سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

رشته تجربی پرطرفدارترین رشته در کشورمان می باشد که بیشترین تعداد شرکت کنندگان کنکور را به خود اختصاص می دهد. رشته تجربی به دلیل داشتن رشته های پزشکی وپیراپزشکی همیشه جزء رشته های پرطرفدار بوده و خواهد بود...

 برنامه ریزی برای کنکور تجربی

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور تجربی 97

رشته تجربی پرطرفدارترین رشته در کشورمان می باشد که بیشترین تعداد شرکت کنندگان کنکور را به خود اختصاص می دهد. رشته تجربی به دلیل داشتن رشته های پزشکی وپیراپزشکی همیشه جزء رشته های پرطرفدار بوده و خواهد بود.

کنکورتجربی هم مانند کنکور سایر رشته ها دارای سختی و شرایط خاص خود می باشد و داوطلبانی که می خواهند در رشته های پرطرفدار این رشته مانند پزشکی دندانپزشکی داروسازی و رشته های پیراپزشکی قبول شوند باید رتبه های بسیار خوب را بدست اورند که این کار جزء با یک برنامه ریزی کنکور تجربی درست و اصولی و پشتکار بدست نخواهد امد.

رشته تجربی در کنکور دارای دروس عمومی و دروس اختصاصی می باشد که عبارتند از:

برنامه ریزی کنکور تجربی 97

دروس عمومی کنکور علوم تجربی:

1- زبان و ادبیات فارسی : ادبيات فارسی (2)  (سال دوم دبیرستان)  ، ادبيات فارسی (3) (سال سوم دبیرستان) ،  زبان و ادبيات فارسی عمومی (پیش دانشگاهی)

2- عربی : عربی 2 (سال دوم دبیرستان) ، عربی 3 (سال سوم دبیرستان)

3- فرهنگ و معارف اسلامی : قرآن و تعليمات دينی 2 (سال دوم دبیرستان)  ، قرآن و تعليمات دينی 3 (سال سوم دبیرستان)  ، معارف اسلامی (یش دانشگاهی)

4- زبان انگلیسی : انگليسی 3 (سال سوم دبیرستان) ، انگليسی 1 و 2 (پیش دانشگاهی)

برای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کنکور تجربی می توانید از کادر مجرب سامانه ندای مشاور کمک بگیرید. مشاوران سامانه ندای مشاور تا روز کنکور برنامه ریزی کنکور تجربی و پشتیبانی را برای قبولی شما در بهترین رشته های دانشگاهی انجام میدهند.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب

دروس تخصصی کنکور علوم تجربی:

زمین شناسی : زمین شناسی (سوم دبیرستان) ، علوم زمین (پیش دانشگاهی)

ریاضیات : هندسه 1 (دوم دبیرستان) ، رياضيات 2 (دوم دبیرستان) ، آمار و مدلسازی (سوم دبیرستان) ، رياضيات 3 (ويژه علوم تجربی) (سوم دبیرستان) ، رياضيات عمومی 1 و 2 (پیش دانشگاهی)

زیست شناسی : زيست -شناسی و آزمايشگاه 1 (دوم دبیرستان)  ، زيست -شناسي و آزمايشگاه 2 (سوم دبیرستان) ، زيست- شناسی  (پیش دانشگاهی)

فیزیک : فيزيک 1 و آزمايشگاه  (اول دبیرستان) ، فيزيک 2 و آزمايشگاه  (دوم دبیرستان) ، فيزيک 3 و آزمايشگاه (علوم تجربی) (سوم دبیرستان) ، فيزيک (علوم تجربی) (پیش دانشگاهی)

شیمی : شيمی 2 و آزمايشگاه (دوم دبیرستان) ، شيمی 3 و آزمايشگاه (سوم دبیرستان) ، شيمی (پیش دانشگاهی)

برنامه ریزی کنکور 97

برنامه ریزی کنکور 97 . وقتی شما با توجه به توانایی های خودتان و هدفی که در نظر دارید مسیری را برای مطالعه و موفقیت طراحی می کنید، به این فرآیند، برنامه ریزی درسی می گویند.

اهمیت برنامه ریزی:

داشتن برنامه ریزی چه در زندگی و چه در کار و شغلی که داریم از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین برنامه ریزی برای تحصیل نیز مهم است. از برنامه ریزی برای خرید کردن، مسافرت، راه اندازی یک کسب و کار و... استفاده می شود بنابراین اهمیت برنامه ریزی بسیار زیاد است.

برنامه ریزی باعث می شود تا نظم بیشتری در زندگی و کسب و کار خود داشته باشیم زمانی که از برنامه ریزی استفاده می کنیم می توانیم با زمان بندی مناسب کارها و مسئولیت های خود را در شغلی که داریم به نحو احسن انجام دهیم و کمتر با کمبود وقت مواجه می شویم. همچنین برنامه ریزی در زندگی شخصی نیز اهمیت دارد.

برنامه ریزی کنکور 96

برنامه ریزی کنکور تجربی 97

برنامه ریزی کنکور تجربی 97 . با استفاده از برنامه ریزی در کار و شغلی که داریم می توانیم مسئولیت ها و وظایف کاری مختلف را زمان بندی کنیم و با نظم بیشتری به انجام کارها و مسئولیت های کاری خود بپردازیم در این صورت استرس کمتری هم بابت کمبود وقت خواهیم داشت.

برنامه ریزی در کار و شغل باعث میشود تا کیفیت کاری نیز افزایش یابد قطعا زمانی که با استفاده از یک برنامه ریزی خوب و در زمان بندی مشخص همه ی کار ها و مسئولیت های کاری خود را با نظم انجام می دهیم کیفیت کاری ما نیز افزایش خواهد یافت.

برنامه ریزی می تواند به صورت روزانه و یا هفتگی باشد یک برنامه ریزی خوب به ما کمک میکند تا بتوانیم به اهداف خود نیز برسیم برای رسیدن به اهداف و موفقیت های شغلی و یا تحصیلی نیز میتوانم از یک برنامه ریزی کامل و منظم استفاده کنیم تا راحت تر و سریعتر به موفقیت برسیم.

داوطلبان برای برنامه ریزی کنکور تجربی 97 از فردا تا روز کنکور و حتی پس از کنکور تا زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانند از مشاوران سامانه ندای مشاور کمک بگیرند مشاوران مرکز هر آنچه برای برنامه ریزی کنکور تجربی 97 را نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهند و تا روز کنکور پشتیبان شما هستند.

برای مشاوره درباره:

برنامه ریزی کنکور تجربی

بهترین منابع کنکور تجربی

پشتیبانی برای کنکور تجربی

مشاوره تلفنی تحصیلی کنکور تجربی

برنامه ریزی روزانه کنکور تجربی

برنامه ریزی هفتگی کنکور تجربی

مشاوره درباره رتبه های قبولی در کنکور تجربی

قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی

تاثیر معدل روی قبولی در کنکور تجربی

راهکارهای مقابله با استرس کنکور

برنامه ریزی کنکور 97

نحوه برنامه ریزی کنکور 97

راهکارهای موفقیت در برنامه ریزی کنکور 97

راه های موفقیت در کنکور تجربی 97

آموزش برنامه ریزی کنکور 97

راهنمای برنامه ریزی کنکور 97

و...

برنامه ریزی کنکور 97

برای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کنکور تجربی 97 می توانید از مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور کمک بگیرید. مشاوران سامانه ندای مشاور تا روز کنکور برنامه ریزی کنکور تجربی و پشتیبانی را برای قبولی شما در بهترین رشته های دانشگاهی انجام میدهند.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب

لینک های مفید:

برنامه ریزی کنکور انسانی 97

برنامه ریزی کنکور ریاضی 97

برنامه ریزی کنکور زبان 97

برنامه ریزی کنکور هنر 97

 

برنامه ریزی کنکور تجربی 97

بسیاری از داوطلبان کنکور با اینکه تلاش و هزینه های بسیار بالایی را برای قبولی در کنکور انجام می دهند باز هم در کنکور سراسری نمی توانند رتبه خوب برای قبولی در رشته مورد نظر خود بدست آورند. سوالات بسیار زیادی درباره اینکه چرا در کنکور قبول نمی شوند پرسیده می شود و دنبال راه حل برای قبولی در کنکور هستند. در پاسخ به این عزیزان باید گفت مطالعه زیاد صرفا تنها راه قبولی نمی باشد بلکه مطالعه صحیح و درست و استفاده از بهترین منابع و فاکتورهای دیگر در کنار همدیگر می توانند سبب قبولی یک داوطلب در کنکور گردند.

رشته های پزشکی پیراپزشکی روز به روز پرطرفدارتر می گردند و از طرفی تعداد شرکت کنندگان در کنکور تجربی افزایش می یابد که سبب می گردد قبولی در این رشته ها به مراتب سخت تر از سال های قبل شود. برای قبولی در رشته های پرطرفدار کنکور تجربی، با برنامه ریزی مناسب کنکور تجربی و مطالعه دقیق منابع کنکور تجربی می توان به این هدف مهم دست پیدا کرد. مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی کنکور تجربی از اولویت های مهم برای قبولی در کنکور تجربی می باشد.

 

مشاوره قبولی کنکور تجربی 97

برای قبولی در کنکور تجربی با توجه به اینکه داوطلبان بسیاری دارد و جو رقابتی بالایی بر کنکور سراسری تجربی حاکم می باشد نیازمند این است که داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری تجربی 97 با برنامه ریزی مناسب کنکور تجربی 97 و مشاوره گام به گام و هدفمند برای قبولی در کنکور سراسری تجربی بهره مند شوند.

 

 

دیدگاه‌ها  

#47 sanaz 1395-11-22 21:37
سلام کاردانی تربیت بدنی دارم میخوام کنکور بدم برا کارشناسی تربیت بدنی کدوم گروه رو باید انتخاب کنم؟تجربی؟
پاسخ:باسلام رشته تربیت بدنی برای رشته های بورسیه تجربی هم داره ولی ماهیتا باید انسانی شرکت کنید ظرفیت در انسانی بیبشتره
نقل قول کردن
#46 محسن 1395-11-22 11:25
با سلام و عرض خسته نباشید،خدمت شما مشاورین عزیز و دلسوز
من کارمند رسمی دانشگاه علوم پزشکی هستم و رشته تحصیلی تجربی و با مدرک دیپلم به استخدام در اومدم و الان قصد شرکت در کنکور سراسری رو دارم ،اما نمیدونم که چه زیر شاخه هایی از پزشکی و پیرا پزشکی رو انتخاب کنم که بعد از اتمام تحصیلات و گرفتن مدرک مربوط همچنان به استخدام این ارگان دربیام و برام اعمال بشه
اگه بنده را در این زمینه راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ: با سلام شما در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتونید ثبت نام کنید ..در رابطه با کنکورم تربی باید شرکت کنید و از واحد کارگزینی سازمانتون جویا باشید که چه رشته هایی را قبول دارن چون برای سازمان ها متفاوته
نقل قول کردن
#45 فاطمه 1395-10-05 23:42
سلام اگه ممکنه بگید که وزارت بهداشت چیه؟؟؟ چون تو سایت که رفتم رشته های پیرا پزشکی داشت و مثه اینکه پذیرش داره.
پاسخ: سلام فاطمه عزیز، رشته های وزارت بهداشت مربوط به رشته های پزشکی و پیراپزشکی میشه. شما می تونید با سامانه ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر رو از مشاوران ما بگیرید.
نقل قول کردن
#44 fatima 1395-09-08 19:51
سلام خسته نباشید.من مدرک کاردانی گرافیک دارم.میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟؟؟
پاسخ: فاطیما عزیز بله می توانید در کنکور تجربی شرکت نمایید
نقل قول کردن
#43 مینا 1395-08-29 14:30
سلام میخواستم کنکور تجربی بدم رشته من کامپیوتر هستش ایا میتونم کنکور تجربی بدم یا نه.ممنون لطفا جواب بدین.
پاسخ: مینا عزیز اگر مدرک پیش دانشگاهی اخذ کنید بله می توانید شرکت کنید
نقل قول کردن
#42 محمد 1395-08-21 13:52
با سلام و خسته نباشید،من دیپلم فتی و حرفه ای مکانیک خودرو دارم ،کاردانی مکانیک خودرو ،کارشناسی عمران،میخوام در کنکور رشته تجربی داروسازی شرکت کنم با اینکه مدرکم فنی هست و پیش دانشگاهی ندارم ایا امکانش هست شرکت کنم یا نه؟لطفا پاسخ بدین ممنونم از راهنماییهاتون
پاسخ:باسلام،بله شما میتوانید در کنکور تجربی شرکت کنید.دوست عزیز مشاورین مرکز در زمینه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی در خدمت شما هستند.
نقل قول کردن
#41 besiar.badshans 1395-08-19 12:35
سلام ، خسته نباشید - با کاردانی پیوسته هر رشته ای میشه برای لیسانس مدیریت بازرگانی خوند؟اینکار امکان داره؟
پاسخ:باسلام،شما میتونید در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کاردانی به کارشناسی ثبت نام کنید و در رشته مورد علاقتون ادامه تحصیل بدهید.
نقل قول کردن
#40 الیزا 1395-08-18 08:57
باسلام من دیپلم تجربی دارم پیش دانشگاهی هم خوندم و معدل دیپلمم۱۶:۱۷هستش
الان میخوام برم دانشگاه اما نمیدونم رشته خوب برام چیه که ادامه بدم وچون سطح تحصیلیم خوب بوده رشته خوبی رو میخوام بخونم میشه کمکم کنید
پاسخ: الیزا عزیز برای انتخاب رشته معیارهای بسیار زیادی وجود دارد برای مثال بعضی از داوطلبان کار برایشان در اولویت است برای بعضی داوطلبان خود رشته و افزایش اطلاعات برای بعضی از داوطلبان صرفا مدرک تحصیلی و.. همچنین باید ببینیم روحیه شما به کدام رشته نزدیک تر است کدام شهر هستید آیا شهری که هستید رشته مورد نظر شما را دارد و خیلی مسائل دیگر شما می توانید برای انتخب رشته کنکور 96 از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن
#39 مهدی پارسا 1395-08-15 21:23
با سلام،خواهش میکنم به این سوالات من پاسخ بدین..لطفا.
من معدل کتبی دیپلمم 8 شد.معدل کلم هم12
میدونم خیلی کمه...
رشتم هم علوم تجربی هستش..
متولد سال73هستم.میخوام تو کنکور ثبت نام کنم..
دیپلممو تو منطقه سه گرفتم..
آیا شانسی دارم واسه قبولی تو رشته ای مثل پرستاری دارم؟؟
تو رو خدا جواب بدین..
آیا امیدی هست بخونم؟؟
باید چیکار کنم.
بی صبرانه منتظر جوابتونم.لطفا همینجا جواب بدین.. تو رو خدااا.
با تشکر
پاسخ: مهدی پارسا عزیز بله شما شانس قبولی دارید. شما می توانید معدل پایینتون رو با زدن درصدهای بالا در آزمون کنکور تجربی 96 جبران کنید
نقل قول کردن
#38 fatima 1395-08-14 10:28
سلام من دیپلم حسابداری با معدل 18/5 دارم و فوق دیپلم حسابداری دولتی علمی کاربردی با معدل 16/5 سؤالم اینه که الان میتونم کارشناسی حسابداری بانکی غیر حضوری علمی کاربردی یا پیام نور شرکت کنم ؟ شرایطش چه جوریه. خواهشمندم پاسخ بدهید
پاسخ: فاطیما عزیز دانشگاه پیام نور کارشناسی ناپیوسته ندارد و امکان ادامه تحصیل غیرحضوری در این رشته برای دانشگاه علمی کاربردی میسر نمی باشد شما می توانید از اول دانشگاه پیام نور ثبت نام کنید و واحد ها را تطبیق داده و ادامه دهید
نقل قول کردن
#37 یاسی 1395-08-13 15:03
با عرض سلام و خسته نباشید
من دیپلم ریاضی سال 89 با معدل نهایی 15 دارم.فارغ التحصیل مهندسی صنایع دانشگاه آزاد هستم.میخواستم مجددا در کنکور تجربی شرکت کنم.آیا با این معدل امکان قبولی در رشته پزشکی روزانه هس؟؟و اینکه ضرایب دروس نهایی سال سوم برای بچه های ریاضی با توجه به اینکه زیست ندارن به چه صورت محاسبه میشود؟؟برای دروس پیش چ طور؟؟
پاسخ: یاسی عزیز معدل شما تقریبا در محدوده خنثی می باشد و امکان قبولی دارید برای ضرایب کنکور لطفا از مشاورا کمک بگیرید
نقل قول کردن
#36 ارش 1395-08-13 09:17
سلام.می خواستم ازدوستان بپرسم که ایاکنکور ازادپرستاری سخت است یاراحت.شهریه اش مهم نیس برایم
پاسخ: آرش عزیز نه کار سختی نیست با کمی زحمت می توانید قبول شوید
نقل قول کردن
#35 امیر 1395-08-09 20:07
سلام.پرستاری بدون کنکور هست؟اگه هست شهریه هاش چقده؟خواهشا جواب بدین
پاسخ: امیر عزیز مدرک شما چیه؟
نقل قول کردن
#34 مصطفی 1395-08-09 16:36
سلام
من مدرک تحصیلیم کارشناسی ارشد مهندسی برقه. از دانشگاه امیرکبیر سال 89 گرفتم. الان می خوام مجدد کنکور تجربی شرکت کنم. اول اینکه چجوری می تونم دیپلم تجربی بگیرم. و بعدش می خوام یه مشاوره خوب واسه رشته های مرتبط با پزشکی داشته باشم. یعنی رشته هایی مثل فیزیوتراپی و ...
پاسخ: مصطفی عزیز شما نیازی ندارید دیپلم تجربی داشته باشید با دیپلم ریاضی هم می توانید کنکور تجربی شرکت کنید برای برنامه ریزی کنکور 96 هم می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن
#33 مهسااسدی 1395-08-07 23:44
سلام ایا من که فوق دیپلم رشته کودکیاری هستم میتونم پرستاری شرکت کنم توراخداحواب بدید
پاسخ: مهسا اسدی عزیز نه متاسفانه امکان پذیر نمی باشد
نقل قول کردن
#32 الیاس 1395-08-07 00:07
سلام.میخام بدونم رشته پرستاری روهم میشه بدون کنکور بریم دانشگاه آزاد یا فقط باید کنکور بدیم تا قبول شیم.اصلا تو سطح کشور دانشگاهی هست ک پرستاری بگیره بدون کنکور
پاسخ: الیاس عزیز نه متاسفانه در حال حاضر پرستاری بدون کنکور ارائه نشده است البته قرار بود برای مهر ماه امسال اراوه گردد که نشد باید منتظر بهمن ماه شویم
نقل قول کردن
#31 Ehsan 1395-08-04 09:34
سلام
من تا سال سوم تجربی خوندم اما بدون گرفتن دیپلم تجربی
بعد تغییر رشته دادمو بعد از گرفتن دیپلم کامپیوتر و سپری کردن خدمت الان امادم برای درس خوندن مجدد
الان واسه پیش دانشگاهی تجربی ثبت نام کردم
بیشتر از هرچی از فیزیک و ریاضی میترسم
میخواستم بدونم
چکونه می توان در بهترین حالت یعنی کمترین زمان و اسون ترین راه فیزیک و ریاضی رو یاد گرفت؟؟؟
هیچی از گذشته یادم نیست
........................
پاسخ: احسان عزیز شما قبل از هر کاری نیاز به یک برنامه ریزی منظم دارید تا از پراکندگی ذهنی خلاص شوید چون سوالتون خیلی کلیه نمیشه اینجا پاسخ داد لطفا از مشاورا کمک بگیرین
نقل قول کردن
#30 جعفری 1395-07-30 10:26
با عرض سلام و خسته نباشید
من می خواهم کنکور تجربی شرکت کنم ولی امکان رفت و آمد به تهران را ندارم. میخداستم بپرسم این اطراف (رودهن. بومهن.دماوند) دانشگاه آزاد رشته های علوم پزشکی دارد؟
پاسخ: جعفری عزیز معدل کتبی شما چند است؟
نقل قول کردن
#29 فاطمه 1395-07-28 19:59
باسلام وخسته نباشید .من دیپلم انسانی هستم ودارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی .توکنکور 96میخوام در رشته تجربی کنکور بدم ودوست دارم دررشته پرستاری قبول بشم ولی چون از دروس تجربی چیزی بلدنیستم نمیدونم چطور بخونم تا در کنکور بتونم تو رشته پرستاری قبول بشم لطفا برام یه برنامه ریزی روزانه بدید تا بتونم در کنکور 96 موفق بشم با تشکر از زحمات بی دریغتان
پاسخ: فاطمه عزیز برنامه ریزی کنکور 96 به عوامل زیادی بستگی دارد که بدون شناخت این عوامل نمی توان برنامه ریزی کرد شما می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن
#28 فاطمه 1395-07-27 23:00
رشته پرستاری دانشگاه آزاد بندرعباس باچه رتبه ای قبول میشی اگه من
ادییات 30/دینی100/زمین30/زیست 40/شیمی10بزم دانشگاه آزاد بندر قبکل میشم
پاسخ: فاطمه عزیز ب این درصدها می توانید قبول شوید
نقل قول کردن
#27 امید 1395-07-26 15:24
سلام.من یک دانش آموز هستم ودر مدارس شبانه دارم پایه سوم{دی ماه }و پایه پیش دانشگاهی {خرداد ماه}رو پاس میکنم.من می خواستم برای کنکور 96برنامه ریزی کنم. می خواستم بگم من که هنوز کلاس های دروس پایه چهارم را نرفتم میشه برای کنکور برنامه ریزی کرد
پاسخ: امید عزیز بله می شود برنامه ریزی انجام داد که شما بتوانید هم دروس پایه چهارم را پوشش دهید و هم برای کنکور 96 برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی کنکور 96 را انجام دهید می توانید به هر دو هدفتان برسید
نقل قول کردن
#26 علي 1395-07-26 11:19
ايا ميشه رشته كاردانش را به رشته علوم تجربي تغيير داد؟چگونه؟
پاسخ: علی عزیز می توانید پیش دانشگاهی تجربی بگیرید و کنکور تجربی شرکت کنید
نقل قول کردن
#25 مژگان 1395-07-25 23:08
سلام ميشه رشته هاي بدون كنكور دانشگاه نجف اباد رو معرفي كنيد؟؟
پاسخ: مژگان عزیز تعداد رشته ها زیاد می باشد لطفا از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن
#24 سمیرا 1395-07-23 15:22
سلام نتایج کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد کی اعلام میشه
پاسخ: سمیرا عزیز نتایج کاردانی به کارشناسی 95 23 شهریور ماه اعلام می گردد
نقل قول کردن
#23 امیر 1395-07-22 03:29
سلام برای ثبت نام کاردانی چکارکنم متشکر
پاسخ: امیر عزیز بدون کنکور می خواهید وارد شوید یا با کنکور؟
نقل قول کردن
#22 احسان 1395-07-21 18:58
سلام .من انتخاب رشته کردم ودانشگاه دولتی اوردم. ایاامسال میتونم دوباره کنکور بدم.
پاسخ: احسان عزیز کنکور می توانید شرکت کنید ولی دانشگاه روزانه نمی توانید انتخاب نمایید
نقل قول کردن
#21 صدف 1395-07-17 03:27
سلام اگه خودمون بخوایم برای خودمون برنامه ریزی درسی کنیم اول باید دروس پایه رو بخونیم بعد بیایم دروس بالاتر رو بخونیم یا با کنار هم بخونیمشون یعنی درس یک زیست 1 رو میخونیم همراهش زیست پیش درس یک رو هم بخونیم یا نه اول یه پایه رو تموم کنیم بعد بریم برا پایه بعد ممنون میشم پاسخ بدید؟؟
پاسخ: صدف عزیز هیچ قاعده مطلقی برای نحوه خواندن یک فرد وجود ندارد ابتدا باید پایه دانش اموز بررسی گردد و سپس با توجه به ضعیف یا قوی بودن پایه برنامه ریزی کرد ولی در حالت کلی توصیه برای برنامه ریزی اینه که از پایه خوانده شود
نقل قول کردن
#20 پینار 1395-07-15 18:14
سلام.من دانشجوی رشته پرستاریم و میخوام تو آزمون علوم پایه شرکت کنم.میشه راهنماییم کنین از نظر رفرنس ها و منابع مطالعاتی و اینکه معدلم باید در چه رنجی باشه؟
ممنون
پاسخ: پینار عزیز شما می توانید برای دریافت رفرنس و منابع از مشاوران مرکز کمک بگیرید ذکر نام منبع و رفرنس تبلیغ محسوب می گردد که متاسفانه مجاز نمی باشیم
نقل قول کردن
#19 فاطمه کاظمی 1395-07-15 17:54
با سلام دیپلم تجربی دارم و رتبه امسالم خیلی بد شده و میخوام دانسگاه علمی کاربردی برم اما نمیدونم چه رشته ای داره و کدوم بهتره؟!
پاسخ: فاطمه کاظمی عزیز دانشگاه علمی کاربردی رشته های بسیار زیادی دارد که در سایت قرار داده شده است با کلیک بر روی علمی کاربردی در منو سایت می توانید لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده کنید
نقل قول کردن
#18 نیما 1395-07-15 16:34
باعرض سلام منابع دقیق کنکور 96 چی هست؟ و همچنین چه نوع نشری برای تست دروس مختلف انتخاب کنم.با تشکر
پاسخ: نیما عزیز ذکر نام منابع کمک آموزشی تبلیغ محسوب می گردد لطفا برای اطلاع از بهترین کتاب های کمک درسی از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن
#17 زهرا 1395-07-15 15:59
سلام ببخشید توروخدا کمکم کنید.میخوام کاردانی پیراپزشکی بدون کنکور برم.به شماره هاتون زنگ میزنم نمیگیره.الان فرصت ثبت نام دارم؟واس بهمن ماهم باشه مشکلی نیست.از لرستانم
پاسخ: زهرا عزیز مدرک شما چیه و معدل کتبی دیپلمتون چنده؟
نقل قول کردن
#16 شیداصالحی زاده 1395-07-15 12:22
سلام توکارنامه نهایی سبزی که سنجش داده رویه دوتارشته نیمه متمرکزخط سبزکشیده شده وجلوی نتیجش ورتبه من واخرین رتبه قبولی هیچی ننوشته معنیش یعنی چی ایا یعنی قبول نشدم یا اینکه جواباش هنوز نیومده؟؟؟
پاسخ: شیداصالحی زاده عزیز متاسفانه پذیرفته نشده اید
نقل قول کردن
#15 نیهان 1395-07-15 01:50
سلام وخسته نباشید،شرمنده من سال۹۰پیش تجربی رو خوندم والان میخام باز کنکور بدم خودم الان مهندسی شهرسازی میخونم اما علاقه شدیدی ب پزشکی دارم بهترین راه کار چیه؟واینکه کتابا عوض شده تاالان باید چیکار کنم؟
پاسخ: نیهان عزیز آخرین کتاب هایی که در کنکور از آن ها سوال طرح می گردد در بالا آمده شده است می توانید این کتاب ها را تهیه کنید برای کتاب های کمک آموزشی خوب نیز می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن
#14 عاطفه 1395-07-14 09:00
سلام من چطوری میتونم کنکور تجربی شرکت کنم .رشتم علوم انسانیه.ولیسانس هم خوندم .میخوام پزشکی بخونم
پاسخ: عاطفه عزیز شما می توانید با پیش دانشگاهی انسانی در کنکور علوم تجربیب شرکت کنید مشکلی وجود ندارد و وارد رشته پزشکی شوید
نقل قول کردن
#13 شیداصالحی زاده 1395-07-13 17:00
سلام میخواستم بدونم ایابامعدل کتبی14تجربی امکان قبولی دررشته های کاردانی یا تکمیل ظرفیت براساس سوابق تحصیلی پرستاری هست؟؟؟
پاسخ: شیداصالحی زاده نه متاسفانه امکان پذیر نیست
نقل قول کردن
#12 شیداصالحی زاده 1395-07-13 15:37
سلام ایا برایه تکمیل ظرفیت رشته پرستاری دانشگاه ازاد بنظرتون بامعدل کتبی14امکان قبولیم هست؟؟؟:(
پاسخ:شیداصالحی زاده عزیز نه متاسفانه در تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی رشته پرستاری وجود ندارد
نقل قول کردن
#11 شیداصالحی زاده 1395-07-13 15:35
سلام میخواستم بدونم برای تکمیل ظرفیت براساس سوابق تحصیلی دانشگاهایه غیردولتی رشته پرستاری هم جزوشون هست؟؟؟
پاسخ: شیدا صالحی زاده عزیز نه متاسفانه برای تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی رشته پرستاری وجود ندارد
نقل قول کردن
#10 زینب حمیدی 1395-07-12 11:26
سلام زینب هستم می خواستم بدونم بامعدل 11می توانم رشته پیراپزشکی باکنکور شرکت کنم
پاسخ: زینب حمیدی عزیز بله شما می توانید کنکور شرکت کده و وارد رشته پیراپزشکی شوید
نقل قول کردن
#9 تلناز 1395-07-11 07:50
سلام وقتتون بخیر
رشته علوم تجربی هستم و رتبم خیلی بد شده
میخوام هرطور شده دانشگاه ازاد بهداشت بخونم
ایا امکانش هست؟
پاسخ: تلناز عزیز در دانشگاه ازاد انتخاب رشته کردید؟
نقل قول کردن
#8 زینب 1395-07-08 22:26
باسلام.ببخشید من امسال کنکور دادم.بعد میتونم رشته بدون کنکوره حقوق دانشگاه ازاد بوشهر برم.البته خودم دارای مدرک تجربی هستم.و ساکن اصفهان.درضمن میخواسم ببینم خوبه این رشته ک میخوام برم یا نه
.باتشکر.
پاسخ: زینب عزیز بله شما می توانید وارد رشته حقوق بدون کنکور شوید برای مشاوره درباره رشته حقوق از مشاورا کمک بگیرید تا راهنماییتون کنن
نقل قول کردن
#7 نگار جابری 1395-07-07 12:40
تارخ کنکور سراسری 96کیه؟؟؟
پاسخ: نگار جابری عزیز زمان کنکور سراسری 96 ، 15 و 16 تیر ماه می باشد
نقل قول کردن
#6 نگار جابری 1395-07-07 12:38
سلام تاریخ کنکور سراسری96 کی برگزار میشود
پاسخ: نگار جابری عزیز تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 96 ، 15 و 16 تیر ماه می باشد
نقل قول کردن
#5 مهسااسدی 1395-07-06 14:22
من رشته ام کودکیاری کاردانی خوندم دوست دارم پرستاربشم یکی من راهنمایی کند خواهشا
پاسخ: مهسا اسدی عزیز شما باید از اول کنکور تجربی شرکت کنید و وارد رشته پرستاری شوید
نقل قول کردن
#4 سعيده 1395-07-05 08:40
سلام.يه برنامه ريزي هم بزاريد رو سايت تا ما نخوايم ديگه بامشاوران تماس بگيريم.
سعیده عزیز برنامه ریزی برای هر شخص متفاوت با شخص دیگر می باشد و یک برنامه مطلق نمی باشد زیرا روحیه و شرایط افراد متفاوت می باشد و هر برنامه باید مخصوص خود شخص باشد
نقل قول کردن
#3 زهراقنواتی 1395-07-02 00:05
سلام آیا میشه با مدرک قبولی سوم تجربی سال 93.مهرماه 95بدون خوندن پیش دانشگاهی در رشته نقشه کشی معماری دانشگاه ماهشهر ادامه تحصیل بدم یا نیاز به پیش دانشگاهی و کنکور داره
پاسخ: زهرا قنواتی عزیز بله شما می توانید در مقطع کاردانی پیوسته ثبت نام کرده و وارد رشته نقشه کشی معماری شوید
نقل قول کردن
#2 نازی 1395-06-27 22:48
سلام .چگونه میتوانم بایک برنامه ریزی دقیق ومنابع خوب وزشکی قبول بشم ؟
پاسخ: نازی عزیز از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن
#1 عباس گلشن 1395-06-02 17:11
سلام درباره کاردانی به کارشناسی علوم ازمایشگاه لطفا اطلاع واگاهی ندارم ایا بروجرد داره یانه
پاسخ: عباس گلشن عزیز مدرک کاردانی شما چیه؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید