سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره تحصیلی | مشاور تحصیلی و دانش آموز

مدرسه و مشاور تحصیلی

مشاور تحصیلی از عوامل مهمی محسوب می شود که در مدرسه می تواند به مشکلات خانوادگی، تحصیلی، عاطفی و... دانش آموز کمک کند. اما باز با این حال خیلی از مدارس مشاور تحصیلی ندارند و در نتیجه ممکن است دانش آموز پیشرفتی نکند. مدارسی هم که مشاور تحصیلی دارند ممکن است به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان، مشاور تحصیلی نتواند پاسخگوی دانش آموزان باشد.

مشاور تحصیلی مدرسه نقش مهمی را در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا می کند. مشاور تحصیلی مسئولیت ها و وظایف مهمی را به عهده دارد. این مسئولیت ها و وظایف شامل: مهارت های مطالعه، تقویت تحصیلی، مشاوره خصوصی و مشاوره شغلی می باشد. مشاور تحصیلی مدرسه باید با خانواده دانش آموز در ارتباط باشد و برای موفقیت دانش آموز تلاش کند.

مدرسه و مشاور تحصیلی

از نگاه یک مشاور تحصیلی، بعضی از مدارس از اهمیت وجود مشاور اطلاع ندارند و بنابراین تلاشی برای موفقیت دانش آموز انجام نمی دهند. در بیشتر این مدارس معلم، نقش مشاور را نیز ایفا می کند. در صورتی که یک مدیر آموزشی باید بداند که وجود مشاور تحصیلی در مدرسه بسیار مهم است. اما مدیران باید در نظر داشته باشند که مشاور تحصیلی که تبحر بسیار زیادی در مشاوره تحصیلی دارد باید با اصول درست دانش آموز را راهنمایی کند.

در مواقعی که دانش آموزان احساس نیاز به مشاور تحصیلی دارند می توانند از مشاوران تحصیلی در آموزشگاه های معتبر استفاده کنند.

شما می توانید برای مشاوره تحصیلی با مشاورین ما تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

مدرسه و مشاور تحصیلی

مطالب مفید

مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی و دانش آموز

مدرسه و مشاوره تحصیلی

برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید