مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور

برنامه ریزی کنکور تجربی 98 | برنامه ریزی کنکور 98


 برنامه ریزی برای کنکور تجربی

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور تجربی 97

رشته تجربی پرطرفدارترین رشته در کشورمان می باشد که بیشترین تعداد شرکت کنندگان کنکور را به خود اختصاص می دهد. رشته تجربی به دلیل داشتن رشته های پزشکی وپیراپزشکی همیشه جزء رشته های پرطرفدار بوده و خواهد بود.

کنکورتجربی هم مانند کنکور سایر رشته ها دارای سختی و شرایط خاص خود می باشد و داوطلبانی که می خواهند در رشته های پرطرفدار این رشته مانند پزشکی دندانپزشکی داروسازی و رشته های پیراپزشکی قبول شوند باید رتبه های بسیار خوب را بدست اورند که این کار جزء با یک برنامه ریزی کنکور تجربی درست و اصولی و پشتکار بدست نخواهد امد.

رشته تجربی در کنکور دارای دروس عمومی و دروس اختصاصی می باشد که عبارتند از:

برنامه ریزی کنکور تجربی 98

دروس عمومی کنکور علوم تجربی:

1- زبان و ادبیات فارسی : ادبيات فارسی (2)  (سال دوم دبیرستان)  ، ادبيات فارسی (3) (سال سوم دبیرستان) ،  زبان و ادبيات فارسی عمومی (پیش دانشگاهی)

2- عربی : عربی 2 (سال دوم دبیرستان) ، عربی 3 (سال سوم دبیرستان)

3- فرهنگ و معارف اسلامی : قرآن و تعليمات دينی 2 (سال دوم دبیرستان)  ، قرآن و تعليمات دينی 3 (سال سوم دبیرستان)  ، معارف اسلامی (یش دانشگاهی)

4- زبان انگلیسی : انگليسی 3 (سال سوم دبیرستان) ، انگليسی 1 و 2 (پیش دانشگاهی)

برای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کنکور تجربی می توانید از کادر مجرب سامانه ندای مشاور کمک بگیرید. مشاوران سامانه ندای مشاور تا روز کنکور برنامه ریزی کنکور تجربی و پشتیبانی را برای قبولی شما در بهترین رشته های دانشگاهی انجام میدهند.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب

دروس تخصصی کنکور علوم تجربی:

زمین شناسی : زمین شناسی (سوم دبیرستان) ، علوم زمین (پیش دانشگاهی)

ریاضیات : هندسه 1 (دوم دبیرستان) ، رياضيات 2 (دوم دبیرستان) ، آمار و مدلسازی (سوم دبیرستان) ، رياضيات 3 (ويژه علوم تجربی) (سوم دبیرستان) ، رياضيات عمومی 1 و 2 (پیش دانشگاهی)

زیست شناسی : زيست -شناسی و آزمايشگاه 1 (دوم دبیرستان)  ، زيست -شناسي و آزمايشگاه 2 (سوم دبیرستان) ، زيست- شناسی  (پیش دانشگاهی)

فیزیک : فيزيک 1 و آزمايشگاه  (اول دبیرستان) ، فيزيک 2 و آزمايشگاه  (دوم دبیرستان) ، فيزيک 3 و آزمايشگاه (علوم تجربی) (سوم دبیرستان) ، فيزيک (علوم تجربی) (پیش دانشگاهی)

شیمی : شيمی 2 و آزمايشگاه (دوم دبیرستان) ، شيمی 3 و آزمايشگاه (سوم دبیرستان) ، شيمی (پیش دانشگاهی)

برنامه ریزی کنکور 98

برنامه ریزی کنکور 97 . وقتی شما با توجه به توانایی های خودتان و هدفی که در نظر دارید مسیری را برای مطالعه و موفقیت طراحی می کنید، به این فرآیند، برنامه ریزی درسی می گویند.

اهمیت برنامه ریزی:

داشتن برنامه ریزی چه در زندگی و چه در کار و شغلی که داریم از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین برنامه ریزی برای تحصیل نیز مهم است. از برنامه ریزی برای خرید کردن، مسافرت، راه اندازی یک کسب و کار و… استفاده می شود بنابراین اهمیت برنامه ریزی بسیار زیاد است.

برنامه ریزی باعث می شود تا نظم بیشتری در زندگی و کسب و کار خود داشته باشیم زمانی که از برنامه ریزی استفاده می کنیم می توانیم با زمان بندی مناسب کارها و مسئولیت های خود را در شغلی که داریم به نحو احسن انجام دهیم و کمتر با کمبود وقت مواجه می شویم. همچنین برنامه ریزی در زندگی شخصی نیز اهمیت دارد.

برنامه ریزی کنکور 96

برنامه ریزی کنکور تجربی 98

برنامه ریزی کنکور تجربی 98 . با استفاده از برنامه ریزی در کار و شغلی که داریم می توانیم مسئولیت ها و وظایف کاری مختلف را زمان بندی کنیم و با نظم بیشتری به انجام کارها و مسئولیت های کاری خود بپردازیم در این صورت استرس کمتری هم بابت کمبود وقت خواهیم داشت.

برنامه ریزی در کار و شغل باعث میشود تا کیفیت کاری نیز افزایش یابد قطعا زمانی که با استفاده از یک برنامه ریزی خوب و در زمان بندی مشخص همه ی کار ها و مسئولیت های کاری خود را با نظم انجام می دهیم کیفیت کاری ما نیز افزایش خواهد یافت.

برنامه ریزی می تواند به صورت روزانه و یا هفتگی باشد یک برنامه ریزی خوب به ما کمک میکند تا بتوانیم به اهداف خود نیز برسیم برای رسیدن به اهداف و موفقیت های شغلی و یا تحصیلی نیز میتوانم از یک برنامه ریزی کامل و منظم استفاده کنیم تا راحت تر و سریعتر به موفقیت برسیم.

داوطلبان برای برنامه ریزی کنکور تجربی 98 از فردا تا روز کنکور و حتی پس از کنکور تا زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 می توانند از مشاوران سامانه ندای مشاور کمک بگیرند مشاوران مرکز هر آنچه برای برنامه ریزی کنکور تجربی 98 را نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهند و تا روز کنکور پشتیبان شما هستند.

برای مشاوره درباره:

برنامه ریزی کنکور تجربی

بهترین منابع کنکور تجربی

پشتیبانی برای کنکور تجربی

مشاوره تلفنی تحصیلی کنکور تجربی

برنامه ریزی روزانه کنکور تجربی

برنامه ریزی هفتگی کنکور تجربی

مشاوره درباره رتبه های قبولی در کنکور تجربی

قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی

تاثیر معدل روی قبولی در کنکور تجربی

راهکارهای مقابله با استرس کنکور

برنامه ریزی کنکور 98

نحوه برنامه ریزی کنکور 98

راهکارهای موفقیت در برنامه ریزی کنکور 98

راه های موفقیت در کنکور تجربی 98

آموزش برنامه ریزی کنکور 98

راهنمای برنامه ریزی کنکور 98

و…

برنامه ریزی کنکور 98

برای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کنکور تجربی 98 می توانید از مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور کمک بگیرید. مشاوران سامانه ندای مشاور تا روز کنکور برنامه ریزی کنکور تجربی و پشتیبانی را برای قبولی شما در بهترین رشته های دانشگاهی انجام میدهند.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

لینک های مفید:

برنامه ریزی کنکور انسانی

برنامه ریزی کنکور ریاضی

برنامه ریزی کنکور زبان

برنامه ریزی کنکور هنر

 

برنامه ریزی کنکور تجربی 98

بسیاری از داوطلبان کنکور با اینکه تلاش و هزینه های بسیار بالایی را برای قبولی در کنکور انجام می دهند باز هم در کنکور سراسری نمی توانند رتبه خوب برای قبولی در رشته مورد نظر خود بدست آورند. سوالات بسیار زیادی درباره اینکه چرا در کنکور قبول نمی شوند پرسیده می شود و دنبال راه حل برای قبولی در کنکور هستند. در پاسخ به این عزیزان باید گفت مطالعه زیاد صرفا تنها راه قبولی نمی باشد بلکه مطالعه صحیح و درست و استفاده از بهترین منابع و فاکتورهای دیگر در کنار همدیگر می توانند سبب قبولی یک داوطلب در کنکور گردند.

رشته های پزشکی پیراپزشکی روز به روز پرطرفدارتر می گردند و از طرفی تعداد شرکت کنندگان در کنکور تجربی افزایش می یابد که سبب می گردد قبولی در این رشته ها به مراتب سخت تر از سال های قبل شود. برای قبولی در رشته های پرطرفدار کنکور تجربی، با برنامه ریزی مناسب کنکور تجربی و مطالعه دقیق منابع کنکور تجربی می توان به این هدف مهم دست پیدا کرد. مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی کنکور تجربی از اولویت های مهم برای قبولی در کنکور تجربی می باشد.

 

مشاوره قبولی کنکور تجربی 98

برای قبولی در کنکور تجربی با توجه به اینکه داوطلبان بسیاری دارد و جو رقابتی بالایی بر کنکور سراسری تجربی حاکم می باشد نیازمند این است که داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری تجربی 98 با برنامه ریزی مناسب کنکور تجربی و مشاوره گام به گام و هدفمند برای قبولی در کنکور سراسری تجربی بهره مند شوند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *