سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

منابع کنکور سراسری 96 | مشاوره تحصیلی

منابع کنکوری برای دانش آموزان

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور از مقطع تحصیلی راهنمایی به فکر کنکور هستند و برای موفقیت در این مرحله سریع تر شروع به درس خواندن می کنند. مشاور تحصیلی حرفه ای می تواند ساعت مطالعه مفید دانش آموز را در نظر بگیرد و طبق توانایی دانش آموز منابع کنکور را برای کنکور به او معرفی کند. منابع کنکور برای هر درسی متفاوت است و به توانایی دانش آموز بستگی دارد. اگر نمرات و معدل دانش آموز بالا باشد و وضعیت تحصیلی او نمایانگر تلاش زیاد و خوب بودن در درس هایش باشد مشاور تحصیلی می تواند منابع کنکوری قوی را به دانش آموز معرفی کند.

برای معرفی منابع کنکور مشاور تحصیلی باید ابتدا، حداقل به مدت یک هفته دانش آموز را ارزیابی کند. این ارزیابی راه های مختلفی دارد. مانند:

ارزیابی آخرین نمرات در هر درس

ارزیابی معدل سال قبل

برگزاری آزمون از دروس مختلف پس از یک هفته

پرسش شفاهی از هر درس به صورت رندوم

منابع کنکوری برای دانش آموزان

برنامه ریزی درسی کنکور و مشاوره تحصیلی و معرفی منابع روشی است که از آن برای درس خواندن تمامی دانش آموزان استفاده می شود. اگر برنامه ریزی تحصیلی کنکور به درستی به دانش آموزان داده شود هم دانش آموز و هم والدین دانش آموز پیشرفت چشمگیر دانش آموز را می بینند.

مشاور تحصیلی و منابع کنکور نقش مهمی در موفقیت دانش آموز دارد. البته باید توجه داشت که یک مشاوره تحصیلی حرفه ای و خوب در کنار انجام برنامه ریزی تحصیلی و معرفی منابع برای دانش آموز سعی در ایجاد ارتباط درمورد مشاوره عاطفی و مشاوره خانواده دارد. در زمان های حساس دوران تحصیل دانش آموزان نیاز بیشتری به مشاوره تحصیلی کنکور و مشاوره خانواده پیدا می کنند. به همین دلیل مشاور تحصیلی باید سعی کند که بیشتر با دانش آموز و خانواده اش در ارتباط باشد.

منابع کنکوری برای دانش آموزان

مهمترین اصلی که یک مشاور تحصیلی کنکور برای برنامه ریزی درسی باید رعایت کند این است که با نوع درس خواندن دانش آموز آشنا باشد و طبق نوع درس خواندن برای او برنامه ریزی درسی کند. در کنار برنامه ریزی درسی، مشاور تحصیلی می تواند منابع کنکوری هم معرفی کند.

مهم ترین منابع کنکوری در سال 96 ابتدا کتاب های درسی هستند. در درجه دوم جزوه های دانش آموزان و سپس کتاب های تستی هستند.

برای دریافت منابع کامل تر با مشاوران تحصیلی مجرب ندای مشاور در ارتباط باشید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

منابع کنکوری برای دانش آموزان

مطالب مفید

کنکور سراسری

کنکور آزاد

کنکور 96

منابع کنکور ریاضی

منابع کنکور تجربی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید