تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 – 1403

📚 خلاصه ای از مقاله کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 – 1403:

کارنامه سبز دانشگاه آزاد

توضیحات جامع درباره این موضوع که آیا ازاد هم کارنامه نهایی دارد یا نه؟ و همچنین زمان و آموزش نحوه دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ به طور کامل بیان شده است.

کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 – 1403

کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 – 1403

آیا برای کارنامه نهایی دانشگاه آزاد نیز راهبرد خاصی وجود دارد؟ در پاسخ به این سؤال، می توان گفت که کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲ از طریق یک سامانه آنلاین به نشانی azmoon.org به عموم منتشر شد. این کارنامه شامل اطلاعاتی از قبیل رتبه و تراز داوطلبان و آخرین فردی که پذیرفته شده است، می‌باشد. این کارنامه به بررسی وضعیت داوطلبان می‌پردازد و امکان بررسی اولویت‌های بعدی را برای داوطلبان فراهم نمی‌کند.

کارنامه سبز دانشگاه آزاد

کارنامه سبز دانشگاه آزاد برای همه داوطلبانی که در انتخاب رشته در این دانشگاه شرکت کرده‌اند، در سایت azmoon.org قرار می‌گیرد. داوطلبان می‌توانند این کارنامه را که شامل رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از رشته‌های انتخابی است، از این سایت دریافت نمایند.

هدف از صدور این کارنامه، ارائه اطلاعات تکمیلی درباره نتایج عملکرد داوطلب در رشته‌های انتخابی است. به عبارتی، داوطلبان می‌توانند با مشاهده این کارنامه، سوالات خود درباره وضعیتشان در رشته‌های دیگری که قبول نشده‌اند، را حل کنند. لازم به ذکر است که اطلاعات مذکور در این کارنامه، تا محدوده پذیرش داوطلب نشان داده می‌شود.

در این مطلب، به سؤالی که آیا دانشگاه آزاد نیز کارنامه نهایی دارد، پاسخ داده شده است و برای آشنایی بیشتر با کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲، همراه با راهنمای تصویری، توضیح داده شده است.

بیش تر بخوانید: azmoon.org

تاریخ دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲

آیا دانشگاه آزاد نیز کارنامه نهایی دارد؟ پاسخ مثبت است. کارنامه نهایی دانشگاه آزاد از طریق سامانه آنلاین سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود. داوطلبانی که فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد را تکمیل نموده‌اند، همزمان با اعلام نتایج انتخاب رشته در دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲، می‌توانند کارنامه سبز خود را دریافت کنند.

معمولاً کارنامه سبز دانشگاه آزاد در پایان ماه شهریور و ابتدای ماه مهر منتشر می‌شود. در سال گذشته، این کارنامه در روز شنبه ۳ مهرماه در وب‌سایت azmoon.org منتشر شد. هنوز زمان دقیق دریافت کارنامه سبز در سال ۱۴۰۲ مشخص نیست، اما پیش‌بینی می‌شود با توجه به برگزاری آزمون کنکور ۱۴۰۲ در دو نوبت دی و تیر و همچنین انتخاب رشته توسط داوطلبان، این کارنامه تا هفته اول ماه مهر منتشر شود.

پس از تعیین زمان دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲، اطلاع رسانی لازم از طریق این مقاله ارائه خواهد شد.

تمامی داوطلبانی که پس از مشاهده کارنامه اولیه، انتخاب رشته خود را در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ثبت کرده‌اند، قادر خواهند بود نتیجه خود را در وب‌سایت دانشگاه آزاد مشاهده کنند.

بیش تر بخوانید: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

آموزش دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲

کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲، شامل ۶ ستون (ستون انتخاب، کد رشته محل انتخابی داوطلب، نمره کل (تراز) داوطلب، آخرین فرد پذیرفته شده، رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده) است. برای دریافت این کارنامه، داوطلبان باید به وب‌سایت azmoon.org مراجعه کنند و لینک نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲ را انتخاب کرده و با وارد کردن کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی، کارنامه سبز خود را دریافت کنند.

روش دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲

1. ورود به وب‌سایت azmoon.org
2. انتخاب گزینه نتایج انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد
3. وارد کردن اطلاعات مورد نیاز (کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد + کد ملی)

در صورت تمایل، می‌توانید از راهنمای تصویری زیر برای دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲ استفاده کنید.

نحوه مشاهده کارنامه سبز دانشگاه آزاد

با باز شدن صفحه مربوطه، کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی را وارد کنید تا کارنامه سبز برای شما نمایش داده شود.

کارنامه نهایی دانشگاه آزاد

بیش تر بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه آزاد

کاربردهای کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲

کارنامه سبز دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲ اطلاعاتی را درباره رتبه و تراز داوطلبان فراهم می‌کند و نتایج اکتسابی آنها را با آخرین نفر قبول شده در رشته محل قبولی مقایسه می‌کند. با این حال، برخلاف کارنامه نهایی کنکور، این کارنامه امکان بررسی اولویت‌های بعدی را برای داوطلبان فراهم نمی‌کند.

به عبارت دیگر، سیستم بررسی کارنامه دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲ فقط فرم انتخاب رشته متقاضیان را بررسی می‌کند و به محض اعلام رشته محل قبولی، سایر انتخاب‌های داوطلب را بررسی نمی‌کند. به همین دلیل، داوطلبان تنها شاهد رشته‌هایی خواهند بود که در آنها پذیرفته نشده‌اند. لازم به ذکر است که درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کنکور، فقط مختص دانشگاه‌های سراسری است و دانشگاه آزاد چنین قابلیتی را در سامانه خود پیاده‌سازی نکرده است.

در صورتی که در هیچ یک از انتخاب‌های خود پذیرفته نشده‌اید، می‌توانید شانس خود را در مراحل بعدی، از جمله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، امتحان کنید. همچنین، می‌توانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته‌های غیرانتفاعی، پیام نور و علمی و کاربردی شرکت کنید.

بیش تر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره درباره کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲

در مورد مشاوره درباره کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲، باید گفت که کارنامه سبز دانشگاه آزاد کاربرد خاصی ندارد و فقط برای آگاهی داوطلبان از وضعیت انتخاب رشته‌شان صادر می‌شود. این کارنامه مانند کارنامه سبز کنکور سراسری قادر به مقایسه تمام انتخاب‌های شما نیست؛ به جای آن، فقط انتخاب‌های داوطلب قبل از رشته محل قبولیشان را نشان می‌دهد و بررسی می‌کند. به عبارت دیگر، شما تنها می‌توانید رتبه‌ی خودتان را با رتبه‌ی آخرین نفر قبولی تا کد رشته محل را مشاهده کنید که به عنوان قبولی نهایی برای شما صادر شده است.

اگر داوطلبانی که رشته محل خود را در این دانشگاه انتخاب کرده‌اند، در هیچ یک از انتخاب‌های خود قبول نشده‌اند، نگران نباشند، زیرا در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، می‌توانند دوباره رشته محل را انتخاب کرده و شانس خود را برای ورود به این دانشگاه امتحان کنند. البته باید به خاطر داشته باشند که زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در چه زمانی است که از ثبت نام در این ورودی عقب نمانند و بتوانند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

بیش تر بخوانید: رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی کارنامه سبز دانشگاه آزاد کلیک کنید.

کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 – 1403

کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 – 1403

برچسب ها

کارنامه سبز دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ نحوه دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 زمان دریافت کارنامه سبز دانشگاه ازاد ۱۴۰۲ آیا ازاد هم کارنامه نهایی دارد

راهنمای تصویری دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402,نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد,درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کنکور,آیا دانشگاه آزاد هم کارنامه نهایی دارد,آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی ۱۴۰۲,نحوه دریافت کارنامه سبز دانشگاه آزاد,نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد,آیا ازاد هم کارنامه نهایی دارد,کارنامه سبز دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402,کارنامه سبز دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,کارنامه نهایی دانشگاه آزاد,کارنامه دانشگاه آزاد 1402,کارنامه سبز دانشگاه آزاد,انتخاب رشته دانشگاه آزاد,کارنامه نهایی کنکور,دانشگاه آزاد 1402,دانشگاه آزاد,زمان دریافت,کارنامه سبز,کنکور ۱۴۰۲,azmoon.org,آزاد ۱۴۰۲,کارنامه,دانشگاه,دریافت,۱۴۰۲,سبز

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1402 – 1403

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل