سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام می گردد و دانش آموزان میتوانند با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام خود ، نتایج آزمون تیزهوشان 98 رو مشاهده نمایند. 

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 اعلام شد

جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان 98 99 و اعتراض به نتایج تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸ و آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۷-۹۸ داوطلبان و اولیاء آن ها پیگیر نتایج آزمون می شوند. در این مطلب قصد داریم تا برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98 99 ، سامانه دریافت نتایج تیزهوشان، پاسخنامه آزمون تیزهوشان، اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، لیست ذخیره های آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مطالبی را بیان کنیم.

در آخر اگر برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 98 99 یا سایر موارد نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم و نهم

آزمون تیزهوشان در خرداد ماه برای بایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار شد و بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 همه ساله بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان در دهه اول تیرماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد. اما در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در سامانه ندای مشاور تماس بگیرند.

سامانه دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

از سه سال گذشته و بعد از اجرای سیستم آموزشی جدید شش-سه-سه در کشور، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و سامانه ثبت نام، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند. www.azmoon.medu.ir تنها سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان می باشد.

جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان 98 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

راهنمای ثبت نام در آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم 97 بصورت اینترنتی می باشد.داوطلبان برای ثبت نام تیزهوشان 97 باید کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان را خریداری کنند.نحوه دریافت کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان 98-97 از طریق سایت سمپاد می باشد.

برای موفقیت در آزمون مدارس تیزهوشان باید از منابع آزمون تیزهوشان آگاهی داشت و منابع دقیق و کاملی را مطالعه کرد و با توجه به اینکه ضریب دروس آزمون تیزهوشان متفاوت می باشد باید دروسی که ضریب بالایی در آزمون تیزهوشان دارند را با برنامه ریزی مناسب مطالعه کرد.نمونه سوالات آزمون تیزهوشان سال های گذشته منابع مفیدی برای قبولی در آزمون تیزهوشان هستند که داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 97 میتوانند از طریق دانلود نمونه سوالات تیزهوشان، آنها را مطالعه کنند.

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان 97

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان در دفترچه ثبت نام تیزهوشان 97 قید شده است و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 97 میتوانند برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان،دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 را دانلود کنند.سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 اعلام شد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 98-97 و شرایط ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 98-97 اعلام شد.یکی از شرایط ثبت نام تیزهوشان 97 معدل کل می باشد.یعنی حداقل معدل مورد نیاز برای شرکت در آزمون تیزهوشان 98-97 می باشد.معدل مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام تیزهوشان 98-97 در پایه تیزهوشان ششم به هفتم کسب نمرات خیلی خوب می باشد.معدل مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام تیزهوشان 98-97 در پایه تیزهوشان نهم به دهم کسب معدل بالای 18 می باشد.

لیست مدارس تیزهوشان 97

لیست مدارس تیزهوشان 97 اعلام شد. لیست مدارس تیزهوشان تهران و لیست مدارس تیزهوشان کشور در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-97 اعلام میشود.دفترچه ثبت نام تیزهوشان 98-97 بر روی سایت ثبت نام تیزهوشان 98-97 بارگزاری شده است.

لیست مدارس تیزهوشان 97 شامل لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 و لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 می باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان 97

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 مشخص شد.ثبت نام تیزهوشان 97 در دو دوره تیزهوشان هفتم و تیزهوشان دهم برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان دارای شرایط اختصاصی و عمومی می باشد.

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

برای ثبت نام تیزهوشان روی استان مورد نظرتان کلیک کنید ...

ثبت نام تیزهوشان آذربایجان شرقی

ثبت نام تیزهوشان آذربایجان غربی

ثبت نام تیزهوشان اردبیل

ثبت نام تیزهوشان اصفهان

ثبت نام تیزهوشان البرز

ثبت نام تیزهوشان ایلام

ثبت نام تیزهوشان بوشهر

ثبت نام تیزهوشان تهران

ثبت نام تیزهوشان شهرستانهای تهران

ثبت نام تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی

ثبت نام تیزهوشان خراسان رضوی

ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی

ثبت نام تیزهوشان خوزستان

ثبت نام تیزهوشان زنجان

ثبت نام تیزهوشان سمنان

ثبت نام تیزهوشان سیستان و بلوچستان

ثبت نام تیزهوشان فارس

ثبت نام تیزهوشان قزوین

ثبت نام تیزهوشان قم

ثبت نام تیزهوشان کردستان

ثبت نام تیزهوشان کرمان

ثبت نام تیزهوشان کرمانشاه

ثبت نام تیزهوشان کهگیلویه و بویراحمد

ثبت نام تیزهوشان گلستان

ثبت نام تیزهوشان گیلان

ثبت نام تیزهوشان لرستان

ثبت نام تیزهوشان مازندران

ثبت نام تیزهوشان مرکزی

ثبت نام تیزهوشان هرمزگان

ثبت نام تیزهوشان همدان

ثبت نام تیزهوشان یزد

مرکز مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

www.azmoon.medu.ir

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام تیزهوشان 98-97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام تیزهوشان

سوالات بسیاری از طرف والدین درباره آزمون تیزهوشان پرسیده می گردد و به نوعی می توان گفت آزمون تیزهوشان استرس بسیار زیادی را به والدین و دانش آموزان وارد می کند. ولی بحث های زیادی پیرامون مدارس تیزهوشان وجود دارد برای مثال آیا آزمون تیزهوشان خوب است یا بد؟ آیا هر دانش آموزی با ورود به مدارس تیزهوشان موفق می شود؟مزایای مدارس تیزهوشان نسبت به سایر مدارس؟

مدارس تیزهوشان برای سالتحصیلی 98- 97 از میان داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 97 ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام تیزهوشان 98- 97 در دو پایه تیزهوشان ششم به هفتم و تیزهوشان نهم به دهم می باشد.برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان 98- 97 دانش آموزان باید شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان 98- 97 را داشته باشند. شرایط شرکت در ثبت نام تیزهوشان در دفترچه ثبت نام تیزهوشان ذکر می شود.

بخاطر محدود بودن ظرفیت مدارس تیزهوشان،ثبت نام تیزهوشان سال 97 جو رقابتی بالایی در بین داوطلبان آزمون تیزهوشان 97 ایجاد می کند و سطح آزمون تیزهوشان 97 بسیار بالا می باشد. داوطلبان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان 97 باید از منابع مفید و موثری برای قبولی در امتحان تیزهوشان استفاده کنند.

دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان 98- 97 می باشند میتوانند برای دریافت مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان 97 با مشاورین ما تماس بگیرند.

 نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 97

دانش آموزانی که متقاضی ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 می باشند برای آشنایی با سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 97 و سطح آزمون تیزهوشان میتوانند نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را دانلود کرده و مطالعه کنند.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم کلیک کنید.

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان در قالب دفترچه ثبت نام تیزهوشان 97 منتشر می شود. دانش آموزان شرکت کننده در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 برای آمادگی بیشتر در جلسه آزمون تیزهوشان 97 میتوانند از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان سال های گذشته بهره مند شوند.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با پاسخنامه کلیک کنید.

ثبت نام تیزهوشان 97

زمان و تاریخ ثبت نام تیزهوشان 97 اعلام شد. ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 از بیست و هشتم فروردین ماه شروع می شود و کلیه داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال 97 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم سال 97 می توانند در آزمون تیزهوشان 97 ثبت نام نمایند. ثبت نام تیزهوشان در دو پایه تیزهوشان هفتم و تیزهوشان دهم می باشد و البته ثبت نام آزمون میان پایه تیزهوشان را هم شامل می شود.

با توجه به اینکه ثبت نام مدارس تیزهوشان در سال های اخیر داوطلبان زیادی را را به سمت خود جلب کرده انتظار می رود در ثبت نام تیزهوشان 97 داوطلبان بیشتری شرکت کنند و آزمون تیزهوشان 97 سطح رقابت بالایی داشته باشد.

بخاطر جو رقابتی بالایی که در آزمون تیزهوشان حاکم می باشد، نیازمند این است که داوطلبان حاضر در آزمون تیزهوشان 97 که قصد شرکت در ثبت نام تیزهوشان 97 را دارند برنامه ریزی مناسبی برای موفقیت در مدارس تیزهوشان 97 داشته باشند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان

داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پس از انجام ثبت نام اولیه در مدارس تیزهوشان باید برای تکمیل ثبت نام مدارس تیزهوشان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام کنند. پرداخت وجه تیزهوشان بصورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان می باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 می باشند برای شرکت در آزمون تیزهوشان 97 باید کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 را تهیه کنند.کارت ورود به جلسه امتحان تیزهوشان حاوی مشخصات داوطلبی ثبت نام تیزهوشان و شماره داوطلبی آزمون تیزهوشان می باشد.تاریخ صدور کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97

لیست مدارس تیزهوشان کشور

ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 97

 دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 

دانلود نمونه سوالات آزمون هفتم تیزهوشان

نحوه ثبت نام تیزهوشان 97

سایت ثبت نام تیزهوشان 97

 

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پس از برگزاری آزمون تیزهوشان و بر اساس زمان بندی سایت سمپاد اعلام می شود. بر اساس سال های اخیر و  تقویم آموزشی سایت استعدادهای درخشان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان معمولا دو هفته یک ماه پس از برگزاری آزمون می باشد. یعنی با توجه به اینکه اکثر دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان شرکت می کنند معمولا داوطلب شرکت در ثبت نام مدارس نمونه دولتی هم می باشند و به همین دلیل قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی، نتایج آزمون تیزهوشان اعلام نمی شود.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 98-97

زمان و راهنمای ثبت نام پدیرفته شدگان آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 98-97

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

برای اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

لیست ذخیره های مدارس نمونه دولتی

لیست ذخیره های آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج نمونه دولتی

اعتراض به نتایج تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

www.sampad.medu.ir

www.saja.medu.ir

hoosh.medu.ir

azmoon.medu.ir اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم 96-95 www.sampad.medu.ir اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 96 95 اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم 95 سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد و مدارس نمونه دولتی در سال 95 نتایج ازمون تیزهوشان خرداد سال 96-95 اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد 95 96 اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 95 نتایج ازمون تیزهوشان سال 95 سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های آموزش و پرورش استان البرز سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های آموزش و پرورش اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره اول متوسطه 95-96 نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 95 اعلام نتایج ازمون ورودی مدارس استعداد های درخشان تیزهوشان اعلام نتایج ورودی هفتم تیزهوشان 95 مرکز مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 96-97 ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 96 ثبت نام تیزهوشان 97 دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با پاسخنامه www.snd.medu.ir tizhooshan

دیدگاه‌ها   

0 #2 اسدزاده 1397-10-18 16:45
سلام خسته نباشید - برای ثبت نام مدارس تیزهوشان 98 چیکار باید کنم؟ از چه سایتی میشه اقدام کرد؟
ندای مشاور : ثبت نام مدارس تیزهوشان از بهمن ماه شروع گردیده و از طریق سامانه azmoon.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
نقل قول کردن
0 #1 حسنی 1397-10-18 16:44
سلام وقت بخیر نتایج آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی باهم اعلام میشه؟
ندای مشاور : بله دوست عزیز با توجه به برگزاری مشترک آزمون ، نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان اعلام خواهد شد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور