سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 مشاوره خانواده | مشاوره طلاق

مشاوره طلاق و بعد از طلاق

معنی طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از همدیگر است و همینطور هر حقی که میان همسران تا قبل از آن وجود داشته از بین می رود. زمانی که رابطه زناشویی مانند قبل مستحکم نباشد معمولا طلاق اتفاق می افتد. در طلاق اجتماعی، وقتی که در دوستی ها تغییری ایجاد شود و زن و مرد طلاق گرفته با آن سر و کار داشته باشند این نوع طلاق صورت می گیرد. طلاق روانی، زمانی اتفاق می افتد زوج، وابستگی عاطفی به همسرش را قطع کند و بخواهد به تنهایی زندگی کند.

بعد از طلاق ممکن است نبود ناگهانی همسر در فرد مقابل احساس اضطراب و نگرانی ایجاد کند. معمولاً بعد از طلاق زنان بیشتر از مردان از نظر اقتصادی ضرر می‌بینند. اما با این حال ممکن است بعضی از زنان و مردان بعد از طلاق باز هم ازدواج کنند.

در این میان کودکانی که والدینشان از ازدواج خود راضی نیستند اما باز هم به زندگی مشترکشان ادامه می دهند، ممکن است بیشتر به اضطراب یا افسردگی مبتلا شوند. کودکان بزرگ‌تر بهتر می‌توانند انگیزه‌های پدر و مادرشان را برای طلاق درک کنند. کودکان بعد از جدایی پدر و مادر وقتی که هم با پدر و هم با مادر رابطه مداوم دارند، در وضعیت بهتری به سر می برند.

تصمیم گرفتن برای طلاق می تواند یکی از تصمیمات بسیار بزرگی باشد که زوجین برای زندگی خود می گیرند.

میتوانید برای استفاده از مشاوره طلاق با مشاورین مجرب ما در تماس باشید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

مشاوره طلاق و بعد از طلاق

مطالب مفید

مشاوره طلاق

طلاق روانی

طلاق اجتماعی

ازدواج ناموفق

طلاق عاطفی

معنی طلاق

معنی عاطفی

معنی طلاق روانی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید