تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد:

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

در این مقاله درباره ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ توضیح داده شده و نحوه ثبت نام جاماندگان پذیرش بدون آزمون آزاد 1402 ارائه شده است.

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای آن دسته از عزیزانی که فرصت ثبت نام آنلاین در دانشگاه آزاد را از دست داده‌اند، فرصتی دیگر در مسیر پذیرش به دانشگاه آزاد به دست آمده است. در این حالت، دانشگاه ممکن است در واحدهای خود اعلامیه‌هایی منتشر کند که ظرفیت های خالی برای ثبت نام حضوری را اطلاع‌رسانی می‌کنند.

در صورت تمایل به ورود به دانشگاه آزاد و انتخاب رشته های موردعلاقه بدون نیاز به آزمون کنکور، باید در زمان تعیین‌شده به وب سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کرده و مراحل ثبت نام حضوری را انجام دهید. اگر در این مرحله جا می‌مانید، نگران نباشید، می‌توانید به فرصت پذیرش در سال آینده فکر کنید.

در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام حضوری را دارید، می‌توانید به سادگی در فرآیند ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشارکت کنید. تا حالا ما در این مقاله جزئیات مهمی از جمله زمان، نحوه و شرایط انجام ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 1402 را برای شما توضیح داده‌ایم.

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

آخرین زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور در دانشگاه آزاد در دوره ۱۴۰۲، پس از انجام مراحل انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، در سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه غیرفعال می‌شود. پس از این زمان، امکان تغییر و تصحیح اطلاعات برای متقاضیان وجود نخواهد داشت.

فرآیند ثبت نام حضوری در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت هماهنگ و یکپارچه نیست و هر دانشگاه به صورت جداگانه اقدام می‌کند. به همین دلیل، اعلام زمان دقیقی برای ثبت نام حضوری در رشته‌های کاردانی و کارشناسی بدون کنکور در دانشگاه‌ها به عموم اعلام نمی‌شود.

زمان مشخص برای ثبت نام حضوری در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ در هر دانشگاه ممکن است متفاوت باشد و باید به وب سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنید.

نکته قابل توجه این است که برخی از دانشگاه‌ها ممکن است زمان ثبت نام حضوری را برای دوره ۱۴۰۲ اعلام نکنند. با این حال، متقاضیانی که قصد دارند در نیمسال فعلی ثبت نام حضوری کنند، می‌توانند با مراجعه به دفتر مربوطه دانشگاه، اقدامات لازم را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

همان‌طور که در این مقاله به‌صورت خلاصه آمده است، معمولاً ثبت نام حضوری دانشجویان در دانشگاه آزاد بدون نیاز به اقدامات آنلاین انجام می‌پذیرد. هر دانشگاه اطلاعیه جداگانه‌ای را برای داوطلبانی که در این مرحله جا مانده‌اند، ارائه می‌دهد تا روش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای سال ۱۴۰۲ را بیان کند.

مراحل ثبت نام حضوری در رشته‌های بدون کنکور عمدتاً در واحدهای دانشگاه آزاد انجام می‌شود. داوطلبان می‌توانند با پرداخت هزینه‌های مقرر به حساب دانشگاه یا شماره کارتی که در اطلاعیه مشخص شده است، به واحد مورد نظر مراجعه کرده و از میان رشته‌های ارائه‌شده رشته مدنظر خود را انتخاب کنند.

با توجه به تنوع اطلاعیه‌ها و شیوه‌های ثبت نام حضوری در دانشگاه‌های آزاد، احتمالاً برخی از مراحل انجام این فرآیند در واحدها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند.

بیشتر بخوانید: شهریه های دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: تفاوت تحصیل بدون کنکور و با کنکور در دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد

مدارک ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

اشخاصی که در دوره ۱۴۰۲ قصد دارند با استناد به سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی خود، در رشته های بدون کنکور دانشگاه‌ آزاد را انتخاب نمایند و قصد دارند به صورت حضوری ثبت نام کنند، باید در مراجعه به دانشگاه، تعدادی از مدارک مورد نیاز را همراه خود داشته باشند.

هر دانشگاه به همراه اطلاعیه مربوطه به زمان و شیوه ثبت نام حضوری برای داوطلبان جامانده از پذیرش سال جاری، مشخصات مدارک موردنیاز برای ثبت نام حضوری رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره ۱۴۰۲ را نیز اعلام می‌کند. معمولاً نوع مدارک موردنیاز برای ثبت نام حضوری در تمام واحدها تفاوت چندانی ندارد، با این حال ممکن است تفاوت‌هایی در جزئیات وجود داشته باشد. در ادامه به معرفی اصلی‌ترین مدارک موردنیاز برای ثبت نام حضوری در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره ۱۴۰۲ پرداخته‌ایم.

👈 عکس ۳*۴ دارای پشتیبان

👈 فیش واریز هزینه ثبت نام

👈 مدارک تحصیلی پایه برای مقطع مورد نظر

👈 مدارک شناسایی و اثبات هویت

👈 مدارک مرتبط با خدمت سربازی

👈 مدارک مربوط به سهمیه

همچنین، علاوه بر این مدارک، داوطلبان باید مدارک دیگری که در اطلاعیه ثبت نام حضوری رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره ۱۴۰۲ اعلام شده است، را نیز تهیه و به همراه داشته باشند.

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲
بیشتر بخوانید: اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: پذیرش غیرحضوری قبول شدگان دانشگاه آزاد

 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از خدمات سامانه ندای مشاور استفاده کنید. همچنین برای دانلود فایل pdf این مطلب روی ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید.

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

برچسب ها

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد 1402 ثبت نام حضوری جاماندگان بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ ثبت نام حضوری رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهر یا بهمن دانشگاه های آزاد سال ۱۴۰۲,مدارک ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 1402,ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور هر واحد دانشگاه آزاد,ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی,نحوه ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,دانشگاه آزاد برای ورودی نیمسال اول ۱۴۰۲,مهلت ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور,مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد,زمان و نحوه ثبت نام جاماندگان ثبت نام,رشته های بدون کنکور دانشگاه های آزاد,رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام حضوری در این دانشگاه ها,ثبت نام جاماندگان دانشگاه آزاد,بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲,صرفا بر اساس سوابق تحصیلی,رشته های بدون آزمون و,رشته های بدون کنکور,زمان ثبت نام حضوری,دانشگاه آزاد 1402,حضوری رشته های,ثبت نام حضوری,دانشگاه آزاد,دانشگاه آزاد,بدون کنکور,بدون آزمون,ثبت نام و,رشته های,سال 1402,دانشگاهی,سال ۱۴۰۲,ثبت نام,دانشگاه,حضوری,مدارک,بدون,۱۴۰۲,رشته,زمان

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ثبت نام حضوری رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل