سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ، که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار گردید ، شرکت کرده اند ، چنانچه واجد شرایط باشند می توانند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نمایند. آگاهی از زمان ، نحوه ، شرایط و نکات مهم پیرامون انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 99 از نکات مهمی است که داوطلبان علاقه مند به تحصیل در واحد های دانشگاه آزاد باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

از سال 96 تا کنون فقط یک آزمون برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد در کشور برگزار می گردد. علاوه بر دانشگاه های سراسری ، دانشگاه آزاد با توجه به مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو ، در دوره های تحصیلات تکمیلی و در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو می نماید.

کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در کارنامه اولیه داوطلبان درج گردیده است.

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

هر ساله تقریبا سه هفته بعد از برگزاری آزمون نتایج اولیه داوطلبان در قالب کارنامه منتشر می شود و بعد از آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 دانشگاه های سراسری آغاز می گردد. بعد از پایان یافتن انتخاب رشته دانشگاه های سراسری اعم از دانشگاه های روزانه ، شبانه (نوبت دوم) ، غیر انتفاعی ، پیام نور و پردیس خودگردان انتخاب رشته دانشگاه آزاد شروع می شود.

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 99 ، طبق روال سال های گذشته در اواخر خرداد ماه یا اوایل تیرماه 99 انجام می گیرد.

نحوه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

همانطور که بیان شد انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بصورت مجزا و ازطریق سایت دانشگاه آزاد برگزار خواهد شد و داوطلبان جهت ورود به سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد نیازمند کد دسترسی خواهند بود. تمامی داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 99 شرکت کرده اند در زمان دریافت کارنامه اولیه خود ، چنانچه مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شده باشند کد دسترسی انتخاب رشته آنان در سامانه دانشگاه آزاد ، توسط سازمان سنجش آموزش کشور و در پایین کارنامه اولیه آن ها درج خواهد شد.

داوطلبان واجد شرایطی که علاقه مند هستند تا در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از واحد های دانشگاه آزاد به ادامه تحصیل بپردازند باید در زمان مقرر به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند. هر داوطلب مجاز است حداکثر 100 کد رشته محل را از میان رشته های ارائه شده انتخاب کند.

توصیه می کنیم پیش از اقدام به انتخاب رشته ابتدا دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد را دانلود کرده و به دقت آن را مطالعه نمایید تا از شرایط و ضوابط انتخاب رشته آگاهی کسب کنید. برای سهولت دسترسی به این دفترچه ، لینک آن را در جدول پایین قرار داده ایم که فقط کافیست برای دریافت آن ، بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

دریافت دفترچه های انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

(به محض انتشار ، لینک فعال می شود)

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 با طی کردن دو مرحله انجام می گیرد ؛ اول پرداخت هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 99 و دریافت شناسه و رمز عبور و دوم ورود به سامانه و ثبت کد رشته های مورد نظر.

در پایان و بعد از ثبت کد رشته های مورد نظر خود حتما رسید انتخاب رشته خود را در قالب یک شماره پیگیری از سایت دریافت نمایید. بدیهی است در صورت عدم دریافت کد پیگیری انتخاب های شما در سیستم ثبت نشده اند و باید مجددا به ثبت آن ها بپردازید.

مشاوره انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

مطمئنا همه شما عزیزان مستحضر هستید که انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین با مطالعه این قسمت و در صورت نیاز می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور تماس بگیرید و یک انتخاب رشته ایده آل و مطلوب داشته باشید.

توجه کنید که مهم ترین نکته ای که بایستی هنگام انتخاب رشته رعایت کنید چینش کد رشته محل ها بر اساس علاقه تان می باشد ؛ به این صورت که 100 انتخاب خود را به سه قسمت تقسیم کنید و چند انتخاب اول خود را به رشته های مورد علاقه خود و بدون توجه به رتبه و ترازتان اختصاص دهید. چند انتخاب بعدی را نیز به رشته هایی که با توجه به رتبه و ترازتان امکان قبولی در آن ها وجود دارد اختصاص دهید و چند انتخاب آخر را نیز مختص رشته هایی قرار دهید که امکان قبولی شما در آن رشته ها بسیار بالاست ولی علاقه چندانی به آن ها ندارید و تنها در صورت اجبار و عدم قبولی در دو دسته اول مایل به ادامه تحصیل در آن رشته ها هستید.

توجه کنید که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی انجام می شود و شما داوطلبان گرامی تنها در صورت خرید شناسه و رمز اینترنتی می توانید نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 نیز نهایتا 3 الی 4 هفته پس از انتخاب رشته بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیرد.

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور