سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

در فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان بایستی در ابتدا این مرحله اقدام به دریافت و مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری نمایند.

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

 

برای مشاوره درباره دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

برای این که بتوان در فرایند انتخاب رشته داوطلبان بهترین عملکرد را داشته باشند نیاز به یک راهنما دارند. این راهنما در قالبه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری هم زمان با شروع انتخاب رشته کنکور سراسری از طریق سامانه سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. این دفترچه در بردارنده مطالبی می باشد که داوطلبان در این فرایند بدان نیاز خواهند داشت از این رو در ابتدای این مرحله بایستی دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را دریافت و مورد مطالعه قرار داد. با توجه به اهمیت این موضوع در این مقاله به بررسی موارد مهم مرتبط با این دفترچه خواهیم پرداخت.

زمان انتشار و نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در واقع هم زمان با شروع فرایند انتخاب رشته از طریق سامانه سنجش در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. از این رو برای دریافت این دفترچه داوطلبان بایستی به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه لینک دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در بخش سراسری سامانه در دسترس می باشد. زمان انتشار دفترچه نیز بر اساس سنوات گذشته در اواسط مرداد ماه و هم زمان با شروع فرایند انتخاب رشته می باشد. در ادامه این مطلب به بیان بخش های مهم و موثر این دفترچه خواهیم پرداخت.

همچنین انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به صورت مجزا از طریق سایت www.azmoon.org منتشر خواهد شد که داوطلبان باید در بازه زمانی اعلام شده به این سایت مراجعه نمایند. برای انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد داوطلبان باید شناسیه انتخاب رشته خود را که در هنگام ثبت نام کنکور سراسری به آنها تعلق می گیرد را داشته باشند.

بخش ابتدایی دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری (بخش توضیحات)

پس از دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری اولین بخشی که داوطلبان با آن برخورد می نمایند بخش مربوط به شرایط و ضوابط شرکت در انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. که با عنوان بخش توضیحات در داخل دفترچه قرار دارد. در این بخش از دفترچه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی شرکت در انتخاب رشته توضیح داده شده است. همچنین داوطلبان می توانند در این بخش از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در زمینه سهمیه های خاصی که برای برخی از داوطلبان در مناطق خاص در نظر گرفته شده است اطلاعات مناسبی را کسب نمایند. لازم به توضیح است که در انتخاب رشته کنکور سراسری برای برخی از مناطق محروم و کم برخوردار کشور سهمیه های خاصی را در زمینه پذیرش دانشجو در نظر گرفته شده است که شرایط و ضوابط آن به طور کامل در داخل دفترچه بیان شده است. در این بخش هچنین توضیحاتی در زمینه فرایند گزینش در برخی از رشته های خاص و همچنین نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در قالب جدول بیان شده است.

بخش دوم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ( جداول و ظرفیت ها )

در بخش دوم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان با جداولی مواجه می گردند که در این جداول رشته محل های مختلف به تفکیک دانشگاه ها به همراه کد رشته ، ظرفیت و نحوه گزینش آنها موجود می باشد. این بخش از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری مهمترین و کاربردی ترین بخش دفترچه به حساب می آید که از طریق آن داوطلبان بایستی لیستی از رشته های مد نظر خود را تهیه نمایند. لازم به ذکر می باشد که رشته محل های مربوط به دانشگاه های غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور به طور جداگانه ای در انتهای این بخش در اختیار داوطلبان قرار دارد.

بخش سوم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ( پیوست ها )

در بخش سوم از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان با شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی واحد آموزشی مختلفی که ممکن است جزء انتخاب های داوطلبان بوده باشد آشنا می شوند. در این بخش از دفترچه داوطلبان می توانند آدرس و شماه تماس واحد های مختلف دانشگاهی را نیز کسب نمایند. همچنین در بخش پایانی دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری فرم پیش نویس انتخاب رشته نیز در اختیار داوطلبان قرار گرفته است که با استفاده از این فرم می توان نسبت به فرایند انتخاب رشته اطلاعات مناسبی کسب نمود.

   

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

 

برای مشاوره درباره دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 مطالب مفید

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

ثبت نام کنکور سراسری 98

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور