سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره تحصیلی | برنامه ریزی تحصیلی و کنکور 96

کنکور 96

وقتشه که برای کنکور 96 برنامه ریزی تحصیلی حرفه ای داشته باشیم، 4 تا عامل مهم برای کنکور 96 هست که بهتره با توجه به اونها پیش بریم تا موفق بشیم:

 در ابتدا این که آشنایی و تسلط کامل روی تست های کنکور سال های قبل و مهمتر از همه تسلط روی کتابهای درسی

منظور از تسلط داشتن روی کتاب درسی و یا تست این نیست که آنها را حفظ کنیم و یا جای گزینه های درست را به خاطر بسپاریم. در برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره تحصیلی کنکور 96 منظور از تسلط داشتن این است که کمی مفهومی تر از سال های گذشته به مطالب هر درس نگاه کنیم. این به این دلیل است که تست های کنکور هر سال مفهومی تر از سال قبل می شوند و از حالت حفظی خارج می شوند.

اگر به دنبال اساتید خوب برای هر درس هستید باید ابتدا برنامه ریزی تحصیلی مناسب برای کنکور 96 داشته باشید تا بدانید برای چه درسی بیشتر نیاز به یک استاد دارید. در مرحله بعد هر آموزشگاه و هر استادی را که برای درس مورد نیازتان برای کنکور 96 انتخاب کردید باید ببینید که کارنامه کاری استاد مورد نظر در چه سطحی قرار دارد.

دوم، اگر از هدفی که برای آیندتان در نظر گرفته اید مطمئن هستید، تلاشتان را نسبت به هدفتان تنظیم کنید.

مشاوره تحصیلی کنکور 96 می گوید: دانش آموزانی که خیلی سرحالند ولی درعین حال نمی خواهند خودشان را خسته کنند نباید انتظار زیادی داشته باشند که بتوانند در دانشگاه سراسری در کنکور 96 قبول شوند. همه ما می دانیم که قبولی در دانشگاه سراسری در کنکور 96 کار آسانی نیست. بنابراین اگر هدف بزرگی برای آینده دارید باید به اندازه بزرگی هدفتان برای آن تلاش کنید.

مورد سوم این است که برای آزمایش خودتان می توانید در آزمون های آزمایشی برای آمادگی در کنکور 96 شرکت کنید.

یک برنامه ریزی تحصیلی مناسب به شما این راه را نشان می دهد که به جای نگرانی مدام از کنکور 96 میتوانید به صورت هفتگی با ماهانه در آزمون های آزمایشی برای شرکت در کنکور 96 استفاده کنید.

مورد چهارمی که حتما باید برای رسیدن به موفقیت در کنکور 96 از آن استفاده کنید داشتن برنامه ریزی تحصیلی مناسب است. در واقع بهتر است بگوییم اگر برای کنکور 96 برنامه ریزی تحصیلی نداشته باشید بهتر است که در کنکور شرکت نکنید چون احتمال قبولیتان در کنکور 96 خیلی کم خواهد بود.

برای استفاده از مشاوره تحصیلی بهتر و برنامه ریزی تحصیلی مناسبتر پیشنهاد میکنیم تا با کادر حرفه ای مشاوره تحصیلی ما در ارتباط باشید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

کنکور96

 مطالب مفید

برنامه ریزی تحصیلی

مشاوره تحصیلی

کنکور 96

مشاوره تحصیلی کنکور 96

برنامه ریزی تحصیلی کنکور 96

تست زنی کنکور 96

آمادگی برای کنکور 96

آموزشگاه تست زنی کنکور 96

مشاور تحصیلی کنکور

مشاور تحصیلی کنکور 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید