سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 

 مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه

 انسان در مسیر زندگی با فراز و نشیب های فراوانی روبه رو می شود که برخی از آنها سرنوشت ساز هستند از جمله آنها می توان به انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل اشاره کرد . انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و نمی توان این دو را جدا از هم در نظر گرفت .  انتخاب رشته تحصیلی به شکلی مقدمه انتخاب شغل است به طوری که رشته تحصیلی مدرسه و دانشگاه راه ورود به مشاغل...

 مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه

انسان در مسیر زندگی با فراز و نشیب های فراوانی روبه رو می شود که برخی از آنها سرنوشت ساز هستند از جمله آنها می توان به انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل اشاره کرد . انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و نمی توان این دو را جدا از هم در نظر گرفت .  انتخاب رشته تحصیلی به شکلی مقدمه انتخاب شغل است به طوری که رشته تحصیلی مدرسه و دانشگاه راه ورود به مشاغل وابسته به آن رشته است .

با توجه به تعاریف و موارد ذکر شده این نکته قابل فهم و درک است که دانشجوی بی علاقه به رشته تحصیلی خود ، مهارت و توانایی لازم برای شغل متناسب با رشته تحصیلی خود را به دست نخواهد آورد و در آینده نیز شغل مورد نظر را با علاقه و رضایت انجام نخواهد داد و در نتیجه سرمایه یک کشور که آن هم سرمایه نیروی انسانی می باشد بدون هیچ بهره وری از بین می رود .

با توجه به اهمیت شغل و ارتباط آن با پیشرفت یک کشور سامانه ندای مشاور سعی دارد رشته های دانشگاهی و زمینه های شغلی وابسته به آن را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور معرفی کند تا این عزیزان بتوانند با شناخت و آگاهی بهتر رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند .

 مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه توسط مشاورین مجرب سامانه ندای مشاور

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

معرفی رشته های گروه ریاضی

معرفی رشته های گروه تجربی

معرفی رشته های گروه انسانی

معرفی رشته های گروه هنر

معرفی رشته های گروه زبان

مشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته دانشگاه و آشنایی با رشته های دانشگاهی و آینده شغلی رشته های دانشگاهی

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مشاوره در انتخاب رشته مناسب در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد95 مرکز مشاوره دانشگاه ازاد در انتخاب رشته دانشگاه ازاد اولویت بندی رشته ها مهم است؟ انتخاب رشته کنکور سراسری انتخاب رشته مجازی کنکور کاردانی به کارشناسی انتخاب رشته دانشگاه مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه مشاوره تحصیلی انتخاب رشته معرفی رشته های گروه ریاضی معرفی رشته های گروه تجربی معرفی رشته های گروه انسانی معرفی رشته های گروه هنر معرفی رشته های گروه زبان مشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته دانشگاه مشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته دانشگاه و آشنایی با رشته های تحصیلی آشنایی با رشته های تحصیلی بازار کار رشته های دانشگاهی آینده شغلی رشته های دانشگاهی مشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته دانشگاه و آشنایی با رشته های دانشگاهی و آینده شغلی رشته های دانشگاهی انتخاب رشته مجازی انتخاب رشته آنلاین مشاوره تحصیلی رایگان آشنایی با رشته ها انتخاب رشته دانشگاه سراسری انتخاب رشته دانشگاه آزاد انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته دانشگاه پیام نور انتخاب رشته دانشگاه دولتی انتخاب رشته دانشگاه سما انتخاب رشته دانشگاه فنی و حرفه ای

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید