برگزار گردید ، دوباره تب و تاب کنکور سراسری با اعلام نتایج کنکور سراسری 97 بالا می گیرد و با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان به عنوان سال اولی محسوب گردیده و با زمان و نحوه اعلام نتایج کنکور سراسری 97 آشنایی چندانی ندارند ، مطالعه این مقاله میتواند داوطلبان عزیز را به منظور دریافت نتایج کنکور 97 راهنمایی نماید.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97

نتایج کنکور سراسری 97 بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور در نیمه اول مرداد ماه یعنی در حدود دو هفته دیگر اعلام می گردد ، از این رو داوطلبان می توانند برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 در این بازه زمانی از طریق سایت www.sanjesh.org اقدام نمایند. در ادامه راهنمای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 و دریافت کارنامه ولیه کنکور سراسری 97 در اختیار شما داوطلبان کنکور سراسری قرار می گیرد.

نحوه دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97

همانطور که در بالا اشاره شد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org تنها منبع موثق برای اعلام نتایج کنکور سراسری 97 و دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 می باشد که مجری تمامی مراحل کنکور سراسری می باشد. همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می نمایید داوطلبان عزیز می توانند از سه روش مختلف برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 اقدام کنند و  در واقع نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 به سه روش امکانپذیر می باشد.

نتایج کنکور سراسری 97
نتایج کنکور سراسری 97

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید روش اول دسترسی به نتایج کنکور سراسری 97 از طریق شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و تاریخ تولد داوطلبان می باشد. منظور از شماره داوطلبی شماره ای می باشد که به هنگام ثبت نام در کنکور سراسری به داوطلب اختصاص می یابد و بر روی شماره صندلی داوطلب نیز در جلسه آزمون جک می شود.

روش دوم دریافت نتایج کنکور سراسری 97 از طریق شماره پرونده و کد رهگیری داوطلبان می باشد که پس از اتمام ثبت نام کنکور سراسری در رسید ثبت نام آورده شده است.

روش سوم برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 ار طریق شماره پرونده و سریال کارت ثبت نام می باشد که در هنگام ثبت نام خریداری کرده بودید.

داوطلبان با داشتن اطلاعات بالا می توانند به راحتی به سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری 97 دسترسی داشته و کارنامه اولیه کنکور سراسری 97 را دریافت نمایند.

مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 در صورت نداشتن اطلاعات اولیه

داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 نشده باشند و با استفاده از روش های دریافت نتایج کنکور سراسری 97 موفق به ورود به سامانه نشده باشند می توانند از طریق تماس با مشاورین سامانه ندای مشاور ، کارنامه کنکور 97 را دریافت نمایند. شما داوطابان عزیز می توانید برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس گرفته و کارنامه خود را دریافت نمایید.

همچنین داوطلبان میتوانند برای دریافت شماره پرونده کنکور سراسری 97 ، شماره داوطلبی کنکور سراسری 97 و شماره سریال کنکور سراسری 97 از طریق سیستم پاسخگویی سایت www.sanjesh.org اقدام به دریافت آن ها نمایند. سیستم پاسخگویی سایت سنجش به صورت آنلاین بوده و هر داوطلبی می تواند با ورود به این سامانه بصورت آنلاین و سریع اطلاعات داوطلبی خود را برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 مشاهده نماید.

تفسیر نتایج کنکور سراسری 97

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 و دریافت کارنامه کنکور ، در هنگام مواجهه با کارنامه کنکور ، داوطلبین با اعداد و درصد هایی رو به رو می شوند که نشانگر رتبه داوطلب ، نمره کل داوطلب ، تراز کل داوطلب و سایر اطلاعات که جایگاه فرد را در بین شرکت کنندگان کنکور سراسری نشان می دهد. سامانه ندای مشاور با بهره گیری از مشاورین مجرب و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور با استفاده از اطلاعات کارنامه های سال های گذشته و رتبه های پذیرش در دانشگاه ها و ظرفیت هایی که امسال اعلام می شود ، می توانند با تفسیر نتایج کنکور سراسری 97 شما داوطلبان عزیز را برای انجام انتخاب رشته کنکور راهنمایی نمایند.

برای اطلاع از نتایج کنکور سراسری  97 و دریافت کارنامه کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

ثبت نام کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *