سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

از جمله مراحل حساس و تعیین کننده در فرایند کنکور سراسری گروه تجربی انتخاب رشته کنکور تجربی می باشد. در این مرحله در واقع داوطلبان ثمره تلاش های خود را کسب خواهند نمود.

 

انتخاب رشته کنکور تجربی

برای مشاوره درباره انتخاب رشته کنکور تجربی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

انتخاب رشته کنکور تجربی

پس از اتمام ماراتن کنکور تجربی و اعلام نتایج کنکور سراسری در مرحله اولیه برخی از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می گردند. برای این دسته از داوطلبان هنوز فرایند کنکور سراسری به اتمام نرسیده است بلکه حساس ترین مرحله که همان انتخاب رشته کنکور تجربی می باشد در پیش روی آنهاست. به طور کلی مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری را می توان از مهمترین و تاثیرگذار ترین مراحل فرایند کنکور می توان دانست. چرا که در این مرحله هر اقدامی می تواند زمینه موفقیت و یا شکست را برای داوطلبان به همراه داشته باشد از این رو در این مرحله از اقدامات شتاب زده و بدون فکر به شدت بایستی دوری کرد و تمامی مراحل آن با دقت تمام بایستی انجام گیرد. با توجه به این توضیحات و اهمیت این موضوع در این مطلب به بررسی انتخاب رشته کنکور تجربی خواهیم پرداخت تا یک نگرش مناسبی برای داوطلبان شرکن کننده در کنکور سراسری گروه تجربی ایجاد نماییم.

توجه به ظرفیت های در انتخاب رشته کنکور تجربی

به طور کلی ایده آل اکثر داوطلبان شرکت کننده در کنکور گروه تجربی قبولی در رشته های زیر گروه پزشکی و پیرا پزشکی می باشد. اما سوال اساسی این است که آیا برای تمامی این داوطلبان این امکان فراهم می باشد که جواب آن صد در صد منفی می باشد. به طور کلی ظرفیت بسیار محدودی برای رشته های این زیرگروه در نظر گرفته شده است که ظرفیت این رشته ها را می توان در مجموع پنج الی ده هزار تخمین زد. از این رو رقابت برای قبولی در این رشته ها بسیار بالا می باشد از این رو در فرایند انتخاب رشته کنکور تجربی داوطلبان بایستی واقع نگر باشند و به تمامی جوانب امر توجه نمایند. و ظرفیت های رشته های گروه تجربی توجه ویژه ای داشته باشند و با توجه به این امر اقدام به انتخاب رشته نمایند. البته اکثر رشته های گروه تجربی به جز رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی پذیرش بدون آزمون در دانشگاه آزاد و یا دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور دارند که می تواند مورد توجه داوطلبان قرار گیرد.

تهیه لیست رشته در فرایند انتخاب رشته کنکور تجربی

در فرایند انتخاب رشته کنکور تجربی داوطلبان لازم است در ابتدا لیستی از رشته های مورد علاقه خود را تهیه نمایند. این رشته های در واقع همان اهداف داوطلبان می باشد که در ابتدا به توجه به هیچ امری تنها با توجه به اصل علاقمندی داوطلبان تهیه می گردد. پس از تهیه این لیست از رشته ها داوطلبان بایستی به موراد دیگری توجه نمایند. از جمله این موراد می توان به آینده شغلی رشته های مورد نظر و همچنین استعداد ها مورد نیاز برای این رشته اشاره نمود. داوطلبان پس از این که لیستی از رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمودند با توجه به آیتم اینده شغلی و همچنین داشتن استعداد رشته های مورد نظر اقدام به جمع بندی می نمایند که در نهایت لیستی ار رشته هایی را خواهند داشت کی می توانند برای انتخاب رشته کنکور تجربی از آن استفاده نمایند.

توضیحات پایانی در انتخاب رشته کنکور تجربی

لازم به ذکر می باشد که داوطلبان در فرایند انتخاب رشته کنکور تجربی و به هنگام وارد نمودن کد رشته های انتخابی خود بسیار دقت نمایند چرا که با کوچکترین اشتباه ممکن است برای داوطلبان نتیجه فاجعه باری ایجاد گردد. همچنین با توجه به این که در انتخاب رشته کنکور تجربی امکان 150 انتخاب برای داوطلبان وجود دارد از این رو در این زمینه می توان گفت که محدودین خاصی وجود ندارد. مورد دیگر این که داوطلبان می توانند از نرم افزار های انتخاب رشته نیز کمک بگیرند که البته این نرم افزار ها بر اساس اطلاعات انتخاب رشته کنکور سراسری سال قبل برنامه ریزی شده اند از این رو به طور کامل از اطلاعات خروجی این نرم افزار ها نمی توان استفاده نمود اما به عنوان پیش زمینه یک انتخاب رشته می تواند کمک خوبی برای داوطلبان به حساب آید.

 

انتخاب رشته کنکور تجربی

برای مشاوره درباره انتخاب رشته کنکور تجربی با کادر مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره

9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول

99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 مطالب مفید

انتخاب رشته کنکور ریاضی

انتخاب رشته کنکور انسانی

انتخاب رشته کنکور هنر

انتخاب رشته زبان

انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته سراسری

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

نتایج کنکور سراسری

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور