تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده

📚 خلاصه ای از مقاله دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده:

مشاوره خانواده

مشاوره قبل و بعد از ازدواج یک ازدواج موفق آرزوی هر دختر و پسری است که می خواهند سالین سالی را با یکدیگر زندگی کنند. اما همه ی آن ها نمی دانند که چگونه می توانند با یکدیگر به این آرزو برسند، هر دختر و پسری برای داشتن یک ازدواج موفق باید قبل و بعد […]

دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده

دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده

دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده

مشاوره قبل و بعد از ازدواج

یک ازدواج موفق آرزوی هر دختر و پسری است که می خواهند سالین سالی را با یکدیگر زندگی کنند. اما همه ی آن ها نمی دانند که چگونه می توانند با یکدیگر به این آرزو برسند، هر دختر و پسری برای داشتن یک ازدواج موفق باید قبل و بعد از ازدواج مطالبی را بدانند و برای بهتر زندگی کردن راه های پیشنهادی را به کار گیرند.

پیشنهاد هایی برای ازدواج موفق

به دنبال ایجاد فرصت ها برای شناخت روحیات همدیگر در دوران قبل از ازدواج باشید.

در دوران قبل از ازدواج در مورد مسائل مهم صحبت کنید و سعی کنید مسائلی را که از اهمیت کمتری برخوردار هستند را به بعد از ازدواج موکول کنید. مدت زمان دوران نامزدی نباید عجولانه و خیلی کم و یا خیلی زیاد باشد.

در سن مناسب ازدواج کنید تا به بلوغ عاطفی مناسب رسیده باشید.

این نکته یادتان باشد که بهتراست وقتی در حال یک گفت و گوی داغ هستید، برای داشتن لحن مناسب از شوخ طبعی استفاده کنید و به کار بردن واژه های محبت آمیز را فراموش نکنید.

آموزش قبل از ازدواج و یا مشاوره می‌تواند به شما کمک کند. زوج هایی که قبل از ازدواجشان مشاوره داشته اند از رضایت خاطر بیشتری در دوران بعد از ازدواج برخوردار بوده اند.

 اجازه ندهید بحث هایتان به جنگ تبدیل شود.

بحث کردن قسمت طبیعی یک رابطه است و یک زوج موفق در مواردی باید با یکدیگر بحث کنند. بحث کردن بین زوجین از طلاق پیشگیری می‌کند. مواردی که در هنگام بحث کردن باید از آنها دوری کرد: انتقاد، تحقیر، حالت دفاعی و کارشکنی.  

مشاوره قبل و بعد از ازدواج

زمان های خالیتان را با هم پر کنید.

هر دوی شما نیاز دارید که منافع فردیتان را داشته باشید، اما اگر هر کدام زندگی خود را تفکیک کنید به طلاق عاطفی نزدیک می شوید. شما می توانید با یکدیگر همراه  باشید و با داشتن فعالیت ها و سرگرمی های مشترک از کنار هم بودن لذت ببرید.

در کارهای روزانه شریک هم باشید.

مودب بودن را با همدیگر تمرین کنید.

در بعضی موارد ما با همدیگر بدون کمترین احترام رفتار می‌کنیم و نمی دانیم که چقدر این رفتار می‌تواند برای رابطه خطر ساز باشد. باید سعی کنیم با یکدیگر به گونه ای احترام آمیز صحبت کنیم، تعارفات  و متشکرم را بیشتر از کلمات منفی بکار ببرید.

اگرمشکل دارید از مشاور کمک بگیرید.

بعد از ازدواج هیچ چیز تغییر نمی‌کند.

ازدواج مانند هندوانه در بسته است و تا هنگامی که زیر یک سقف نرفته باشید نمی دانید که چه خواهد شد. اما اگر شما فکر می‌کنید که بعد از انگشتر دست کردن همه چیز آنطور می شود که شما می‌خواهید، سخت در اشتباه هستید. شما نمی توانید طرف مقابلتان را تغییر دهید، پس کسی را انتخاب کنید که آن چیزی را بخواهد که شما می‌خواهید.

می توانید برای مشاوره قبل از ازدواج و بعد از ازدواج با متخصصین ما در ارتباط باشید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

مطالب مفید

مشاوره خانواده

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره بعد از ازدواج

روابط زناشویی

طلاق عاطفی

دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده

دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

دوران قبل و بعد از ازدواج | مشاوره خانواده

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل