سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره تحصیلی | خواندن درس ریاضی

درس ریاضی

درس ریاضی جزء دروسی است که نمی شود مانند دروس دیگر آن را حفظ کرد و یا فقط خواند. درس ریاضی درسی حل کردنی است یعنی تا زمانی که مسائل آن را حل نکنیم یاد نمی گیریم. برای شروع خواندن درس ریاضی بهتر است اول از همه برای خودمان مشخص کنیم که انتظار گرفتن چه نمره ای از خودمان را داریم. در درس ریاضی در این مرحله که تصمیم می گیرید چه نمره ای بگیرید در حال انجام دادن مهمترین کار هستید. وقتی تصمیمتان را برای نمره بالا در درس ریاضی گرفتید آن را برای خودتان در جایی بنویسید و در محلی قرار دهید که هر روز بتوانید ببینید. باید سعی کنید که در درس ریاضی نمره بالاتر از 18 را برای خودتان در نظر بگیرید. اگر در درس ریاضی میتوانید به صورت قسمت به قسمت مباحث را بخوانید بیشتر می توانید با این کار به مغز خودتان کمک کنید. چون فرصت یادگیری مطالب بیشتری را خواهید داشت.

برنامه ریزی تحصیلی درس ریاضی

سعی کنید در برنامه ریزی تحصیلی خود  در هر روز درس ریاضی را بگنجانید. همانطور که دروس تازه تدریس شده را در همان روزی که تدریس شده می خوانید درس ریاضی خود را هم درهمان روز که تدریس می شود مرور کنید. این کار باعث می شود تا میزان یادگیری شما در درس ریاضی بالا برود.
وقتی درس ریاضی را یاد می گیریم برای مرور بهتر است بعد از ظهر همان روز یک کاغذ برداریم و نکات و سوالات خود را بنویسیم و در فرصتی مناسب از استاد آن درس سوالاتمان را بپرسیم.

شما می توانید برای گرفتن مشاوره درس ریاضی از مشاورین حرفه ای ما راهنمایی بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

درس ریاضی

مطالب مفید

خواندن درس ریاضی

برنامه ریزی تحصیلی

برنامه ریزی تحصیلی ریاضی

روش خواندن درس ریاضی

تدریس درس ریاضی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی درس ریاضی

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید