سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

در فرایند آماده سازی کنکور سراسری داوطلبان در بسیاری از مراحل نیاز به حضور یک مشاور را در کنار خود احساس می نمایند. پشتیبان تلفنی زیست کنکور نیز با همین هدف و با توجه به اهمیت بالای این درس به دنبال ارائه بهترین خدمات برای داوطلبان کنکور سراسری می باشد.

 

برای ارتباط با پشتیبان تلفنی درس زیست شناسی

میتوانید از سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه و در همه ساعات شبانه روزی

 

ویژگی های پشتیبان تلفنی زیست شناسی در کنکور

داوطلبان کنکور سراسری با راهکار هایی که پشتیبان تلفنی درس زیست شناسی برای آنان ارائه می نماید می ‌توانند به بهترین شکل ممکن برای این آزمون سرنوشت ساز آماده شوند. در فرایند کنکور داوطلبان باید به برخی موارد توجه ویژه ای داشته باشند که در این میان در اختیار داشتن تجارب مناسب توسط مشاوران از اهمیت بالایی برخوردار است.

 مشاور تلفنی زیست کنکور با در اختیار قرار دادن تجارب چند ساله خود در زمینه کنکور سراسری زمینه های موفقیت را برای داوطلبان فراهم می گردد. از جمله مواردی که پشتیبان تلفنی زیست کنکور اختیار داوطلبان قرار می دهد می ‌توان به مشاوره هایی در زمینه منابع آزمون ، روش صحیح مطالعه دروس ، روش های مناسب تست زنی ، روش های مدیریت زمان و دیگر موارد اشاره نمود. در ادامه مطلب به بررسی موارد دیگر و آیتم‌ های مهم در پشتیبان تلفنی زیست کنکور اشاره خواهیم کرد.

در فرایند پشتیبان تلفنی درس زیست شناسی داوطلبان می توانند به صورت تلفنی با مشاوران خود که تجربه چندین ساله در آزمون های سراسری داشته اند و موفقیت های بسیاری کسب نموده اند در ارتباط باشند.

در پشتیبان تلفنی زیست کنکور داوطلبان می‌توانند با کمک و همیاری مشاور خود در زمینه روش های مطالعه درست و صحیح اطلاعات لازم را کسب نمایند تا بتوان در فرآیند آماده سازی کنکور سراسری خود عملکرد مناسبی را داشته باشند.

برای کنکور سراسری اولین اصل مطالعه درست منابع آزمون می باشد. داوطلبان بایستی ابتدا در زمینه روش های صحیح مطالعه دروس و منابع آزمون اطلاعات مناسبی را داشته باشند چرا که در صورت استفاده از روش های نادرست مطالعه داوطلبان ممکن است در آزمون سراسری نتایج مناسبی را کسب نکنند. پشتیبان تلفنی زیست کنکور یکی از اهداف خود را ارائه و آموزش روش های مطالعه اصولی برای داوطلبان می داند. داوطلبان بایستی بدانند که در برنامه ریزی خود برای درس زیست در چه زمانی به صورت تشریحی بخوانند ، چه زمانی تست بزنند و یا دوره مرور آنها در چه بازه زمانی شروع گردد. اطلاع از تمامی این موارد با کمک مشاور تلفنی زیست کنکور برای داوطلبان فراهم می گردد.

مورد دیگر در زمینه پشتیبان تلفنی زیست شناسی معرفی و استفاده از بهترین منابع کنکور می باشد. در زمینه استفاده از منابع کنکور داوطلبان بایستی حساسیت ‌های بالایی را داشته باشند. چرا که استفاده از منابع نادرست و ناصحیح در واقع اتلاف زمان و از بین رفتن فرصت های موفقیت می باشد. پشتیبان تلفنی زیست کنکور با ارائه بسته های پیشنهادی متناسب با سطح داوطلبان در زمینه منابع کنکور مسیر موفقیت را برای داوطلبان کنکور سراسری هموار می سازد.

داوطلبان کنکور سراسری میتوانند با تماس تلفنی و با بهره گیری از تجارب پشتیبان خود از منابع مناسب و دقیق برای کنکور سراسری اطلاعات نمایند. همچنین امکان استفاده از جزوات و دست نوشته های پشتیبان تلفنی نیز برای این دسته از داوطلبان فراهم می باشد. این جزوات در واقع منابعی به حساب می آیند که به صورت خاص و توسط داوطلبان موفق در کنکور سراسری تهیه شده است. از این رو می تواند سکوی پرش برای موفقیت در کنکور سراسری درس زیست به حساب آید.

مورد دیگری که در پشتیبان تلفنی زیست کنکور مورد توجه قرار می گیرد آموزش مدیریت در آزمون های آزمایشی و ارائه بهترین عملکرد توسط داوطلب در این آزمون می باشد. برای موفقیت در آزمون سراسری و درس زیست داوطلبان بایستی با روش های مناسب تست زنی و مدیریت زمان آزمون آشنا شوند. پشتیبان تلفنی درس زیست کنکور در واقع با پیگیری های مستمر خود و ارائه راهکارهای مناسب در بازه های زمانی مشخص و در مراحل مختلف آماده سازی کنکور سراسری اعتماد به نفس مناسب را در جهت تسلط بر روش های تست زنی و مدیریت زمان آزمون برای داوطلبان فراهم می نماید.

داوطلبان در کنکور سراسری در برخی مراحل بایستی سرعت تست زنی خود را متناسب با محتوای آزمون ها افزایش دهند و در برخی مراحل بایستی با احتیاط و عمق بیشتری اقدام به تست زنی نمایند. این موارد تنها در زمانی برای داوطلب قابل تشخیص خواهد بود که خود تجربه لازم در زمینه کنکور سراسری را داشته باشد. در صورت نداشتن تجربه لازم وظیفه پشتیبان تلفنی درس زیست شناسی است تا با در اختیار قرار دادن این تجارب زمینه موفقیت را برای داوطلبان فراهم نماید. با توجه به اینکه درس زیست از جمله دروس بسیار تاثیر گذار در کنکور گروه تجربی به حساب می آید داوطلبان بایستی نگاه خود را نسبت به این درس تغییر داده و با کمک مشاور تلفنی تسلط خود را بر این درس افزایش دهند.

در پایان لازم به ذکر است که با توجه به طولانی بودن فرایند کنکور سراسری و فرسایشی بودن مطالعه و آمادگی برای این آزمون داوطلبان می توانند در تمامی مراحل کنکور سراسری خود و بخصوص در درس زیست از راهنمایی ها و کمک های پشتیبان تلفنی زیست بهرمند گردند.

برای ارتباط با پشتیبان تلفنی درس زیست

میتوانید از سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه و در همه ساعات شبانه روزی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور